آیا Xbox One میخرید؟

آیا Xbox One میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    419
  • نظرسنجی بسته شده است .

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
داداش داری ترول می کنی یا جدی می گی ؟
آخه منم که دیگه ته مایکرو فن هستم همچین حرفیو با این قاطعیت که شما گفتی نمی زنم :d

نه ترول نمیکنم
خب xbox one کنسول کامل تریه دیگه!
و گرافیک بازی ها در اینده به احتمال زیاد حس میشه که روی ps4 بیشتره!تنها برتری ps4 هم همینه و رزولیشن 1080 تازه اونم فقط تو بعضی بازیها.
*درسته که خیییلی هم مهم هستنا*اما..یعنی الان بخاطر همین رزولیشن و گرافیک..دیگه کنسول ps4 برتره و کامل تره؟!!
پس منم با قاطعیت میگم xbox one کامل تره و بهتره..

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
نه ترول نمیکنم
خب xbox one کنسول کامل تریه دیگه!
و گرافیک بازی ها در اینده به احتمال زیاد حس میشه که روی ps4 بیشتره!تنها برتری ps4 هم همینه و رزولیشن 1080 تازه اونم فقط تو بعضی بازیها.
*درسته که خیییلی هم مهم هستنا*اما..یعنی الان بخاطر همین رزولیشن و گرافیک..دیگه کنسول ps4 برتره و کامل تره؟!!
پس منم با قاطعیت میگم xbox one کامل تره و بهتره..

البته اینجا تاپیک مربوط به این موضوع نیست! و من متاسفانه باز باید اسپم بدم... اما خب الان نوع جواب شما الان ترکیبی از دو مغلطه ی "حفظ پیش فرض" و استدلال دوری بود :D ( جالب دیدم بگم :D)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بله XBOX 1 رو میخرم البته بعد از اینکه PS4 رو خریدم. چون آرشیو کنسول هام بلاخره به یه X1 نیاز داره.
البته اگه بشه بعد از 1 سال پولش رو جور کنم و تازه اگه خانومم اجازه بده :-o
X1 رو هم بخاطر Gears Of War میخرم چون توی نسل قبلی خیلی باهاش خاطره دارم و سعی میکنم زمان لانچ این بازی X1 رو بخرم
البته اگه GeOW در کار باشه!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
میخواستم بخرم ، نظرم عوض شد . قرار شد PS4 بخرم . ( به نظرم این نسل سونی دیگه واقعا زد رو دست مایکروسافت )

خیر ، نمیخرم

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
نمیدنم...احساس میکنم از لحاظ گرافیکی زیاد با هم فرقی ندارن...من زیاد لایو میرم..یعنی کل کارم تو لایو هستش...تردید دارم...همیشه هم 360 داشتم...واقعا تردید بدیه!

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
من نسل پیش رو کلا X360 داشتم اما ایشالله میخوام این نسل رو با PS4 شروع کنم بعلت اینکه انحصاریهاشو بیشتر می پسندم البته این به این معنا نیستش که XBOXONE نمیخرم اونم میمونه برای زمانی که GEOW عرضه بشه... البته E3 ممکنه همه چیز رو تغییر بده:d

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
من به عنوان یک PC Gamer که قصد خرید هیچ یک از کنسول ها رو ندارم اگه بخوام بین دو کنسول یکی رو انتخاب کنم صد در صد PS4 رو انتخاب میکنم!
توی بیشتر بازی های رزولوشن بالاتر و فریم بهتر - انحصاری های بهتر - ارزان تر

- - -ویرایش - - -

خیر نمی خرم فقط PS4

آیا عنوان Titanfall ارزش خرید Xbox One را دارد ؟
به هیچ وجه!
TITANFALL برای PC هم عرضه میشه و از اونجایی که گرافیک هم نداره روی یک سیستم آشغال هم میتونی راحت بازی کنی :)

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
من به عنوان یک PC Gamer که قصد خرید هیچ یک از کنسول ها رو ندارم اگه بخوام بین دو کنسول یکی رو انتخاب کنم صد در صد PS4 رو انتخاب میکنم!
توی بیشتر بازی های رزولوشن بالاتر و فریم بهتر - انحصاری های بهتر - ارزان تر

- - -ویرایش - - -

به هیچ وجه!
TITANFALL برای PC هم عرضه میشه و از اونجایی که گرافیک هم نداره روی یک سیستم آشغال هم میتونی راحت بازی کنی
:)
3AIA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر