اجرای بازی های Ps1 در Psp

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مرسی واقعا شما مدیر لایقی هستی دستت درد نکنه
با جوابای زود هنگام و البته مفیدت ادمو غافلگیر میکنی مرسی
لطفا در مورد این ارور راهنمایی کنید...
این فایل رو باید جدا دانلود کنم؟
مرسی

پيوست كردم فايل رو.

Attachments

• BASE.rar
    44 KB · مشاهده: 43

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من چجوری میتونم بازیای ورژن ژاپنی ps1 رو تبدیل کنم (SLPS**)
مثل biohazard3
پچ داره برایpsx2psp؟

مرسی
ورژن ژاپني با انگليسي هيچ فرقي نميكنه فقط موقعي كه تبديل ميكنه خودش Game ID رو براي ورژن ژاپني رو ميذاره.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ورژن ژاپني با انگليسي هيچ فرقي نميكنه فقط موقعي كه تبديل ميكنه خودش Game ID رو براي ورژن ژاپني رو ميذاره.

ببخشید من فکر کردم چونbiohazard3 ژاپنیه اجرا نشد
ولی re3رو هم اجرا نمیکنه
مراحل تبدیل هم درسته تا حالا 10-12تا بازیو درست اجرا کرده

مرسی

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ببخشید من فکر کردم چونbiohazard3 ژاپنیه اجرا نشد
ولی re3رو هم اجرا نمیکنه
مراحل تبدیل هم درسته تا حالا 10-12تا بازیو درست اجرا کرده

مرسی

واقعا مشکل چیه:confused:
کلی بازی رو بدون کوچکترین مشکل تبدیل و اجرا میکنم
غیر از ایناRE2 RE3 Biohzard3
حتی re3رو یه بار دانلود کردم گفتم شاید سیدیم خرابه
بازم نشد:(

لطفا راهنمایی کنید

مرسی

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
واقعا مشکل چیه:confused:
کلی بازی رو بدون کوچکترین مشکل تبدیل و اجرا میکنم
غیر از ایناRE2 RE3 Biohzard3
حتی re3رو یه بار دانلود کردم گفتم شاید سیدیم خرابه
بازم نشد:(

لطفا راهنمایی کنید

مرسی
f.w دستگاه شما چنده ؟

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
3.71 m33-2
slim
من هم توی ffVII و re3 این مشکلات رو داشتم
مشکل از فریمور هستش (نه از فریمور یا دستگاه شما!) خود فریمور سونی , در هر آپدیت از فریمور های سونی (قسمتی که مربوط به اجرای بازی های ps1 میشه (popsloader)تغییر میکنه که مثلا بهتر بشه ولی در بعضی مواقع و اجرای بازی ها فریمور های قبلی بهتر عمل میکنن .برای حل مشکل (با فرض اینکه شما از فریمور های se,oe,m33 استفاده میکنید) شما باید از پلاگین popsloader استفاده کنید که شبیه ساز Loader های فریمور های قبلی هستش .

Shaikpour

کاربر سایت
Oct 4, 2007
347
نام
سجاد
من یه مشکل دارم من عاشق بازی ماریو هستم ولی هر کاری میکنم نمیتونم بازی ماریو پارتی 4 یا همون NES FOR PS رو واسه PSP تبدیل کنم .
مشکلم گیم آیدیشه تونو بهم نمیده؟؟؟؟
اگه کسی اونو تبدیل کرده خواهشن توضیح بده خیلی واجبه

squall_leonheart

کاربر سایت
Jan 1, 2008
23
نام
علی
سلام ...
يك مشكل بسيار مهم ... بدجور حالم گرفته شده...

من 4 تا سيدي بازي FFIX را به راحتي بر روي psp تبديل كردم و تمومش كردم و بعد FFVII را تبديل كردم و چند ساعتي هم بازي كردم ولي داخل مبارزات وقتي به يك جادو ميرسه تصوير دستگاه بهم ميريزه و ديگه نميشه بازي كرد دستگاه هنگ نميكنه گفتم شايد با اين بازي مشكل داره FFVIII را بازي كردم اونم توي مبارزات به همين مشكل برخورد و تصوير گير ميكنه CHRONO CROSS را امتحان كردم اونم توي مبارزات وقتي به جادو ميرسه گير ميكنه من عجيبم مياد FF9 را 60 ساعت بازي كردم و تموم شد و توي هيچ جادويي گير نكرد ولي چرا اينا اينجوري شدن ؟ ممكنه ايراد از ايميج باشه ؟ چون ايميج اينارو از كسي گرفتم ولي بازي ها هيچ مشكلي نداشتن !

:eek:
کسی راه حلی نمیدونه؟!!!!!

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
براي تبديل واجرا به دو برنامه UltraISO و PSX2PSP و يك فايل KEYS احتياج داريد كه در صفحات قبل لينك دانلود اين برنامه ها را پيدا خواهيد كرد.

دوست عزیز لینکی که برای ultraiso داده شده بود رو من تست کردم و برنامه رو دانلود کردم و 2 تا فایل بود یکی setup.exe و دیگری patch و یک فایل text هم بود که توش سریال رو نوشته بود....حالا من باید چجوری برنامه رو نصب و تبدیل به full version کنم ؟؟؟ اون patch چیه ؟؟؟ سریال رو کجا وارد کنم تا fullversion بشه؟؟؟؟

کسی بازیایps1 رو روی فرمور جدید(3.90)تست کرده؟

مرسی

بله من تست کردم و جواب داد...:cheesygri

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
سلام
این Resident Evil 3 رو با psxtopsp کانورت کردم.movie اول بازی رو که نشون میده دیگه صفحه سیاه میمونه مشکل از کجاس؟

منم همین مشکل رو دارم.....یه دوستمم همین مشکل رو داشت....فکر کنم یه مشکل همگانی هست:cheesygri

البته دستگاه من تا لوگوی ps1 میره و بعدش هنگ.....

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
منم همین مشکل رو دارم.....یه دوستمم همین مشکل رو داشت....فکر کنم یه مشکل همگانی هست:cheesygri

البته دستگاه من تا لوگوی ps1 میره و بعدش هنگ.....
تا لوگو که دیگه نه درجه سختی و اینارو میتونم اتخاب کنم فقط موقع اجرای بازی این مشکل پیش میاد.:biggrin1:
امروز یاد DINO CRISIS افتادم دیگه نتونستم جلوی خودم رو بگیرم DC2 رو DL کردم.PBP آماده راحت اجرا شد و کلی حال کردم:love:.این RE3 و بقیه رو هم فکر کنم حاظر آماده DL کنیم بهتره.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر