آیا Dragon Age 3 در راه است؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

ظاهرا Bioware به طور عمیقی در حال طراحی و ساخت نسخه بعدی از سری بازی های Dragon Age است. به تازگی به نظر می رسد نام ها و کاراکتر های احتمالی در این عنوان (که به نظر می رسد در 2014 عرضه شود) لیک شده است.

گویا قسمتی از داستان بازی نیز در انجمن NeoGaf منتشر شده است:
دریچه ای میان دنیاها، گروهی بزرگ از شیاطین را به این دنیا کشانده است. جنگ های داخلی در حال نابودی ملت هاست و خرابی و آوارگی بی حد و مرز است. کسی در تاریکی مخفی شده است که نقشه نابودی دنیا را در سر می پروراند و زمان برای Inquisition به سر رسیده است.
در این قسمت شما هدایت نیروهای Inquisition را در دست خواهید گرفت. شما باید ارتشی برای مقابله با نیروها دشمن جمع کنید. 3 کلاس Warrior، Mage و Rouge نیز همچنان در بازی حضور خواهند داشت.

منابع: 1 - 2

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
داستان Dragon Age 3 احتمالا باید مقابله Mageها و Chantry باشه که به نظرم پتانسیلش از داستان Gray Wardenها خیلی بیشتره چون کاملا جدید هست و مثل شماره اول اینقدر شبیه LOTR نمیشه!!

بستگی داره چطوری داستان رو روایت بکنند ، ایده کلی ( با فرض اینکه داستان واقعا در مورد جنگ بین Mage ها و Chantry باشه ) که جالب به نظر میاد ولی نحوه روایتش مهمه ، من یه سوال دارم : تیم نویسندگی سری Mass Effect و Dragon Age یکی هستن ؟! یا از اون مهمتر نویسنده های DA2 همون نویسنده های داستان DAO بودن ؟! کارگردان بازی چطور ؟! آخه توی DA2 داستان و نحوه روایت اون خیلی نسبت به نسخه اول افت کرده بود که واقعا تعجب آور بود

خلاصه اگه DA3 معرفی بشه حداقل من سعی میکنم خودم رو براش هایپ نکنم تا اگه خدایی نکرده مثل DA2 شد ضدحال نخورم ( دقیقا کاری که الان دارم با AC III انجام میدم )

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,469
نام
محمد
، من یه سوال دارم : تیم نویسندگی سری Mass Effect و Dragon Age یکی هستن ؟! یا از اون مهمتر نویسنده های DA2 همون نویسنده های داستان DAO بودن ؟!
اگه اشتباه نکنم سرپرست نویسندگان هر دو شماره Dragon Age آقای David Gaider بوده، سرپرست نویسندگان Mass Effect 2,3 هم جناب Mac Walters :D

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
بستگی داره چطوری داستان رو روایت بکنند ، ایده کلی ( با فرض اینکه داستان واقعا در مورد جنگ بین Mage ها و Chantry باشه ) که جالب به نظر میاد ولی نحوه روایتش مهمه ، من یه سوال دارم : تیم نویسندگی سری Mass Effect و Dragon Age یکی هستن ؟! یا از اون مهمتر نویسنده های DA2 همون نویسنده های داستان DAO بودن ؟! کارگردان بازی چطور ؟! آخه توی DA2 داستان و نحوه روایت اون خیلی نسبت به نسخه اول افت کرده بود که واقعا تعجب آور بود

خلاصه اگه DA3 معرفی بشه حداقل من سعی میکنم خودم رو براش هایپ نکنم تا اگه خدایی نکرده مثل DA2 شد ضدحال نخورم ( دقیقا کاری که الان دارم با AC III انجام میدم )
سرپرست نویسنده های هر دو بازی dragon age : origin *و dragon age2 اقای David Gaider هست که همچنین وظیفه ی سرپرست نویسندگی بازی هایی مثل * Neverwinter nights و Star Wars: Knights of the Old Republic و Baldur's Gate II رو هم به عهده داشته . سرپرست نویسندگان سری mass effect هم اقای *Mac Walters هست .*

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
آم ..... گویا این لوگوی بازیه: [Onlysp]

Dragon_Age_3_Protos.png

علامت 3ش معلومه کاملا فیک هست

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اگه گيم پليش مثل همون origin بشه خيلي عالي ميشه ولي اگه راه dragon age 2 رو پيش بگيره جالب در نمياد
توی PAX سال پیش یکسری اسلاید نشون دادن در مورد اهدافی که برای شماره 3 دارن، اگر هنوز همون برنامه رو دنبال کنن سیستم مبارزه از origin هم جذابتر میشه.
داستان Dragon Age 3 احتمالا باید مقابله Mageها و Chantry باشه که به نظرم پتانسیلش از داستان Gray Wardenها خیلی بیشتره چون کاملا جدید هست و مثل شماره اول اینقدر شبیه LOTR نمیشه!!

جاستینیای پنجم (رهبر فعلی Chantry) یک جور رفرمیست محسوب میشه و طرفدار آزادی بیشتر برای Mage ها است. حتی آخر رمان لیلیانا رو برای کمک به Mage ها می فرسته. 100% جنگ مستقیماً با Inquisition خواهد بود.

آخرین ویرایش:

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
توی PAX سال پیش یکسری اسلاید نشون دادن در مورد اهدافی که برای شماره 3 دارن، اگر هنوز همون برنامه رو دنبال کنن سیستم مبارزه از origin هم جذابتر میشه.
درست یادم نیست ولی اصلا اون موقع راجع به مبارزه حرف زدن؟ تا اونجایی که یادم میاد مهم ترین چیزی که گفتن این بود که لباس ها با توجه به شخصیتی که قراره بپوشدشون تغییر قیافه میدن(!). تازه کلی هم منت گذاشتن که ما نمیتونیم قول بدیم که این توی بازی نهایی باشه و صرفا در حد ایده هست! :D اگه بزرگ ترین ایده هاشون برای بازی واقعا این باشه که دیگه فاتحه ی بازی خوندست. :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
درست یادم نیست ولی اصلا اون موقع راجع به مبارزه حرف زدن؟ تا اونجایی که یادم میاد مهم ترین چیزی که گفتن این بود که لباس ها با توجه به شخصیتی که قراره بپوشدشون تغییر قیافه میدن(!). تازه کلی هم منت گذاشتن که ما نمیتونیم قول بدیم که این توی بازی نهایی باشه و صرفا در حد ایده هست! :D اگه بزرگ ترین ایده هاشون برای بازی واقعا این باشه که دیگه فاتحه ی بازی خوندست. :D

تا جایی که یادم میاد در مورد سیستم مبارزه گفتن عامل اصلی توی مبارزه تشکیل یک تیم خوب و بعد قرار دادن تیم توی مکان مناسب هست.
-----------------------------------ویرایش-----------------------------------

با عرض عذرخواهی از دوستان الان دوباره چک کردم اسلایدهای مربوط به سیستم مبارزه قبل از PAX در Comic Con نمایش داده شدن.
بازم ببخشید.

تازه کلی هم منت گذاشتن که ما نمیتونیم قول بدیم که این توی بازی نهایی باشه و صرفا در حد ایده هست!

حرف شما کاملاً درسته البته شاید برای پایین نگهداشتن سطح توقع بوده.

آخرین ویرایش:

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
منم شماره اول رو بشدت دوست داشتم واقعا بهترین rpg بود تا الان بازی کردم برای همین شماره ۲ رو سفارش دادم و نسخه فیزیکیش رو پیش خرید کردم شاید باور نکنید ولی هنوز ازش استفاده نکردم و جعبش همینطور گوشه کمدم افتاده بعد از بازی کردن دموی نسخه دوم بشدت ناامید شدم و فهمیدم این بازی که کلی هم هزینش رو داده بودم ارزش بازی کردن نداره.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
منم شماره اول رو بشدت دوست داشتم واقعا بهترین rpg بود تا الان بازی کردم برای همین شماره ۲ رو سفارش دادم و نسخه فیزیکیش رو پیش خرید کردم شاید باور نکنید ولی هنوز ازش استفاده نکردم و جعبش همینطور گوشه کمدم افتاده بعد از بازی کردن دموی نسخه دوم بشدت ناامید شدم و فهمیدم این بازی که کلی هم هزینش رو داده بودم ارزش بازی کردن نداره.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

سلام دوست عزیز درسته بازی اصلاً در سطح شماره قبلی نیست اما بازم ارزش امتحان کردن رو داره مخصوصاً دوتا DLC داستانی که براش عرضه شده خیلی خوب کار شدن.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
ناامید کننده ترین تجربه ی چندسال اخیر من DA II بود ، این فرنچایز اونقدر پتانسیل داشت تا درجایگاهی بالاتر از حتی سری ME قرار بگیره اما با فتضاحی که با بار آوردن و تبدیل همه ی خوبی های Origin به فجایع! الان انتظار من از این IP یه چیزی شده در حد Risen ، Gothic و بقیه ی RPG های متوسط که البته احتمال می دم اینا هم خیلی بهتر از DA III باشن و Bioware برای جلب رضایت ملت و البته عرضه احتمالی بازی روی Wii U !!!!!!!!کاملا ما رو از تجربه ی بازی معاف کنه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر