آیا Xbox One میخرید؟

آیا Xbox One میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    419
  • نظرسنجی بسته شده است .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
:-o:-o:-o (جمله ی اول)
میشه دقیقا به من توضیح بدی از چه لحاظ به صرفس؟ 499 دلار ارزون تر از 399 دلاره؟
بازیاش ارزون تره؟ قشنگی بازی های انحصاریش از بازی های انحصاری سونی بیشتره که می گی به صرفس؟ کلا روشن کن این قضیه رو....
-----------

اون صد دلار صرف یه تکنولوژی بی نظیر میشه (کینکت ) که من شخصا بابتش 200 دلار هم حاضرم بدم!! در کل هر دو کنسول ارزش خرید دارند و جفتشون عالی هستن;)

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
:-o:-o:-o (جمله ی اول)
میشه دقیقا به من توضیح بدی از چه لحاظ به صرفس؟ 499 دلار ارزون تر از 399 دلاره؟
بازیاش ارزون تره؟ قشنگی بازی های انحصاریش از بازی های انحصاری سونی بیشتره که می گی به صرفس؟ کلا روشن کن این قضیه رو....
-----------
'
سلام
اگر دقت کنید PS4 معمولی رو دارن نزدیک 3 میلیون میدن یعنی 399$ رو!!!!!!!!!!!!!!
این هم کینکت داره هم FIFA 14
واقعا به صرفه و معقول هست:bighug:

آخرین ویرایش:

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
'
سلام
اگر دقت کنید PS4 معمولی رو دارن نزدیک 3 میلیون میدن یعنی 300$ رو!!!!!!!!!!!!!!
این هم کینکت داره هم FIFA 14
واقعا به صرفه و معقول هست:bighug:
دوسته عزیز PS4 فقط تو یه کشور لانچ شده و چون تعدادش تو بازار محدوده قیمتش رو هر کی هر چی میخاد میگه .
-----------
PS4 کیلزون رو به صورت فیزیکی تو باندلش داره ولی فیفا 14 واسه Xbox دانلودیه . قیمتش هم 100 دلار کمتره ( باندل رو میگم . میدونم xbox کینکت رو تو جعبه داره)

البته اگه شما از بازیهای اکس باکس خوشتون میاد کافیه ولی در مورد PS4 هم عادلانه قضاوت کنید .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوسته عزیز PS4 فقط تو یه کشور لانچ شده و چون تعدادش تو بازار محدوده قیمتش رو هر کی هر چی میخاد میگه

-----------
PS4 کیلزون رو به صورت فیزیکی تو باندلش داره ولی فیفا 14 واسه Xbox دانلودیه .

البته اگه شما از بازیهای اکس باکس خوشتون میاد کافیه ولی در مورد PS4 هم عادلانه بحث کنید .

خب دانلودی باشه مگه فرقی داره؟مهم اینه که Fifa 14 رو داره;)

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
خب دانلودی باشه مگه فرقی داره؟مهم اینه که Fifa 14 رو داره;)
بله فرق داره

کسی نگفت فیفا رو نداره . واسه هر پستی جبهه نگیر . کسی باهات پدر کشتگی نداره

من دلیل قیمتشو گفتم . بقیه چیزا کاملا معلومه . بحث درست نکن

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بله فرق داره

کسی نگفت فیفا رو نداره . واسه هر پستی جبهه نگیر . کسی باهات پدر کشتگی نداره

من دلیل قیمتشو گفتم . بقیه چیزا کاملا معلومه . بحث درست نکن

اولا جبهه نگرفتم کسانی دیگر در این انجمن اهل جبهه گرفتن هستن نه من! دوما فرقی نداره اگر هم قرار باشه فرقی داشته باشه دانلودی حتی بهتر هم هست:)البته نظر شخصی

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
1463452_599462973422353_1095458681_n.jpg

PS4 در 32 کشور و X1 فقط در 13 کشور به طور رسمی منتشر شده

- - -ویرایش - - -

http://narenji.ir/sites/default/fil...One-Kinect-Voice-Gesture-narenji-20131126.pdf

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
دوسته عزیز PS4 فقط تو یه کشور لانچ شده و چون تعدادش تو بازار محدوده قیمتش رو هر کی هر چی میخاد میگه .
-----------
PS4 در کل دنیا منتشر شده ولی X1 فقط در لس انجلس منتشر شده . ایکس باکس 29 نوامبر هم در اروپا منتشر میشه
.
:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
اگه هک بشه حتما میخرمش چون پول 300 هزار تومن بازی رو ندارم.
وافعا دو تاکنسول عالین ولی حیف اگه ps4 هک شه نمیشه مولتی بازی کرد وولی شاید ایکس باکس وانن بشه:d

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
اگه این دوتا کنسول هک نشن فقط به تعداد همین کسایی که تو این نظر سنجی گفتن میخریم شاید خریدارش باشن تو ایران
به نظر من هیچ انقلابی هم تو بازی های کامپیوتری نکرده که دوستان برای خرید این کنسول عجله داشته باشن

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
نه اتفاقا از اون نظر خيلي هم فكر كردم
و مطمعن شدم xbox one بهتره..كنسول كامل تري هم هستش.
داداش داری ترول می کنی یا جدی می گی ؟
آخه منم که دیگه ته مایکرو فن هستم همچین حرفیو با این قاطعیت که شما گفتی نمی زنم :d

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
والا من فن هیچ کنسولی نیستم، گر چه شاید بشه گفت کمی به xbox تمایل دارم چون دو کنسول قبلیم xbox و xbox 360 بودن و از هر دو هم فوق العاده راضی بودم و خوشحال بودم که همتای سونیشون رو نخریدم... در حال حاضر وضع کنسول ها رو که می بینم احتمال میدم که این نسل هیچ کنسول نخرم... چون هم بازی ها گرونن و هم جهش تکنولوژِی آنچنانی نسبت به نسل قبل نداشته... در عین حال اگر خواستم بگیرم الویت با کنسولیه که هک بشه( حالا چه سونی چه مایکروسافت!) ولی اگر زبونم لال! به فرض محال خواستم بازی اریجینال بخرم واسه کنسول و قید هک رو بزن، اون وقت از بین دو کنسول ps4 به نظر میاد منطقی تر باشه( میگم تمایلم به xbox بیشتره اما خب...)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر