اجرای بازیهای PSP در PC با شبیه ساز JPCSP (اجرای بازی Final Fantasy Type-0)

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
آخه کیف این بازیها اینه که توی خود کنسول بازیشون کنی نه بیایی توی وسیله ای مثل Pc بازی psp اجرا کنی!

من که نمیفهمم :d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ورژن2196 رو نصب کردم همونی که خودت لینک دادیه فکر کنم

jre-6u23 رو نصب دارم من. تنظیمات چیو؟ برنامه؟ دست بهشون نزدم اصلا همون دیفالتن
بعد عکس از پئشه برنامه منظور خود شبیه سازه؟

حسین جان نباید روی دیفالت باشن من عکس برات گزاشتم زیر ببین طبق اون عمل کن برای من ورژن جدیدتر هستش 2211 ، بازیت رو حتما بریز تو پوشه umdimages بعد برو تو قسمت Umd بعد بازیت رو انتخاب و ران کن من با این تنظیمات راحت اجرا میکنم در قسمت compiler هم اون تیک دو می رو بزن Output profiler .. رو میگم به بقیه قسمتها هم کاری نداشته باش بزار دیفالت باشه

• Like
Reactions: Master

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آخه کیف این بازیها اینه که توی خود کنسول بازیشون کنی نه بیایی توی وسیله ای مثل Pc بازی psp اجرا کنی!

من که نمیفهمم :d

خوب ممکنه. اما نباید از قابلیتهای اضافی و جالب امولاتورها غافل شد! این امولاتور هم وقتی به حالت ثبات برسه مثل بقیه امولاتورها امکاناتی رو می تونه فراهم کنه که امکان نداره روی کنسول واقعی بدست آورد: ذخیره بازی در هر لحظه، تغییر سطح گرافیکی بازی، استفاده راحت تر از انواع کدهای بازی و ... از برخی از این امکانات هستند.
به علاوه یک مزیت بزرگ: نیازی به خرید تک تک کنسولهای شبیه سازی شده نیست!!! ;)
موفق باشید.

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
حسین جان نباید روی دیفالت باشن من عکس برات گزاشتم زیر ببین طبق اون عمل کن برای من ورژن جدیدتر هستش 2211 ، بازیت رو حتما بریز تو پوشه umdimages بعد برو تو قسمت Umd بعد بازیت رو انتخاب و ران کن من با این تنظیمات راحت اجرا میکنم در قسمت compiler هم اون تیک دو می رو بزن Output profiler .. رو میگم به بقیه قسمتها هم کاری نداشته باش بزار دیفالت باشه

سلام دستت درد نکنه فرهاد جون .
آقا من تنظیماتی رو که گفتی انجام دادم (رو همین ورژن که گفتی 2211) بعد ایزوی بازی که دنلو کرده بودم رو تو پوشه UDM که گفتی کپی کردم و از منوی فایل browse udm رو زدم . عکس بازی اومد و روش کلیک که میکنم یه آهنگی پخش میشه!
منتها وقتی لود رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته !
وقتی من لود رو میزنم در جا تو اون صفحه لاگش این ارورها نمایش داده میشه! !:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
من همه هک هایی که گفتی رو رو غیر فعال که کردم بازی اومد بالا . منتها هم کنده ! هم اینکه صدای آهنگ تو بازی در نمیاد! ویدئوهاشم برفکه همه! اصلا ویدئویی نشون نمیده جز برفک! و منم هی ضربدر رو میزنم و میرم . ! تو منوی اصلیش هم که مثلا newgame رو میخوای انتخاب کنی هیچ صدای موسیقی نمیاد! فقط صدای دکمه ها میاد .

ادیت 1:

من تو بخش ویدئو Use vertex cache رو زدم ( غیر از این هیچ کدوم دیگه تیک ندارن) و بعد تو بخش media هم دو گزینه اول رو تیک زدم . الان شکر خدا ویدئو ها نمایش داده میشن بدون مشکل . و صداها هم در میان ( تو بازی من فکر نمیکردم دوتامرد هم صحبت میکنن! تازه صداشون در اومد) .
الان مشکل اینه که ویدئوها صدا ندارن و و همینطور موسیقی ای وجود نداره !

ادیت 2:
برای اجرا شدن صدا در ویدئو ها باید تو بخش Media تیک Decode audio files with SonicStage" هم بخوره . و حتما باید یادتون باشه که برنامه SonicStage هم قبلا دنلود و نصب شده باشه .

با تغییراتی که بالا گفتم الان بازی راحت اجرا شد . هم ویدئو هاش اکی شدن هم صداها هم موسیقی الان فقط کنده تو بازی !
دمت گرم داداش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Farh@d

gsm3123

کاربر سایت
Nov 20, 2010
2
کمک

سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان;)
من حدود 1 سالی هست که هر چند وقتی یک بار میام سراغ نرم افزار jpcsp تا ببینم ورژن جدید امد تا بشه باهاش بازی God_of_War chains_of_Olympus رو به راحتی بازی کرد یا نه
البته این رو هم بگم هنوز نتوانسمت هیچ بازی رو بی دردسر بیارم بالا(یعنی هیچ بازی نتونستم تبدیل کنم:d)
اما با نرم افزار pcsx2 خیلی راحت توانستم بازی ها مورد علاقه ام که در ps2 بود رو در pc بازی کنم
اما هرچی با این نرم افزار jpscp کلنجار میروم نمیتوانم هیچ بازی رو خوب اجرا کنم:d
مشخصات سیستم(سخت افزار)
cpu:amd 945 4core 8m
ram:4 gb bus 1300
vga:ati 4550 ddr3
مشخصات سیستم(نرم افزار)
win:win7 64bit
java:jre-6u23-windows-i586
jpscp:jpcsp-2211-windows-amd64
اگر نرم افزاری رو کم دارم یا ورژن جاوا پایین بگید
ممنون میشم راهنمایم کنید که چه طور میتوانم بازی God_of_War chains_of_Olympus رو با سرعت بالا اجرا کنم (البته بازی دیگه هم بود مشکل نداره فقط قشنگ باشه و با سرعت بالا اجرا بشه)
در ضمن بازی God_of_War chains_of_Olympu که دارم قفل نداره یعنی انلاک شده
راستی وقتی برنامه رو باز میکنم این پیام رو توی پنجر dos نشون میده
17975IMMUntitled-1.jpg

این چیه؟ مشلی نداره؟:-/
با تشکر فراوان

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان؟!!!!!
آقا فرهاد کسی نیس جواب مارو بده؟؟!

اگه صفحه کوچیک باشه کیفیت تغییری نمیکنه ، الته تیم سازنده ویژگیهای جدیدی چون full screen و بالا بردن رزولیشن هم در ورژن 2211 اضافه کردن که هنوز کامل نیست ولی تا چند وقت دیگه درست میشه و شما میتونی با صفحه بزرگ ببینی

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
بچه ها بازی little big را هم میشه با این شبیه ساز بازی کرد ؟؟ اگر بازیش هست و میشه بازی کرد لطفا لینک دانلودشو بزارید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
یکی به ما جواب بده:((
نوع سیستم ،نوع ورژن شبیه ساز و تنظیماتت رو دقیق بزار و بگو کدوم بازی مشکل داری؟
بچه ها بازی little big را هم میشه با این شبیه ساز بازی کرد ؟؟ اگر بازیش هست و میشه بازی کرد لطفا لینک دانلودشو بزارید

شما برو تو خود سایت قسمت سازگاریها ببین اجرا میشه یا نه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
نوع سیستم ،نوع ورژن شبیه ساز و تنظیماتت رو دقیق بزار و بگو کدوم بازی مشکل داری؟

شما برو تو خود سایت قسمت سازگاریها ببین اجرا میشه یا نه
سلام بچه ها
آقا من از ریشه مشکل دارم، بازی باید با چه فرمتی باشه که اجرا بشه ( وقتی دانلود میکنم ) ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر