شایعه آیا نسخه جدیدی از فرنچایز Metal Gear در دست ساخت قرار دارد؟

بهترین گزینه برای نسخه ی جدید سری MGS

• مجموع رای دهنده‌ها
    28
  • نظرسنجی بسته شده است .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
mgs-1-1024x576.jpg

خانم Donna Burke که پیش‌تر در آثاری همچون Metal Gear Solid V به عنوان صداپیشه و خواننده فعالیت کرده است، با انتشار پست ذیل در حساب کاربری توئیتر خود، به پروژه‌ای معرفی نشده اشاره دارد. به نظر می‌رسد وی مشغول کار روی پروژه‌ای مخفی باشد و به واسطه این پست، قصد هایپ کردن طرفداران را دارد. در ادامه، یکی از دیالوگ‌های معروف Snake شخصیت سری متال گیر را استفاده می‌کند. (دیالوگ ?!Kept You Waiting, Huh همان جمله‌‌ معروفی است که اسنیک در اکثر بازی‌های این سری به زبان می‌آورد.)
mgs.jpg

همچنین پیش‌تر آقای David Hayter صداپیشه شخصیت‌هایی همچون Solid Snake و Big Boss در کنار  Cam Clarke که در نسخه نخست نقش Liquid Snake دشمن اصلی بازی را ایفا می‌کرد نیز اشاراتی رمزآلود به «متال گیر» داشته‌اند. آیا نسخه‌ جدیدی از فرنچایز Metal Gear در...

Continue reading...

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
واقعا نمیشه به شماره جدید بازی متال گیر امیدی داشت چون اگرم شایعه واقعیت داشته باشه به احتمال زیاد با یه بازی ابکی سروکار داریم ابروی سری رو میبره و گند میزنه به خاطراتمون ولی میشه به پورت شماره 4 یا ریمیک شماره 1 بازی امید داشت.

• Like
Reactions: mehran3500

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
این اگه حقیقت داشته باشه من خیلی امیدوار میشم.
چون دیگه از کوجیما که نمیشه هیچ جوره انتظار داشت به ساخت این سری برگرده ولی اگه کونامی یک کار درست بخواد کرده باشه اون پیدا کردن تهیه کننده /کارگردان درست برای ادامه سری هست.
مطمئنا اونجور که کوجیما برا این سری پول خرج میکرد کونامی اینکارو نمیکنه ولی من حاضرم این سری در وسعت خیلی کوچکتر ولی "درست" ادامه پیدا کنه تا این دنیای فوق العاده به دست فراموشی سپرده نشه.

بالاخره اون بیرون یکی هست که بتونه جایگزین خوبی برای خالق اثر باشه، من که خیلی امیدوارم.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
تصور دیدن سری بدون اسم کوجیما اونم بعد از MGSV و اتفاقاتش خیلی سخت بود اما الان که چندین سال میگذره و همه اون سر و صداها فروکش کرده حاضرم به شخصِ نسخه جدیدِ متال گیر سالید رو ببینم حتی اگه شده بدون کوجیما!، بدم نیست اگه یه کارگردان خوبِ جوان پیدا بشه و سری رو ادامه بده کسی که واقعاً فن بازی باشه و ایده های جدید داشته باشه. در کل اگه خبر الکی باشه و Donna Burke هم از کوجیما سرکار گذاشتنو یاد گرفته به هر حال بازم با خوندنه تیترش یکم خوشحالمون کرد! :D گرچه از کونامی بعید می دونم..

اتفاقاً چند روزِ پیش رفتم سرچ کنم ببینم خبری نیست از نسخه جدید؟ مثل اینکه الکی به دلم بَرات نشده بود! :D

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
هرچند نشونه ها ارتباط به MGS داره و نه MGR ، ولی واقعا میترسم چیزی که میسازن (اگر بسازن) یه نسخه فرعی باشه.
امیدوارم اگر خبری هست واقعا مربوط به داستان یکی از اسنیک ها باشه.
در کل خبر خیلی خوب و امیدوار کننده ای بود

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
رزیدنت ایول هم بدون میکامی خیلی گند زد ولی بالاخره خودش رو پیدا کرد
امیدوارم ریمیک شماره 1 باشه
میکامی که جدا شد ، تیمش توی کپکام موندن ، ولی کوجیما که رفت ، تیمش هم باهاش رفت ، شینکاوا به تنهایی یه تیم طراحیه ! ، بماند که میکامی با بازی خودش هم نتونست موفقیتهای RE رو تکرار کنه ، شما نباید موفقیت RE رو بعد از میکامی با رفتن کوجیما از کونامی یکی بدونی ، کپکام تمرکزش بازیهای باکیفیت و با اصالته حتی همون موقع که گند میزد ! ، کارکنانش فشاری روشون نیس ، ایده های خودشونو مثل DMCVانتخاب میکنن ، ولی کونامی چی ؟؟؟ یه جونور اون بالا نشسته که قصدش پول درآوردنه که البته عرضه همون کارو هم مثل EA نداره .

تصور دیدن سری بدون اسم کوجیما اونم بعد از MGSV و اتفاقاتش خیلی سخت بود اما الان که چندین سال میگذره و همه اون سر و صداها فروکش کرده حاضرم به شخصِ نسخه جدیدِ متال گیر سالید رو ببینم حتی اگه شده بدون کوجیما!، بدم نیست اگه یه کارگردان خوبِ جوان پیدا بشه و سری رو ادامه بده کسی که واقعاً فن بازی باشه و ایده های جدید داشته باشه. در کل اگه خبر الکی باشه و Donna Burke هم از کوجیما سرکار گذاشتنو یاد گرفته به هر حال بازم با خوندنه تیترش یکم خوشحالمون کرد! :D گرچه از کونامی بعید می دونم..

اتفاقاً چند روزِ پیش رفتم سرچ کنم ببینم خبری نیست از نسخه جدید؟ مثل اینکه الکی به دلم بَرات نشده بود! :D
کونامی تفکرش و سبک کاریش !! فرق میکنه با بقیه ، چرا سایلنت هیل پیش قدم نباشه نسبت به MGS ، ما الان فن بازیهای کوجیما هستیم و خدای اطلاعاتو علاقه مندیهای کوجیما ، ولی هنوز که هنوزه رازهایی توی بازیهاش میبینیم که هر جنبنده ای رو انگشت به دهان میزاره ، از لحاظ منطق هم تریلرهای DS رو کنکاش کنی میبینی ذهن کوجیما فراتر از علم هر کارگردانیه . ممکنه MGS بعدی موفق باشه ولی بازی مطمئنا کوجیمایی نخواهد بود .

پ ن : فقط ریمیک میخوام اونم ...

k97586_.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
نسخه جدید MGS که بدون حضور کوجیما بعید می‌دونم جذابیتی داشته باشه، ولی ریمیک MGS1 توسط استودیویی مثل Bluepoint می‌تونه چیز جالبی باشه. :D
اینا مدت‌هاست دارن روی یه پروژه بزرگ کار می‌کنن که به نظر می‌رسه چیزی فراتر از ریمیک‌های قبلی‌شون هست و ملت حدس‌های مختلفی براش می‌زنن. یکی از احتمالات هم میتونه همین MGS باشه. حالا این وسط ماجرا وقتی خفن‌تر میشه که مثلاً Metal Gear 1,2 رو هم باهاش ترکیب کنن و یه بازی‌ای بسازن که کل خط داستانی MG1,2 و MGS1 رو پوشش بده.
این عکس دیوید هیتر و کیفر ساترلند هم من رو یاد همین قضیه انداخت! :D مثلاً دیوید هیتر صداگذار سالید اسنیک باشه و کیفر ساترلند هم صداگذار بیگ باس و ونوم اسنیک. الله اکبر!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
نسخه جدید MGS که بدون حضور کوجیما بعید می‌دونم جذابیتی داشته باشه، ولی ریمیک MGS1 توسط استودیویی مثل Bluepoint می‌تونه چیز جالبی باشه. :D
اینا مدت‌هاست دارن روی یه پروژه بزرگ کار می‌کنن که به نظر می‌رسه چیزی فراتر از ریمیک‌های قبلی‌شون هست و ملت حدس‌های مختلفی براش می‌زنن. یکی از احتمالات هم میتونه همین MGS باشه. حالا این وسط ماجرا وقتی خفن‌تر میشه که مثلاً Metal Gear 1,2 رو هم باهاش ترکیب کنن و یه بازی‌ای بسازن که کل خط داستانی MG1,2 و MGS1 رو پوشش بده.
این عکس دیوید هیتر و کیفر ساترلند هم من رو یاد همین قضیه انداخت! :D مثلاً دیوید هیتر صداگذار سالید اسنیک باشه و کیفر ساترلند هم صداگذار بیگ باس و ونوم اسنیک. الله اکبر!
آریا یادته تو تاپیک DS یه ویدئو گذاشته بودن که در مورد این بود کوجیما و کونامی دعواشون زرگری بوده. DS همون متال گیره و ........

حالا یه لحظه فکر کن این بازی همون DS باشه :D و خود کوجیما تمام مدت داشته رو MGS جدید کار میکرده.
--------------------------------------

ولی خارج از هر گونه بحث دایی جان ناپلئونی بنظرم کونامی حقشه لااقل یه بار بهش مهلت بدیم ببینیم چه میکنه. امیدوارم مثل کپکام دوباره به بازی برگردن

• Like
Reactions: Dinosaur

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
477
نام
Sera
من هنوز محو شروع گراند زیرو هستم اونجا که اسنیک از سخره ها بالا میره ، و آرم فاکس به نمایش درمیاد و اسنیک به بالا میرسه، آروم سرشو بلند می کنه و مستقیم به ما نگاه میکنه و انعکاس نور دوربین در چشمای ما تجلی پیدا می کنه.
یعنی میشه دوباره چنین صحنه ای دید.

پی نوشت : یه چیز در مورد اسنیک بگم، بی شک درد زیادی داره و هیچوقت شکفه نکرده ،اونم از اون آدم وراج نیست که دهنش بی وقفه می جنبه،نشخار نمی کنه، و ذهنش بی نهایت آزاده،روح بزرگی داره که هرگز به بند در نمیاد و شخصیت ش همیشه پایداره و ارزش هاش همیشه در یک راستا بوده و قابل شکستن نیست. اون متعلق به دوران عصر انسان های خاکستریه ، انسان هایی که دیگه متولد نمیشن چون خیلی وقته دوران فرا انسان ها به پایان رسیده ، الان انسان رنگ و وارنگ طغیان می کنند، و با کنش منتظر پاسخ آن هستند دیگه خوبی هرگز رشد نمی کنه و سعادت بشریت همیشه بصورت چشم اندازی دست نیافتنی باقی می مونه ، روح انسان هرگز شکوفه نمیده و از روزنه ها هرگز نور ی گذر نمی کنه.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

رسما پو.رن میشه دیگه :D

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر