آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    351
بازی جالبی بود ولی بازم نتونست در حد یه بازی که 5 سال براش وقت گذاشته شده در بیاد
کلا پیاز داغ شو مثه اسپلینتل سل زیاد کرده بودن !!! 5 سال اصلا زمان کمی نیست !

براي من ارزشش رو داشت - با توجه به همون داستان بازي هم ميشه جواب اين سوال رو داد ... واقعا فوق العاده و بي نظير بود اين بازي براي من .

-----------------

جالبه 54 نفر به خير راي دادن ! حالا موقعي كه بازي ميكردن از تعجب انگشت به ك.. مونده بودناااا ! حالا اومدن اينجا داستان ميگن ...

آخرین ویرایش:
سلام!
َAlan Wake جزء 5 بازی برتری هست که روی 360 بازی کردم و به نظر من کاملا ارزش صبر کردن را داشت. جو بازی واقعا فوق العاده بود و من تا حالا همچنین جوی را تو هیچ بازی دیگه ای ندیدم. داستان بازی خیلی خوب بود ولی روایت داستانی بی نظیر و خارق العاده بود. تنها مشکلی که بازی داشت به نظر من یه مقدار تکراری شدن روندش بود.

عزیزان خیلی هم ارزششو داره
این همه شما رو درگیر داستان کردن کار هر بازی نیست :x
مهم داستانه (و البته گیم پلی :d)
که alan wake تو زمینه گیم پلی ضعیف بود نسبت به داستان وحشتناک قشنگش :d
ایشالله نسخه بعدی بهتر میشه >:d<

در کل من فکر میکنم اینجور نظر سنجیا تو خارج بهتر باشه تا اینجا چون ما واسه بازی های 360 مگه بیشتر از 5 تومن خرج میکنیم؟! اما اون خارجی بیچاره که یهو باید بره60-70 خرج کنه اگه بازی بد باشه براش زور داره و ممکنه از انتظاری که کشیده ناراضی باشه.!

در کل من فکر میکنم اینجور نظر سنجیا تو خارج بهتر باشه تا اینجا چون ما واسه بازی های 360 مگه بیشتر از 5 تومن خرج میکنیم؟! اما اون خارجی بیچاره که یهو باید بره60-70 خرج کنه اگه بازی بد باشه براش زور داره و ممکنه از انتظاری که کشیده ناراضی باشه.!
يه جورايي حرفت درسته ولي واقعا شايد اين 5هزار تومني كه من با اين وضعيت بي پولي و دانشجوييم

ميدم كمتر از اون 40 - 50 دلاري كه حدودا اونا با حقوق هاي جهاني ميدن نيست ...

Last edited by a moderator:
به نظر من که ارزششو داشت. به خاطر جو بسیار عالی بازی- گرافیک بالا- داستان و شخصیت پردازی عالی- و ... . واقعا با همه چیز بازی حال کردم مخصوصا Sound Track هاش.

این بازی دقیقا مثل فیلم ارباب حلقه ها میمونه. من از این بازی خیلی خوشم اومد ولی اگه فقط اینیه که میبینیم ارزش 5 سال نداشت.5 سال که مسخرست.چون به قول دوستان ما که پشت در شرکت نخوابیدیم و تازه 60 دلار هم بابتش پول ندادیم.باید بگیم ارزش این همه بزرگ نمایی رو نداشت. دقیقا مثل فیلم ارباب حلقه ها که قسمت اولش خیلی قوی نبود ولی همون قسمت رو هم از اونی که دیدیم واقعا نمیشد بهتر بسازنش(اینو بعد اینکه 3 گانه اش تموم شد فهمیدم).ادامش باعث شد که همه بگن این یه 3 گانه هستش. در ادامه اینقدر قوی بود که کل فیلم همه با هم شد یه شاهکار
در مورد alan کاملا بستگی به ادامش داره. اگه به عنوان 1 تک بازی بهش نگاه کنیم نه. به نظر من ارزش این بزرگ نمایی رو نداشت. ولی اگه به عنوان 1 بازی ادامه دار و نه مستقل بهش نگاه کنیم باید ببینیم ادامش چجوریه.تمرکز بازی بر خلاف بازی هایی مثل god of war و... بیشتر از 90% روی داستانه.یعنی اگه داستانو تو gow نفهمی بازم میتونی بازی کنی و ادامه بدی ولی تو این اگه داستانو اصلا نفهمی وو دیالوگ هارو گوش ندی و ... واقعا حال نمیده.داستان هم تا اینجا ناقص بوده نیاز به ادامه داره. ادامه هم هنوز براش ساخته نشده و نمیدونم میتونه اینو بکنه شاهکار یا نه.به همین دلیل و فقط با نگاه به این تک بازی و بدون در نظر گرفتن ادامه(چون ادامش نمیدونم قراره چجوری باشه) باید بگو بازی خفنی بود ولی اونجوری که سر و صدا کردن هم نبود.جواب : نه

نه عزيزم - وقتي يه نفر مياد ميگه فقط داستانه بازي جالب بود آدم يه جوريش ميشه ...

واقعا كسي كه بازي رو تا انتها بازي كرده باشه و 2زار از بازي سردر بياره ميفهمه كه اين بازي به غير از داستان فوق العاده

چيزاي ديگري هم واسه تقدير داشت ...

يه جورايي حرفت درسته ولي واقعا شايد اين 5هزار تومني كه من با اين وضعيت بي پولي و دانشجوييم

ميدم كمتر از اون 40 - 50 دلاري كه حدودا اونا با حقوق هاي جهاني ميدن نيست ...

اي قربونه آدمه چيز فهم ...
بله...ولی به اینم فکر کن که یه آدمی تو اونور دنیا با همین وضعیت دانشجوییه تو باید 60-70 رو میداد در این صورت بر اونها فشار بیشتری وارده اینطور نیست؟!:)
در مورد دلیل هم که به نظر من گیم پلی خسته کننده بازی- فیزیک نه چندان خوب-محیط های تکراری خودشون دلیل خوبین تا بازیی که 5 سال در دست ساخت بود رو از ارزشش کم کنه!

بله...ولی به اینم فکر کن که یه آدمی تو اونور دنیا با همین وضعیت دانشجوییه تو باید 60-70 رو میداد در این صورت بر اونها فشار بیشتری وارده اینطور نیست؟!:)

يه جورايي قبوله حرفت ولي !... نميخوام ادامه بدم - بحث بيهوده ايه ... (اگه خيلي دوست داشتي بگم واسه چي يه جورايي حرفت درسته و كاملا درست نيست - پي ام بده - گفتم كه فك نكني از زيرش در رفتم!)...

در مورد دلیل هم که به نظر من گیم پلی خسته کننده بازی- فیزیک نه چندان خوب-محیط های تکراری خودشون دلیل خوبین تا بازیی که 5 سال در دست ساخت بود رو از ارزشش کم کنه!

البته همونطور كه گفتيد اينها نظر شماست و البته قابل احترام ... من هرگز همچين نظري ندارم ...

و امتيازهاي سايتهاي مختلف هم نشون ميده كه حرف كي به واقعيت و نظر كارشناسان و عموم گيمرها نزديكه ...

کدوم تبلیغ؟:دی

این بازی فقط تو BC هایپ شد. از لحاظ تبلیغات نسبت به SC: Conviction هم پایینتر بود و اصلا تبلیغ خیلی زیادی مایکروسافت براش نکرد.
فقط تو BC به هر دلیلی بیش از حدش هایپ شد و نتیجش هم یه همچین تاپیکی میشه که میبینیم...
با بیشتر حرفات موافقم بابک. نمیشه گفت اصلا هایپ نداشت. آره، توی بی سی که بیش از حد ممکن هایپ داشت، فکر کنم تا الان سابقه نداشته! خود من فکر میکردم بهترین بازی امسال میشه با میانگین امتیازی فوق العاده. هر روز چندین پست توی تاپیکش قبل از عرضه داده میشد و چند صفحه تاپیک میرفت جلو! خلاصه که جو AW همه جا رو گرفته بود. آره، شدیدا این بازی تو BC هایپ شد و این قسمت حرفت رو کاملا قبول دارم:
نتیجش هم یه همچین تاپیکی میشه که میبینیم...
خود بازی هم هایپ داشت ولی نه به اندازه ی بی سی. قبل از اینکه ریلیز بشه مسئولای رمدی هی میومدن میگفتن تمرکزی که ما روی یک پلتفرم کرده ایم و اینا...
در کل با بیشتر حرفات موافقم، ولی خود بازی هم یه کم هایپ رو داشت.:دی

به نظرم کلمه "صبرکردن" درست نیست ! 5سال از زمانی که اسم بازیو شنیدم تا وقتی که تجربش کنم طول کشید. بازی کردنشم ارزششو داشت واقعاً. هرکی هرچی میخاد بگه، هر امتیازی میخان بدن ... یکی از بهترین تجربه های این نسل برای من بود. الان هم دنبال فرصتی هستم که بتونم یه دور دیگه بازی کنم ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or