آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
مسلما بود- هم از لحاظ فاصله گرافیکی تا نسل قبل-(بیشترین فاصله تو زمان خود)
هم از لحاظ سبک-(همه ازش تقلید کردن)
اولین بازی بود که واقعا یارهات تو بازی بهت کمک میکردند و اولین جنگ واقعی این نسل بود

همش تحوله دیگه

من که به خاطر این بازی 360 خریدم و شک ندارم که خیلی از افراد دیگه هم به خاطر این بازی کنسول خریدن.

100 در 100تحول بود
بیشتر تحول تو گرافیک مخصوصا شماره یکش

من که به خاطر این بازی 360 خریدم و شک ندارم که خیلی از افراد دیگه هم به خاطر این بازی کنسول خریدن.

تائید میشه! منم دموی بازی رو که دیدم قبل از اومدن بازی رفتم ایکس باکس خریدم. :cheesygri

نکته جالبش اینجاست که تا حالا از دیشب 39 نفر به نظرشون این بازی تحول بود
ولی جناب دارکفیلد که مدیر هستند و باید تو فروم الگو باشند خیلی راحت گفته بودند هرکی میگه تحول غلط کرده و باید اسمش رو بزاره اصغر!

آخرین ویرایش:
اینکه این بازی تحول بوده یا نه رو بر اساس تعداد رای نمیشه بدست اورد. تحول رو کسانی میتونن در موردش نظر بدن که مدت طولانی در اون مورد قضیه تجربه کسب کردن و کاملا با مسائلی که قبل از اون قضیه ( در اینجا گیم ) بوده اشنایی داشتن .
مثلا یکی میاد میگه در زمینه گرافیک تحول بود یکی میگه کاور گیری یکی بستن وسیله زیر اسلحه و ...
ولی بشخصه من تحولی در این بازی نسبت به بازیهای قبلی ندیدم. از نظر من یک بازی معمولی بود با گرافیک نسبتا خوب بدون داستان بدون شخصیت پردازی بدون خلاقیت بدون جذابیت ولی از نظر تبلیغات فوق العاده خوب عمل کرد و تونست با القا کردن اینکه شاهکاره ( مخصوصا به کسانی که تازه گیم رو شروع کردن) فروش خوبی داشته باشه بازی نه تنها تحول نبود بلکه بشدت معمولی بود .
فراموش نکنید با تبلیغات خوب میتونید هر جنس بنجلی رو بفروشید حتی سیمز حتی بایوشاک حتی .... و البته میتونید با تبلیغات از هر ادم خوشحالی یه سلبریتی بسازید مثل پاریس مثل 49 سنت مثل کلیفی کبیر

با تمام احترام با نظرات دوستان ولی باید این مسئله رو هم در نظر گرفت این بازی فقط برای کنسول 360 امد (البته سوای یک قسمتی که برای پلتفرم pc امد ) اگه منظور متحول کردن باشه باید در این صورت به بازیهایی اشاره کرد که در سه پلتفرم امده باشن نه اینکه فقط برای یکی بیاد و ما اگر بخواهیم نظر بدیم باید تمام دید گاها رو از سه پلتفرم ببینیم در این صورت خوب ps3 هم mgs رو میگه و ادعا میکنه تحول بزرگی در صنعت بود و این هم اشتباه است چون هر دوی اینها انحصاری هستند و نظرات هم. به نظر من نباید بازیی که در انحصار هست رو بگیم (چه در 360.ps3) و این امر طبیعی است که هر کی کنسول داره بر فرض 360 دارها به بازیهایی که دارن توجه میکنن و قبول دارن. بنده قصد جسارت به دوستان ندارم در کل خودم با این بازی در pc حال کردم این نظرم بود که در این نظر سنجی بهتر بود دوستمون بازیی رو معرفی میکردند یا اضافه میکردند که در دو پلتفرم دیگه هم بود ممونم

در کل کلمه تحول اشتباه است در حال حاظر چون بیشتر بازیها نو اوری دارند و تحول ایجاد نمیکنن وقتی میگیم این بازی صنعت بازی را متحول کرده است یعنی تا به حال همچین نوع بازی ( چه از نظر گرافیکی . سبک . گیم پلی و غیره نبوده )

آخرین ویرایش:
من این بازی رو بازی نکردم زیاد ولی به نظرم در شماره اول خوب بود ولی شماره دوم انتظار بیشتری ازش میرفت .

