آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    351
من که به دلایلی به گزینه ی خیر رای دادم ولی حالا یه سوال پیش میاد :
کدوم همه؟!از این 37 نفر که به خیر رای دادن نصفشون اصلا بازیش نکردن چه برسه به این که بخوان صبر و انتظار بکشن واسش!

کدوم تبلیغ؟:دی

این بازی فقط تو BC هایپ شد. از لحاظ تبلیغات نسبت به SC: Conviction هم پایینتر بود و اصلا تبلیغ خیلی زیادی مایکروسافت براش نکرد.
فقط تو BC به هر دلیلی بیش از حدش هایپ شد و نتیجش هم یه همچین تاپیکی میشه که میبینیم...
اون که اره انقدر اینجا هایپ شد که همه انتظار داشتن تمام سایت ها 10/10 بدن ولی وقتی بازی اومد اینجوری نشد و باعث شد نه تنها چنین تاپیک هایی تاسیس بشه بلکه خیلی اتفاقات دیگه هم بیفته و از خیلی ها هم دود بلند شه و هر جور شده خواستن نشون بدن که سایتا چرت و پرت میگن اما اصلا یه چزی من غلط کردم :d گفتم زیاد تبلیغ داشت پستمم ویرایش میکنم اما به نظر خودت 5 سال زمان زیادی نیست؟!!!!!!!!!!!!!!!

اون که اره انقدر اینجا هایپ شد که همه انتظار داشتن تمام سایت ها 10/10 بدن ولی وقتی بازی اومد اینجوری نشد و باعث شد نه تنها چنین تاپیک هایی تاسیس بشه بلکه خیلی اتفاقات دیگه هم بیفته و از خیلی ها هم دود بلند شه و هر جور شده خواستن نشون بدن که سایتا چرت و پرت میگن اما اصلا یه چزی من غلط کردم :d گفتم زیاد تبلیغ داشت پستمم ویرایش میکنم اما به نظر خودت 5 سال زمان زیادی نیست؟!!!!!!!!!!!!!!!
5 سال به خاطر این بود که Remedy داشت پایه های یه فرنچایز بزرگ رو درست میکرد. داشت یه انجین کامل براش می نوشت. داستانی رو ردیف میکرد که بشه ازش چندین شماره AW ساخت. خیلی دلایل زیاد داشت، از جمله کوچک بودن تیم سازنده و ....

هرچند خودم هم به گزینه خیر رای دادم.

• Like
Reactions: FrankinG
این 37 نفر که به خیر رای دادن نصفشون اصلا بازیش نکردن
اینو راس میگی!چون اصلا بعضی هاشون کنسول هم ندارن.:دی
بازیه خوبی بود ولی چون تبلیغ زیاد روش انجام شد خیلی انتظارها بالا رفت...
نقل همون بازیکن برزیلی پرسپولیس بود (دی کارمو):دی
البته در داستان سرایی هیچ بازی به پاش نمی رسه تا آخر درگیر هستی!مخصوصا اون نوشته ها
که هیجان بازی رو چند برابر میکردن.البته اگه تنوع دشمنا بیشتر میشد بهتر بود ولی صدا گذاری و گرافیک
هم خوب بودش.ولی مراحل اول حرکت ماشین میزد توی ذوق...
باید تنوع بیشتری میدادن به گیم پلی البته همین هم خوب بود ولی بر اساس همون چیزی که
اون بالا گفتم انتظارها خیلی بالا بود...

والا من اول از دست خود Remedy کمی ناراحتم ... به 2 دلیل !

1 - هیچ موقع افشا نکردن بازی 720p نیست.

2 - مشکل ST که قرار بود رفع بشه ولی در بازی دیده میشد.

اینها به کنار تو خود BC انقدر این بازی رو بالا بردن ! که آدم ناخود آگاه انتظارش از این بازی فوق العاده بالا میرفت.

در کل بازی اون چیزی نبود که من پیش خودم فکر میکردم !

• Like
Reactions: mehdihoo
به نظر من 100 در صد ارزشش داشت .
برام جالبه خیلی ها 15-16 سالشونه بعد میان ادعا می کنن ارزشش و نداشته و این حرفا ...
حالا برام سواله یعنی شماها از 10-12 سالگی سرتون تو xbox بود , خبر همه بازی ها دنبال می کردین و از اون موقع منتظر بودین !
حالا این remedy تازه سال 2008 یا 2009 بود که یه خبری ازش شد و یه چیزی نشون داد ...

بازی خیلی قشنگی بود اما ارزش این قدر صبر کردن رو نداشت. به نظر من که رمانش رو می دادن بخونم بیشتر بهم حال میداد. البته نظر منه!

به نظر منم داشت
یک اثر بود
اگه نگم بی نظیر , میتونم به جرات بگم خیلی کم نظیر بود
همچین اثری با این مجموعه فاکتور های Development
کل بازی تنها موردی که اذیتم کرد همین tearing تصویر بود به غیر این عالی بود

و از همه مهمتر یک exclusive title فوق العاده قوی و با ارزش برای X360 هست

حالا جالب همون قضیه ای هست که دوستمون در مورد بحث انتظار کشیدن یک سری از دوستان مطرح کردن که کاملا حقیقتیه برای خودش

والا نمیدونم چی بگم ! منم هم با حرف بعضی بچه ها موافقم ! این بازی متاسفانه این قدر قبل اومدنش هایپ شد تو بازی سنتر و انتظار ها بالا رفت که .... ! همه اواتار درست کردن ازش و امضا که فلان قدر مونده تا ریلیز بازی و ... ! و نظر هایی میدیدم که بچه ها میگفتن میانگین بازی 97-98 پایین تر نمیشه و ... ! تا بازی اومد و دوستان اون طرفی امتیازات رو دیدن شروع کردن به کوبوندن بازی به طور کاملا ناعادلانه که باز هم نظر هایی میشنیدیم مثلا این که بعضی دوستان با تجربه ( البته از دید خودشون ) میگفتن بازی هیچ چیز جدیدی نداره و ... ! ( کاری به دست یا غلط بودنش ندارم ، دارم میگم یا از این ور میافتیم یا از اون ور ) در هر صورت باز هم از یک طرف دیگه افتادیم و بازی 90 درصد به خاطر امتیازات کویوندیم و گزاشتیم کنار !
در هر صورت این 5 سال هم بهونه ای برای دوستانه که بازی رو بکوبونن ! شاید 5 سال زیاد باشه ولی دیگه همه میدونن که اولین بازی این سری هست و نیاز به کاری بیشتری داره و مطمئنا نسخه دوم زمان کمتری میبره !
پ . ن : طرف میگفت طرفدار کانوکشنم بعد به متال گیر میگفت سرور .... ! مثال این جاست !

به نظر من 100 در صد ارزشش داشت .
برام جالبه خیلی ها 15-16 سالشونه بعد میان ادعا می کنن ارزشش و نداشته و این حرفا ...
حالا برام سواله یعنی شماها از 10-12 سالگی سرتون تو xbox بود , خبر همه بازی ها دنبال می کردین و از اون موقع منتظر بودین !
حالا این remedy تازه سال 2008 یا 2009 بود که یه خبری ازش شد و یه چیزی نشون داد ...
کلا هر چند وقت یه بار یه چیزی رو مد می کنید. الان هم نوبت به سن و سال و سابقه شما با کنسول های 16 بیتی رسیده که به رخ همدیگه بکشید. یکم فروتنی چاشنی شخصیت محترمتون بکنید ؛ لطفا.

حالا گیریم شما از 2009 یا 2008 این بازی رو شناختی. آیا دلیل میشه دیگران هم مثل شما در همین حوالی این بازی رو شناخته باشند ؟

به نظر من ارزش صبر کردن رو داشت.
من وقتی بازی می کردم تو خود بازی غرق می شدم و حس ترس و خفقان وجودمو فرا می گرفت.البته یه غریق نجات داشتم که غرق نشم.:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or