آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    351
من نمیدونم چه اصراریه بعضیا بیان تو این تاپیک! 5 سال این بازی در دست ساخت بوده. این تاپیک رو زدم که ببینم انتظارات دوستان رو بعد از این همه سال برآورده کرده یا نه؟
ناراحتید نظر ندید و فقط رایتون رو بدید و نخواستید هم ندید، بذارید تاپیک روال عادیش رو طی کنه...:-"

با توجه به حجم وسیع تبلیغات و ایجاد انتظارات بسیار بسیار بالا از این بازی کاملا مشخصه که نتونه اون مقدار از انتظاراتو براورده کنه.برای منم همینطور بود.منم به خیر رای دادم.

به نظر من بازی خوبی بود و شکی درش نیست اما ارزش 5 سال صبر کرن رو نداشت! تو جه داشته باشید که 5 سال زمان کمی نیست.

آخرین ویرایش:
خودتون كه ميدونيد تعداد افراد تيم سازنده زير 50 نفر بود بخاطر همون 5 سال طول كشيد .
ارزششو داشت .
همه بهانه ها یه طرف
این 50 نفر هم یه طرف
پس اگر 1 نفری میساخت 50 سال باید صبر میکردیم؟
یا 250 نفر لازم داشت 1 ساله بده بیرون؟

آخه ما سر پیازیم ، ته پیازیم ؟:دی فکر نکنم ما ها تجربه ی ساختن بازی ای را داشته باشیم ، پس بنابراین تعیین این مدت هم از دست ما خارجه !! :دی

به نظر من بازی خوبی بود و شکی درش نیست اما ارزش 5 سال صبر کرن رو نداشت! تو جه داشته باشید که 5 سال زمان کمی نیست. با دوست خوبمون u.s.a هم کاملا موافقم خیلی تبلیغ کردن و سطح انتاظارت رو بالا بردن..
کدوم تبلیغ؟:دی

این بازی فقط تو BC هایپ شد. از لحاظ تبلیغات نسبت به SC: Conviction هم پایینتر بود و اصلا تبلیغ خیلی زیادی مایکروسافت براش نکرد.
فقط تو BC به هر دلیلی بیش از حدش هایپ شد و نتیجش هم یه همچین تاپیکی میشه که میبینیم...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or