اجرای بازی های xgd3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
کسی حرف به doosam_2008 و fredy1990 گوش نکنه اصلا هم تست نکنه که C4 گفته این ها صد در صد فلگ میشن که بن شدنشون صد در صد هست

---------- نوشته در 12:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 AM ارسال شده بود ----------

بعضی ها دلشون خوشه بازی ها رو اجرا کردن و دارن mw3 رو مولتی بازی میکنند
c4 گفته این ها صد در صد بن میشن یعنی ها بیشتر از c4 حالیشون هست !
پس خیلی دلتون خوش نکنید تو همین هفته ارور console banned رو میبینید
یادتون نره c4 گفته اصلا به لایو وصل نشید

دل سیر بازی کن به احتمال بن شدن 120 درصد هست

فکر کنم خود بالمر شخصا منو بن کنه :d

سلام.چندتا سوال:

1-این روشی که یاشار و دراگون زحمت کشیدن توضیح دادن مشکل امنیتی و فلگ شدن نداره؟
2-الان دیگه ما 100 درصد فلگ شدیم؟ یعنی آب از سرمون گذشته هر کاری خواستیم بکنیم؟ یا اینکه منتظر اخبار جدید بشیم؟
3-به اوون روش قدیمی برای تشخیص فلگ شدن که هارد رو در میاوردیم و کانکت میشدیم و ....... میشه اطمینان کرد؟

والا دوست عزیز طبق گفته C4 همه کسایی که این مشکل براشون پیش اومده فلگ شدن منم برای همین زدم به سیم اخرو دارم با این وضعیت میرم لایو چون که اب از سرم گذشته.
اگه شما هم این مشکلو دارید یعنی فلگ شدید پس فکر نمیکنم وضعیت منو شما خیلی فرقی با هم داشته باشه.

نوشته شده توسط Dastan Persia;1714166p:
بعضی ها دلشون خوشه بازی ها رو اجرا کردن و دارن mw3 رو مولتی بازی میکنند
c4 گفته این ها صد در صد بن میشن یعنی ها بیشتر از c4 حالیشون هست !
پس خیلی دلتون خوش نکنید تو همین هفته ارور console banned رو میبینید
یادتون نره c4 گفته اصلا به لایو وصل نشید

دوست عزیز من مدعی نشدم که از c4 بیشتر حالیمه.من حرفم اینه که وقتی که ما فلگ شدیم و قراره که بن بشیم و از ترس بن شدن قراره که لایو نریم و افلاین بازی کنیم خوب چه فرقی میکنه که الان بریم و بازیمونو بکنیم و بن بشیمو بیایم افلاین بازی کنیم؟؟
شاید من یه جای کارو بد متوجه شدم و دارم اشتباه میکنم.
ممنون میشم اشتباه منو تصحیح کنید.

آخرین ویرایش:
C4 وقتی میگه مشکل داره حتما مشکل داره این ها کین که میگن مشکل برطرف شد

---------- نوشته در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

والا دوست عزیز طبق گفته C4 همه کسایی که این مشکل براشون پیش اومده فلگ شدن منم برای همین زدم به سیم اخرو دارم با این وضعیت میرم لایو چون که اب از سرم گذشته.
اگه شما هم این مشکلو دارید یعنی فلگ شدید پس فکر نمیکنم وضعیت منو شما خیلی فرقی با هم داشته باشه.
شاید این ها فلگ نشده باشن یعنی شانس اوردن باشن
فکر کنم C4 گفته اگه بازی AP2.5 و XGD3 رو تو لایو بازی کنی فلگ میشی این حرف احتمالش بیشتر هست مثل داشبورد 13599 که میزد BLACK OPS رو میپروند ولی کسی رو فلگ نمیشود ولی اگر تو سی دی دستکاری میکردی و بازی رو اجرا میکردی و آنلاین میزدی صد در صد فلگ میشدی

فکر کنم C4 گفته اگه بازی AP2.5 و XGD3 رو تو لایو بازی کنی فلگ میشی
منم همینو یجا خوندم ....... حالا من که فقط فیفا رو آپدیت کردم فلگ نمیشم؟ (اسکایریم-دارک سول و .... اجرا نمیشن دیگه)

لطفا یه نفر کامل و با مدرک :dجواب بده:

2-الان دیگه ما 100 درصد فلگ شدیم؟ یعنی آب از سرمون گذشته هر کاری خواستیم بکنیم؟ یا اینکه منتظر اخبار جدید بشیم؟
3-به اوون روش قدیمی برای تشخیص فلگ شدن که هارد رو در میاوردیم و کانکت میشدیم و ....... میشه اطمینان کرد؟

خوب دوستان منم همین الان با کمک همین روش دوستم رو که دیروز این بلا سرش اومد رو راهنمایی کردم بازی بتمن هم اجرا شد ممنون از تاپیک

منم همینو یجا خوندم ....... حالا من که فقط فیفا رو آپدیت کردم فلگ نمیشم؟ (اسکایریم-دارک سول و .... اجرا نمیشن دیگه)

لطفا یه نفر کامل و با مدرک :dجواب بده:

1-اگه به لایو وصل نشی مشکل نداره
2- هنوز معلوم نیست صد در صد فلگ شدی یا نه و باید منتظر اخبار جدید باشی
3- اون روش قدیمی کار نمیکنه

---------- نوشته در 12:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:50 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز من مدعی نشدم که از c4 بیشتر حالیمه.من حرفم اینه که وقتی که ما فلگ شدیم و قراره که بن بشیم و از ترس بن شدن قراره که لایو نریم و افلاین بازی کنیم خوب چه فرقی میکنه که الان بریم و بازیمونو بکنیم و بن بشیمو بیایم افلاین بازی کنیم؟؟
شاید من یه جای کارو بد متوجه شدم و دارم اشتباه میکنم.
ممنون میشم اشتباه منو تصحیح کنید.
شاید امدی C4 گفت اونای آنلاین بازی کردن فلگ میشن

جالبه من با اینکه اون اپ 4 مگیرم گرفتم ولی همه بازیام اجرا میشن

1-اگه به لایو وصل نشی مشکل نداره
2- هنوز معلوم نیست صد در صد فلگ شدی یا نه و باید منتظر اخبار جدید باشی
3- اون روش قدیمی کار نمیکنه

---------- نوشته در 12:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:50 AM ارسال شده بود ----------

شاید امدی C4 گفت اونای آنلاین بازی کردن فلگ میشن

حق با شماست و من الان که c4 رو چک کردم دیدم که هیچ حرفی در این مورد نزده. مشکل از اینجا بود که من تو یکی از تاپیک ها اینو خونده بودم و چون که دیدم هیچ کسی نقضش نکرد فکر کردم تایید شدست. پس اگه هنوز معلوم نیست که فلگ شدیم یا نه بله حق با شماست. من فکر میکردم که همه فلگ شدیم. ( البته الان دیگه فکر کنم شدم :d)
در هر صورت برای این تاپیک ممنونم از شما و زحماتتون. اگر فکر میکنید پستهای من باعث گمراهی کاربران میشه پاکشون کنم

اگه با این روش افلاین بازی کنیم مشکل نداره؟ من فقط gears of ware 3 که اورجینالش رو دارم تو لایو بازی میکنم

دوستان یک خبر خوب دیگه..بازی Halo :CE هم تست شد و اجرا شد......تا به الان لیست بازیهایی که اجرا شدن به این ترتیب هست:
Halo:CE
Rage
Call of Duty MW3
Dark Souls
Skyrim
Saintrow The Third
B A T T L E F I E L D 3
NBA2K12
AC:Revelation
Batman Arkham City
Ace Combat
Gears of War 3
Forza 4
و نام بازیهایی که منتظر هستیم برای اومدن اپدیت براشون (فعلا اجرا نمیشن)
NFS:The Run
Driver
Lord of the Rings
Rayman
Golden Eye
Rise of Nightmare
The Adventures of TinTin
و در اخر هم خوشبختانه اخرین بازی که اومده یعنی WWE 12 هم XGD2 هست و نیازی به این برنامه ها نداره.

آخرین ویرایش:
یادت نره c4 همجا گفته امکان دارد و شاید پس اونم صد در صد نگفته
گفته فعلا وصل نشید تا تست ها رو انجام بده

یادتون اولین بار که این روش رو گفتم کسی باور نکرد برید حالشو ببرید

دوستان من این بازی halo anniversary رو تازه خریدم الان مشکلی نداره بزارم تو دستگاه؟؟؟ لطفا جواب بدید

ایول دمه THQ گرم که WWE 12 رو XGD2 داده بیرون....دمش گرم.

---------- نوشته در 12:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 AM ارسال شده بود ----------

یکی اپدیت GEARS OF WAR بذاره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or