این چه تاپیکیه اخه:biggrin1:
بنظرمن هم یک تحول بود الان از المانهای اینبازی تو بازیهای دیگه داره استفاده میشه واز نظر داستان بسیار قوی هست واینکه گفته میشه قراره فیلمش ساخته بشه بنظرم بدلیل داستان گیرای این بازی هست بدون شک یکی از شاهکارهای نسل جدیده
این تاپیک نیز قفل خواهد شد:biggrin1:

سراسر تقلید!
اگه فلانی میاد یه حرفی میزنه چون یه عمره گیمر هست تازه کنسول نخریده و بیاد نظر بده! (حالا من کاری به لحن ندارم که البته میشه ملایم هم گفت که به کسی برنخوره)

آدم همیشه با معیاری که در نظر میگیره نظر میده !
به نظر من این بازی واقعا سبک سوم شخص رو متحول کرد ! چون قبلش اصلا هیجانی توی بازی های سوم شخص دیده نمیشد ... ولی تو این بازی شما دشمنانتون رو با هیجان و از ته دل میکشین ! انگار اومدن خاک وطنطون رو ازتون بگیرن ! :biggrin1:
ولی قبلش فقط بازیهای FPS مهیج بود .
من دلیل اصلیم که میگم این بازی تحول بود اینه که کلا سبک سوم شخص رو احیا کرد ! بعضی از دوستان هم که میخوان بگن ما بارمونه به تفنگ اره ببندن یا دمپایی فرقی نداره توجه بکنن که همین اره ای که شما فنبوی ها مسخرش میکنید اوج لذت و هیجان بازیه و خیلی هم محبوب ! پس چرا قبلش تو هیچ بازی این اره نبود ؟ به نظر شما نوآوری چیه ؟
شما وقتی میشنوین تحول فکر میکنید باید کلا یک بازی 100% متفاوت ساخته بشه ولی اینجوری نیست من به هر چیزی که بتونه یک چیزی رو احیا و محبوب بکنه نوآوری میگم .
همه ی چیز هایی که شما مسخرش میکنید مثلا همین خشاب عوض کردن لذت بازی رو زیاد میکنه و ما برای چی بازی میکنیم ؟ چون لذت ببریم و وقتی لذت بازی زیاد بشه ما ازش خوشمون میاد و سبک بازی احیا میشه و تحول ایجاد میشه !

آدم همیشه با معیاری که در نظر میگیره نظر میده !
به نظر من این بازی واقعا سبک سوم شخص رو متحول کرد ! چون قبلش اصلا هیجانی توی بازی های سوم شخص دیده نمیشد ... ولی تو این بازی شما دشمنانتون رو با هیجان و از ته دل میکشین ! انگار اومدن خاک وطنطون رو ازتون بگیرن ! :biggrin1:
ولی قبلش فقط بازیهای FPS مهیج بود .
من دلیل اصلیم که میگم این بازی تحول بود اینه که کلا سبک سوم شخص رو احیا کرد ! بعضی از دوستان هم که میخوان بگن ما بارمونه به تفنگ اره ببندن یا دمپایی فرقی نداره توجه بکنن که همین اره ای که شما فنبوی ها مسخرش میکنید اوج لذت و هیجان بازیه و خیلی هم محبوب ! پس چرا قبلش تو هیچ بازی این اره نبود ؟ به نظر شما نوآوری چیه ؟
شما وقتی میشنوین تحول فکر میکنید باید کلا یک بازی 100% متفاوت ساخته بشه ولی اینجوری نیست من به هر چیزی که بتونه یک چیزی رو احیا و محبوب بکنه نوآوری میگم .
همه ی چیز هایی که شما مسخرش میکنید مثلا همین خشاب عوض کردن لذت بازی رو زیاد میکنه و ما برای چی بازی میکنیم ؟ چون لذت ببریم و وقتی لذت بازی زیاد بشه ما ازش خوشمون میاد و سبک بازی احیا میشه و تحول ایجاد میشه !

سلامتیش صلوات:biggrin1:
منم کاملا با این حرف موافقم.

اگه اینطوری بخوای نظر بدی هیچ کدام از بازی ها خلاقیت ندارند چون قبلش یکی مثل اون را ساختن
اصلا تغییر معنا نداره

ای بابا

ببنید شما دارید سلیقه خودتون رو قالب قضیه میکنید این درست نیست من مطمئنم کسی که gears بازی کرده باشه داستانه بازی رو فهمیده باشه از سیستمه شوتینگ و کاور فوق العاده بازی استفاده کرده باشه و بازی رو درک کرده باشه و این بازی رو انلاین بازی کرده باشه میفهمه که واقعا یه تحول بوده من خودم از زمانی که تو لایو بودم فقط گرز بازی میکردم خیلی از بچه ها نه تنها من لذتی که میبریم رو نمیشه توصیف کرد چون این بازی رو هر چی بازی کنی به یه جا ختم نمیشه و همش در حال پیشرفت هستی

و در اخر نیازی نیست تا ثبته احوال بری تغییره نام بدی لازمه که فقط بازیش کنی تا بفهمی

اینکه این بازی تحول بوده یا نه رو بر اساس تعداد رای نمیشه بدست اورد. تحول رو کسانی میتونن در موردش نظر بدن که مدت طولانی در اون مورد قضیه تجربه کسب کردن و کاملا با مسائلی که قبل از اون قضیه ( در اینجا گیم ) بوده اشنایی داشتن .
مثلا یکی میاد میگه در زمینه گرافیک تحول بود یکی میگه کاور گیری یکی بستن وسیله زیر اسلحه و ...
ولی بشخصه من تحولی در این بازی نسبت به بازیهای قبلی ندیدم. از نظر من یک بازی معمولی بود با گرافیک نسبتا خوب بدون داستان بدون شخصیت پردازی بدون خلاقیت بدون جذابیت ولی از نظر تبلیغات فوق العاده خوب عمل کرد و تونست با القا کردن اینکه شاهکاره ( مخصوصا به کسانی که تازه گیم رو شروع کردن) فروش خوبی داشته باشه بازی نه تنها تحول نبود بلکه بشدت معمولی بود .
فراموش نکنید با تبلیغات خوب میتونید هر جنس بنجلی رو بفروشید حتی سیمز حتی بایوشاک حتی .... و البته میتونید با تبلیغات از هر ادم خوشحالی یه سلبریتی بسازید مثل پاریس مثل 49 سنت مثل کلیفی کبیر

به نظرتون گرافیک این بازی نسبتا خوب بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی که این بازی اومد فک دنیا خورده بود زمین.خیلی از بازیهایی که الان داره عرضه میشه بازهم از لحاظ گرافیکی پست سر این بازی قرار میگیرن.کی گفته شخصیت پردازی این بازی ضعیف بوده؟؟؟شخصیت پردازی این بازی بی نظیر بوده.جوری که همه رو عاشق مارکوس کرد.
من به نظر شخصی شما کاری ندارم.ولی از قدیم گفتن هر نظری نمیتونه محترم و صحیح باشه.کجای این بازی معمولی بود.همه چیزش در بالاترین سطح ممکن قرار داشت.از گرافیک تا موزیکهای بی نظیر و شخصیت پردازی و داستان بسیار جذاب و اسلحه های دلچسب و دشمنانی که نظیرشون تا حالا در هیچ بازی ایی نبوده.خیلی از بازیها هنوز که هنوزه گیر دادن به زامبی.ببخشید شما میگی با تبلیغات هر جنس بنجلی رو بفروشید.حالا من از شما یه سوال دارم.uncharted 2 بازیه بزرگی بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟بدون شک بود.ولی همین بازی الان فروشش چقدر هست؟؟؟؟؟حتی تو top 20 پرفروشترین ها هم نیست.killzone 2 با اون همه هزینه و تبلیغ 2 میلیون به زور فروخته.مگه تبلیغات این بازیها کم بوده.برای همین آنچارتد چقدر تبلیغ شد؟؟؟؟؟؟ولی همه دیدن به هیچ وجه فروش به درد بخوری رو نداشت.تازه همین gears of war برای عرضه شماره دومش خود epic پیش بینیه فروش 2.5 میلیون نسخ غیرقانونی رو براش کرده بود.ولی با این حال بازی 5.5 میلیون فروخت.بازیهایی 360 که براحتی روی torrent پیدا میشه و میشه دانلودش کرد.در نهایت باید بگم بنده حدس میزنم شما نسخه دوم این بازی رو بازی نکردید و فقط شماره اولش رو روی pc بازی کردید.خیلی از کسانی هم که این بازی رو فقط رو pc بازی کردن بازی بهشون نچسبید.این بازی رو باید رو 360 بازی کرد.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or