شایعه آیا نسخه جدیدی از فرنچایز Metal Gear در دست ساخت قرار دارد؟

بهترین گزینه برای نسخه ی جدید سری MGS

• مجموع رای دهنده‌ها
    28
  • نظرسنجی بسته شده است .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
mgs-1-1024x576.jpg

خانم Donna Burke که پیش‌تر در آثاری همچون Metal Gear Solid V به عنوان صداپیشه و خواننده فعالیت کرده است، با انتشار پست ذیل در حساب کاربری توئیتر خود، به پروژه‌ای معرفی نشده اشاره دارد. به نظر می‌رسد وی مشغول کار روی پروژه‌ای مخفی باشد و به واسطه این پست، قصد هایپ کردن طرفداران را دارد. در ادامه، یکی از دیالوگ‌های معروف Snake شخصیت سری متال گیر را استفاده می‌کند. (دیالوگ ?!Kept You Waiting, Huh همان جمله‌‌ معروفی است که اسنیک در اکثر بازی‌های این سری به زبان می‌آورد.)
mgs.jpg

همچنین پیش‌تر آقای David Hayter صداپیشه شخصیت‌هایی همچون Solid Snake و Big Boss در کنار  Cam Clarke که در نسخه نخست نقش Liquid Snake دشمن اصلی بازی را ایفا می‌کرد نیز اشاراتی رمزآلود به «متال گیر» داشته‌اند. آیا نسخه‌ جدیدی از فرنچایز Metal Gear در...

Continue reading...

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
کونامی تفکرش و سبک کاریش !! فرق میکنه با بقیه ، چرا سایلنت هیل پیش قدم نباشه نسبت به MGS ، ما الان فن بازیهای کوجیما هستیم و خدای اطلاعاتو علاقه مندیهای کوجیما ، ولی هنوز که هنوزه رازهایی توی بازیهاش میبینیم که هر جنبنده ای رو انگشت به دهان میزاره ، از لحاظ منطق هم تریلرهای DS رو کنکاش کنی میبینی ذهن کوجیما فراتر از علم هر کارگردانیه . ممکنه MGS بعدی موفق باشه ولی بازی مطمئنا کوجیمایی نخواهد بود .

پ ن : فقط ریمیک میخوام اونم ...

آره درسته، ولی خب بعضی موقع ها تغییر هم لازمه، درسته تیم هم رفته ولی بجاش یه انجین همه چی تموم جا گذاشته برای نفر بعدی و به نظرم اونقدر از این سری بازی ساخته که کارگردان و تیم بعدی خیلی راحت بتونن یه متال گیر دیگه بسازن حتی اگه کوجیمایی هم نباشه بازم می تونه یه نسخه باشه که عطشه مارو هم بخوابونه..، حقیقتشو بخوای من زیاد از MGSV و داستانش راضی نبودم کاری هم نداره کونامی چقدر اذیت کرده اما از هایپ های بعضاً الکی کوجیما خسته شده بودم و اینکه کل بازی رو تو تریلرها رسماً لو داده بود و بازی هیچ چیز جدیدی نداشت! به هر حال من امیدوارم به نسخه بعدی، مطمئنم با فاکس انجین و یه تیمی که یکم کاربلد باشن و کارگردانی که شیفته بازی باشه یه تایم لاین جدید باز کردن و ساختن کاری نداره..، بدون تعصب نگاه کنیم وقتش بود کوجیما از MGS جدا شه و راه جدیدی رو بره و MGS هم حال و هوای جدیدی رو تجربه کنه، شاید بعدها دوباره به وصال هم برسن..

در ضمن درسته من پیر شدم ولی اگه خبری شد لطفاً تاپیکش رو برای من بزارید کنار، مرسی :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
آریا یادته تو تاپیک DS یه ویدئو گذاشته بودن که در مورد این بود کوجیما و کونامی دعواشون زرگری بوده. DS همون متال گیره و ........

حالا یه لحظه فکر کن این بازی همون DS باشه :D و خود کوجیما تمام مدت داشته رو MGS جدید کار میکرده.
--------------------------------------

ولی خارج از هر گونه بحث دایی جان ناپلئونی بنظرم کونامی حقشه لااقل یه بار بهش مهلت بدیم ببینیم چه میکنه. امیدوارم مثل کپکام دوباره به بازی برگردن
در دیوونه بودن کوجیما شکی نیست، ولی اون قضیه هم انقدر تخیلیه که واقعاً بعید میدونم همچین چیزی باشه! :D یعنی حتی از استانداردهای مسخره‌بازی‌های کوجیما هم چند کیلومتر جلوتره! :D خود Death Stranding هم با اینکه هنوز خیلی چیزها رو در موردش نمی‌دونیم، زیاد به MGS شباهت نداره.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,968
نام
محمد
امیدوارم اگه واقعا دارن نسخه بعدی را میسازن، ادامه فنتوم پین باشه. پیر شدیم تو ردیت انقدر بحث کردیم اخرم هیچی:( اینجا هم چه بحثایی می کردیم تا اخر تاپیکو بستن :))

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
امیدوارم اگه واقعا دارن نسخه بعدی را میسازن، ادامه فنتوم پین باشه. پیر شدیم تو ردیت انقدر بحث کردیم اخرم هیچی:( اینجا هم چه بحثایی می کردیم تا اخر تاپیکو بستن :))
ادامش میشه MG1 و MG2 که خیلی کار سختیه براشون ریمیک ساختن ازش با توجه به اینکه کوجیما هم نیست. عملا نشدنیه با توجه به سیاست های اقتصادی کونامی. خیلی مرام بذارن همون MGS1 رو ریمیک کنن ما هم راضی ایم والا!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,968
نام
محمد
ادامش میشه MG1 و MG2 که خیلی کار سختیه براشون ریمیک ساختن ازش با توجه به اینکه کوجیما هم نیست. عملا نشدنیه با توجه به سیاست های اقتصادی کونامی. خیلی مرام بذارن همون MGS1 رو ریمیک کنن ما هم راضی ایم والا!
اتفاقا من همون متال گیر ۲ و۱ مد نظرن هست بیشتر . که با وجود عکس مشترک کیفر و دیوید(:D) احتمالش را میشه بالا دونست.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
MGS 6 :War of Five Snakes
:D
ولی جداً اصرار به اینکه همه فرنچایزها تا ابد ادامه کنن واسه چیه، خصوصاً یه IP مثل MGS که 20-30 یه نفر اصلی و یکی دو نفر فرعی زیر و بمش رو شکل دادن
حالا ناتموم موندن برخی ارتباطات داستانی واسه خیلی از ما مشکله ولی خب اونایی رو که مناسب ساخت ادامه داستانی می‌دونیم امکان کار کردن روی پروژه رو ندارن
MGS1 هم اگه بخواد ریمیک بشه باید کل طراحی مراحلش رو بکوبن از اول بسازن و اگه اوج توانایی سازنده‌های حال حاضر کونامی MG Surviveه، کاش حالا حالاها سراغش نرن
میمونه بازسازی امروز MG1 و MG2 که، بگذریم بابا :D
چرا ادامه پیدا نکنه یک ip که انقدر پرفروش بوده و کاراکترهای ماندگار داشته و حداقل تو این بازار که ریسک کردن خیلی سخت شده میشه با یک کار تقریبا تضمین شده فروشش هم خوب بشه عین این میمونه شما بیاب بگی اقا چرا مثلا Gta تا ابد میسازن ولش کنن بره

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
چرا ادامه پیدا نکنه یک ip که انقدر پرفروش بوده و کاراکترهای ماندگار داشته و حداقل تو این بازار که ریسک کردن خیلی سخت شده میشه با یک کار تقریبا تضمین شده فروشش هم خوب بشه عین این میمونه شما بیاب بگی اقا چرا مثلا Gta تا ابد میسازن ولش کنن بره
چون مقايسه اين سري با gta مسخرس :D همه جي تي اي ها داستان و كاراكتراي مختص به خودشونو دارن ولي تو متال گير اينطوري نيست يه داستان پيوسته رو روايت كردن ! ما هم يه زماني دوس داشتيم هميشه متال گير بياد ولي بعد شماره پنجم با خودمون گفتيم اگه اون شماره چهار اخرين متالگير بود هم سري حماسي تر تموم شده بود هم بدون حاشيه...
دوما كه الان خالق متال گير بالا سرش نيست...هويت متالگير بشدت وابسته به سبك خاص كوجيما در همه موارد بود و الان بدونم كوجيما تقريبا احتمال يه بازي درست حسابي در اومدن از متال گير به صفر ميل ميكنه چرا دلمون بخواد بيشتر به يكي از سري هاي مورد علاقمون بيشتر گند بخوره؟ چون ميفروشه؟ احتمالا مديران كوناميم همين فكرو سره سوروايو كرده بودن :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
چون مقايسه اين سري با gta مسخرس :D همه جي تي اي ها داستان و كاراكتراي مختص به خودشونو دارن ولي تو متال گير اينطوري نيست يه داستان پيوسته رو روايت كردن ! ما هم يه زماني دوس داشتيم هميشه متال گير بياد ولي بعد شماره پنجم با خودمون گفتيم اگه اون شماره چهار اخرين متالگير بود هم سري حماسي تر تموم شده بود هم بدون حاشيه...
دوما كه الان خالق متال گير بالا سرش نيست...هويت متالگير بشدت وابسته به سبك خاص كوجيما در همه موارد بود و الان بدونم كوجيما تقريبا احتمال يه بازي درست حسابي در اومدن از متال گير به صفر ميل ميكنه چرا دلمون بخواد بيشتر به يكي از سري هاي مورد علاقمون بيشتر گند بخوره؟ چون ميفروشه؟ احتمالا مديران كوناميم همين فكرو سره سوروايو كرده بودن :D
اتفاقا خلق یک شخصیت جدید سخت تره تا زملنی که شما بیس رو اماده داری الان MGS هم همه چی اماده هست فقط باید ادم کاربلد باشه بتونه یک بازی ابرومند دربیاره تو Gta هم معمولا فقط شخصیت ها تغییر میکنن و داستانشون وگرنه پایه کلی همونه دیگه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,331
نام
مــاکــان
اگه اینطوری بود که هیچ سری فیلم،کتاب و... اصلا ادامه پیدا نمیکرد و همشون تو یک 3گانه نهایتا تموم میشد.
از پیش که نمیشه بازی محکوم کرد به شکست.

این که یک سری خاص (فیلم،کتاب یا بازی) ادامه پیدا کنه باعث شکستش نمیشه، مهم اینه که تو دستهای یک فرد درست قرار بگیره.
فکر نکنم کسی گفته باشه همینطوری آب ببندن تو داستان و متال گیر ادامه بدن.
مطمئنا کونامی بخواد میتونه فرد درست پیدا کنه، خدا کنه پیدا کرده باشه.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خفن ترین حرکت ساخت MG1ـه، و بعد چند سال روی PS5 هم داشته باشیم نسخه ی بعدی رو، قشنگ این دوتا نسخه 6 سال آز آینده سری رو تامین میکنه.
امیدوارم این خیال به سرشون نزنه که تایم لاین جدیدی از بازی رو بسازن، کلی نسخه با کارگردانی کوجیما هست که میشه ریمیکش کرد و با گرافیک و قدرت نسل جدید یه دست حسابی به سر و روش کشید و منتشرشون کرد، که خیلی هم از لحاظ داستانی غنی هستن و لحظاتی دارن که همه دوست دارن اونارو عظیم تر ببینن، اصلاً شما تصور بکن! :D

من نظرم رو متال گیر 1ـه الانم که دوتا صداپیشه داریم برای اسنیک دیگه همه چی اوکیه

نظر سنجی اضافه شد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خفن ترین حرکت ساخت MG1ـه، و بعد چند سال روی PS5 هم داشته باشیم نسخه ی بعدی رو، قشنگ این دوتا نسخه 6 سال آز آینده سری رو تامین میکنه.
امیدوارم این خیال به سرشون نزنه که تایم لاین جدیدی از بازی رو بسازن، کلی نسخه با کارگردانی کوجیما هست که میشه ریمیکش کرد و با گرافیک و قدرت نسل جدید یه دست حسابی به سر و روش کشید و منتشرشون کرد، که خیلی هم از لحاظ داستانی غنی هستن و لحظاتی دارن که همه دوست دارن اونارو عظیم تر ببینن، اصلاً شما تصور بکن! :D

من نظرم رو متال گیر 1ـه الانم که دوتا صداپیشه داریم برای اسنیک دیگه همه چی اوکیه

نظر سنجی اضافه شد.
حالا همه اینایی که تو و آریا نوشتید رو منم دوست دارم اتفاق بیوفته اما چی می‌شه اگه یه بازی بر اساس Boss بسازن :((

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
حالا همه اینایی که تو و آریا نوشتید رو منم دوست دارم اتفاق بیوفته اما چی می‌شه اگه یه بازی بر اساس Boss بسازن :((

آخ آخ اینو که خیلی هستم! مخصوصاً اون قضایاش تو جنگ سرد و فک کن تو اواسط بازی با اسنیک جوان مواجه بشیم که با باس آشنا میشه و چه بازی کلاسیکی میشه تو حال هوایِ دهه های قدیم، یعنی شخصیت Boss حتی به نظرم از اسنیک ها هم یه لول بالاترِ یه ابهت دیگه ای داشت، صداپیشه اشم عالی بود، واقعاً دیوانه کننده است! :(( !!

فقط حیفه دسته یه غریبه بیافته ممکنه کارو خراب کنه، ولی به نظرم اگه قرار یه نسخه بسازن و دیگه هیچ وقت متال گیری ساخته نشه باید یه نسخه در مورد Boss باشه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
یعنی راهی نیست کونامی این ip رو رضایت بده بفروشه به سونی؟ بعضی از دوستان انگار کونامی رو نشناختن. یه کاری با بازی میکنه مثل سایلنت هیل که همه فراموشش کنن
چند وقت پیش سالگرد ریلیز سایلنت هیل1 بود تو شبکه های اجتماعی اتفاقی دیدم. واقعا حالم گرفته شد که فقط کونامی با این بازی چیکار کرد. آشغال بعد آشغال داد بیرون فقط. آخرین شماره ش خودشونم نفهمیده بودن چی ساخته بودن و با متای 60 کاری کرد دیگه بیخیال سایلنت هیل شدن ملت
امیدوارم این بازی ریمیک باشه و در نتیجه شبها راحت بخوابیم.

پ.ن: همون ریمیک شماره های قدیمی هم بود نخرید، میرن شماره جدید میزنن. کلا تحریم کنید.

آخرین ویرایش:

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
متالگیر بدون کوجیما مثل خونه بی پدره
هزاری هم که افراد خونه شاد باشن ولی بی پدر صفایی نداره
امیدوارم که ادامه فانتوم پین باشه ولی فکر کنم ریمک یا ریمستر شماره یک باشه

• Like
Reactions: Capitan_shepard

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
این تاپیک خیلی دیر باز کردید و دیگه ادامه اخبار پوشش ندادید! دقیقا صبح هون روزی که این شایعه رو گزاشیتید donna burke تایید کرد که رو بازی کار نمیکنه اما پروژش جالبه
چیزی که برای فن ها اماده کرد این بود
:DOfficial Unofficial Metal Gear Solid Movie trailer
یه آهنگ unofficial واسه فیلم خونده به اسم hanging by a thread خیلیم عالی ایکاش واقعا باشه تو فیلم اینم ویدیو فکر کنم donna burke زیادی از اسنیکا خوشش میاد:D
یه وبسایتم براش باز کرده تو ویدیو میتونید اسکار ایزاک در نقش اسنیک ببینید که چجوری میشهx_x

اینم وبسایت(شیلتره)
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjjlKLl26XjAhWMJFAKHSefCLQQFjAFegQIARAB&url=https://www.metalgearsolidthemovie.com/the-team&usg=AOvVaw2_mjROFcGq0uHacwPCRC-F

پشت صحنه همراه با Stefanie Joosten :D

مصاحبه با yong yea

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر