آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
خب اصولآ توی تاپیکهای این طوری کسی کاری به محتوا نداره ! طرفدارای 360 میان میگن بله ! (حتی اگه از بازی خوششون نیاد) و طرفدارای PS3 هم میگن خیر (حتی اگه بازی رو انجام نداده باشن !)
مهم نظرات دوستان هست که این طور که مشخصه 70,80% اونایی که رآی مثبت دادن , به خاطر گرافیک بالای بازی عبارت "تحول" رو مناسب میدونن. خیلی جالبه ! (اگه گرافیک یه بازی کنسول نسل جدید در سال دومش بالا باشه , اسمش میشه تحول !)
اتفاقا من خودم 360 دارم و طرفدار 360 هم هستم بدجور :biggrin1:
ولی به گزینه خیر رای دادم :biggrin1:
اینجوری که نمیشه قضاوت کرد
این دوتا سایت از کجا اومدن؟ مگه هرچی اینا گفتن وحی منزله؟ بزرگا؟ رسوایی گیم اسپات یادتونه؟ واقعا فکر میکنید اینا محض رضای خدا میشینن و از یک بازی تعریف میکنند . قضیه فساد سایتها گوش فلک رو کر کرده نمیدونم شما چرا نشنیدین. بهتره بدونین حتی اگر بحث پول هم نباشه همیشه پشت پرده مدیا یک چیزی افکار عمومی رو کنترل میکنه. همون عاملی که تو بحث موسیقی رپ بخورد ملت میده اینجا هم میتونه گیرز رو بده . از نظر من گیرز همون قدر گیم سطحی و سبک ـه که رپ تو موسیقی. واقعا فکر میکنید میلیونها دلار پول تبلیغات برای فلان گیم به کجا میره . اصلا قضیه رو طور دیگه ای در نظر بگیریم . شما ناشر یک بازی هستید و میخواهید به سود بیشتر از چیزی که انتظار دارید برسید . اصلا سعی نمیکنید نظر حضرات کارشناس رو بطرف خودتون برگردونید؟ معلومه که وقتی فلان سایت نمره بالا میده تاثیر میزاره و فروش رو بیشتر میکنه.
اتفاقا اگر مسی رو کارشناس بدونیم همین سازندگان گیم هستند که تو مصاحبه هاشون ندیدم این بازی رو بعنوان تحول معرفی کنند
پس این قضیه در مورد آنچارتد هم صدق می کنه
حتما باید به آنچارتد2 نمره 6.6 میداده :biggrin1:

آخرین ویرایش:
سلام
من فقط یه چیزو نمیدونم
وقتی gow 1 اومده بودش تو کنسولا نسل جدید
پی اس بازا کجا بودن؟اصلا چی بازی میکردن که حالا اومدن اینطوری میخوان ارزش این بازیرو با حرفایی که ارهه خودت بهتر میدونی چه قد ارزش داره زیر سوال ببری

برادر کوروش
ینی شما میگید که حرف اون دوتا سایت مطرح در زمینه امتیاز دهی به بازی هارو بزاریم دمه کوزه و حرفه شمارو...

آخرین ویرایش:
سلام
من فقط یه چیزو نمیدونم
پی اس بازا کجا بودن؟اصلا چی بازی میکردن که حالا اومدن اینطوری میخوان ارزش این بازیرو با حرفایی که ارهه خودت بهتر میدونی چه قد ارزش داره زیر سوال ببری
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif

این پستهای این چند صفحه رو خوندم به جرات میگم که تو این دو سه سالی که تو بازی سنتر بودم و حتی قبلش که عضو نبودم و فقط پستها رو میخوندم هیچوقت اینجا رو به این گله گشادی و هرج و مرجی ندیده بودم. یه سری افرادی که متاسفانه جزوشون کاربره پرمیوم و کاربره فعال و ... هست نه تنها سعی در آروم کردنه اوضاع ندارن بلکه خودشون هیزم رو آتیشه این دعوا میریزن. متاسفانه هر کسی هم که لقبی بغله اسمش داره خدا رو هم بنده نیست و به اندازه بزرگیه اون لقب، گستاخیه بیشتری نشون میده.
اینجا متاسفانه برایه بعضیا شده تاپیکه کوبوندنه GeOW. بازی که بزرگانه صنعته گیم اونو ستایش کردند. بازیهایه بزرگ هم هیچوقت با حرفهایه انسانهایه کوچک، خراب نمیشن. همینقدر که این بازی اینقدر حساسیت برانگیزه نشون دهنده بزرگیشه. من فکر میکنم جوابه افرادی که با حسه تنفر و عقده وارده این تاپیک میشن چیزی نیست جز سکوت.

به شخصه یک بار گفتم با ورژن pc یش بسیار حال کردم و قبولش دارم ولی و جوری داری حرف میزنی که فقط این بازی دارای ویژگیهای خواص بوده و بازیهای دیگه همه بازی نبودن منچ بودن نه عزیز من این بازی خوبه ولی باز هم میگم در حال حاظر نمیتونیم به این بازی یا حتی از این بهتر بگیم تحول ایجاد کردند و بیشتر بازیها فقط نواوری ایجاد میکنن در ضمن از این بزرگانه صنعته گیم میشه بگید کی تقدیر کرده و اگر هم تقدیر شده فقط برای این بازی بوده ؟

سلام
من فقط یه چیزو نمیدونم

برادر کوروش
ینی شما میگید که حرف اون دوتا سایت مطرح در زمینه امتیاز دهی به بازی هارو بزاریم دمه کوزه و حرفه شمارو...

الان شما منظورت چی بود عزیز gow 1 که نوشتی منظورت god of war دیگه ها

یادش بخیر اوایل که geow2 اومد یه بار ازش ایراد گرفتم که ایده خاصی تو بازی دیده نمیشه و فقط سعی کرده ایده های دیگران رو جمع کنه و بازی بسازه همه ریختن سرم! مسلما geow بازیه فوق العاده ای بوده اما اینکه بگیم تحول بوده؟ Hell no!!
یه بازی مثل Uncharted واسه PS3 میاد همه میان میگن عجب گرافیکی داره
u2 هم یه چیزی مثل گیرزه! گرافیک بالا اما هیچ ایده خاصی نداره! U2 هم مثل gears ایده های دیگران رو جمع کرد بازی ساخت!
کلا این سبک بازیا هیچوقت قدمی برای رشد صنعت گیم برنمیدارن!
Gears Of War بازی کوچیکی نیست سال 2006 از طرف اکثر سایت ها بهترین بازی سال انتخاب شد.
شما هنوز نفهمیدی بحث سر خوب یا بد بودن نیست؟:)

آخرین ویرایش:
اینو باید قبول کرد که Gears Of War تحول نبود.
ولی مشکل بچه هایی که دارن به شدت از این بازی دفاع میکنن اینه که وقتی یه بازی مثل Uncharted واسه PS3 میاد همه میان میگن عجب گرافیکی داره عجب ... و به شدت از بازی های خودشون دفاع میکنن در حالی که Uncharted هم گرافیک آنچنانی که بچه های اینجا میگفتن نداشت(نظر شخصی). یه جوری تعریف میکردن از بازی که من گفتم دیگه یه ابر بازی هستش در حالی که اصلا" اونجوری که اینجا تعریف کرده بودن نبود یا همین Killzone واقعا" بازی قشنگی هستش ولی دیگه خیلی این بازی رو بردین تو آسمون ها . واسه همین هم خیلی ها دارن از بازی Gears Of War دفاع میکنن و باید هم دفاع کنن Gears Of War بازی کوچیکی نیست سال 2006 از طرف اکثر سایت ها بهترین بازی سال انتخاب شد.

پس این قضیه در مورد آنچارتد هم صدق می کنه
حتما باید به آنچارتد2 نمره 6.6 میداده

میتونید نظر من رو در مورد انچارتد هم بخونید . عجیبه که شما فکر میکنید اگه کسی از گیرز خوشش نیاد حتما طرفدار سونی ـه و از انچارتد خوشش میاد.
برادر کوروش

من نگفتم به حرف من رجوع کنید. هر کس عقل داره و خودش میتونه بفهمه بشرطی که جو گیر نشه و ضمنا معنی لغت تحول رو بدونه

الان شما منظورت چی بود عزیز gow 1 که نوشتی منظورت god of war دیگه ها

سلام
برادر یکم توجه کنی میفهمی بحثه سره gears of war هستش نه اونی شما منظورته
ولی چرا
بشتر کسانی دارن میزنن تو سر گیرز یا عضو پرمیومن یا عضو فعال یا مدیر

عجب
احتمالا برا همینم هستش تاپیک قفل نمیشه
البته منم قبول دارم که گیرز تحولی ایجاد نکرد ولی بازیه بسیار قشنگی بود

آخرین ویرایش:
سلام
ولی چرا

عجب

بله میدونم بحث سر چی هستش منظورم اون کلمه ای بود که نوشتی gow1 در کل میشه god of war شما باید اینو مینوشتی geow منم نگفتم بده ولی بزرگ کردن به این اندازه دیگه خیلی...

سلام
ولی چرا

عجب

دوستانی که مثل این آقا صحبتی برای ارایه ندارن پستی نزن که باعث ایجاد مباحث کاذب بشه.

من واقعآ نمیفهمم بعضی از کاربرا عنوان تاپیک رو درست بخونن بعد اجازه پردازش اون رو به مغز خودشون بدن که عنوان تاپیک به نظرتون هست نه به نظر ign و سایتهای دیگه.

کسی که میاد عقیدش رو میگه به خودش بر میگرده نه به امتیازات و تعاریف سایتها.

انگاری ign و gamespot خدا تشریف دارند که چون این سایت از این عنوان تعریف کرده همه ملت باید از این عنوان خوشش بیاد.

کسی هم که اصغر اصغر میکنه جنبه ی بالای خودش رو نشون میده !

این دوتا سایت از کجا اومدن؟ مگه هرچی اینا گفتن وحی منزله؟ بزرگا؟ رسوایی گیم اسپات یادتونه؟ واقعا فکر میکنید اینا محض رضای خدا میشینن و از یک بازی تعریف میکنند . قضیه فساد سایتها گوش فلک رو کر کرده نمیدونم شما چرا نشنیدین. بهتره بدونین حتی اگر بحث پول هم نباشه همیشه پشت پرده مدیا یک چیزی افکار عمومی رو کنترل میکنه. همون عاملی که تو بحث موسیقی رپ بخورد ملت میده اینجا هم میتونه گیرز رو بده . از نظر من گیرز همون قدر گیم سطحی و سبک ـه که رپ تو موسیقی. واقعا فکر میکنید میلیونها دلار پول تبلیغات برای فلان گیم به کجا میره . اصلا قضیه رو طور دیگه ای در نظر بگیریم . شما ناشر یک بازی هستید و میخواهید به سود بیشتر از چیزی که انتظار دارید برسید . اصلا سعی نمیکنید نظر حضرات کارشناس رو بطرف خودتون برگردونید؟ معلومه که وقتی فلان سایت نمره بالا میده تاثیر میزاره و فروش رو بیشتر میکنه.
اتفاقا اگر مسی رو کارشناس بدونیم همین سازندگان گیم هستند که تو مصاحبه هاشون ندیدم این بازی رو بعنوان تحول معرفی کنند

یعنی همه بازیهایی که نمرات بالا گرفتن آشغال هستن و الکی نمره گرفتن درسته ؟ چون قاعدتاً هیچ ناشری نمیخواد بازیش کم فروش کنه و سیبیل همه رو چرب میکنن ! میدونید که کسی که رشوه بگیره زورش میاد کار راه بندازه !

تو همین ادارات خودمون که 100 جور طنز هم از روش ساختن ( تو واقعیت هم همین هست ) اگر زیر میزی ندید کارتون گیر یک امضاشون هم که باشه راه نمی اندازنش ! یعی حتماً باید یه پولی بدید تا حق خودتون رو بگیرید ( اگر شخص مورد نظر واقعاً رشوه بگیر باشه ) ! چه برسه به اینکه بخواید کاری بیشتر از حقتون براتون انجام بدن !

اگر تمام این سایتها برای نمره دادن به گیرز پول گرفتن ، پس برای نمره دادن به خیلی بازیهای دیگه مثل آنچارتد و متالگیر هم پول و رشوه گرفتن ! ( انتظار ندارید که یه شبه صالح بشن و در راه حق قدم بردارند ؟ ) این طرز فکرتون اصلاً جالب نیست ! مستند هم نیست ! گیریم 3-4 تا سایت به رشوه گیری متهم شده باشن ( کسی ثابت نکردتش ) بقیه اون 105 تا سیات هم رشوه گرفتن ؟ :confused:

سلام !
ببخشید آقا کوروش قصد فضولی ندارم، پلتفرماتون همینا هست که زیر اسمتون زدید دیگه؟
اگه اینطوری باشه، اینطور فکر میکنم که شما شماره ی دوم بازی رو انجام ندادید، با این حساب چه طور در مورد این بازی اینطور صحبت میکنید و نظر میدید؟
پ.ن. خدا رو شکر شماره ی اول بازی برای PC اومد و گرنه......

البته گفتم، من با توجه به پلتفرمایی که زیر اسمتون ـه این چیزا رو میگم....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or