آپگريد و دانگريد فیرمور سؤالات و مشكلات

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman

matina

کاربر سایت
Apr 5, 2008
60
سلام یه دونه PSP سری 2006 دارم که از روش HEN کپی خورش کردم ایا میتونم این مدل رو کپی خور دائم کنم در ضمن کلید های این دستگاه هم هم برعکس کار میکنه مثلا برای ورود ار دایره و خروج از ضبدر ابا راهی داره که این هم درست بشه
یک مدل 2004 کپی دائم هم دارم از اون میتونم کمک بگیرم و دستگاه رو تبدیل کنم
ممون

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
کپی موقت ، کپی دایم نمیشه.....
برای انتخاب ضربدر : Select رو بزن ، Registry Hacks رو انتخاب کن ، اولی رو بزار رو ضربدر........

mikail

کاربر سایت
Dec 2, 2009
37
رفیق این اپگریدی که تو کردی بعد میگی نمیشه انلاین بازی کنی اصلا ربطی به این ورژن pspت نداره اگه همون فریمور 5.m33 6 هم باز هم نمیشد چون که سونی pspهای کپی خور رو از شبکه ی psn بلاک کرده و برای اینکه بتونی آنلاین بشی حتما باید وارد psn بشی و برای این کار هم حتما باید فریمور psp شما آخرین ورژن باشه که اونم اصلی هست و اگه آپدیت کنید دیگه بازی های کپی اجرا نمیشن!

من با یک سری 3000 که با chikhenکپی خور موقت شده بارها آنلاین بازی کرده و می کنم(مثلmedal of honor & syphoneو چند تای دیگه)نمیدونم ارتباط آنلاین بازی کردن با شبکه psnچیه اون که دخلی تو این ماجرا نداره این فقط مربوط می شه به ورژنهای 6.5 به بعدchikhenکه به درستی و کیفیتm33کپی خور نشدن و این مشکل رو دارن.
چون جاهای دیگه هم همچین چیزایی رو شنیدم که اصلا درست نیست تجربه خودم رو گفتم بقیه هم بدونن
من تا حالا از این برنامه psnabler استفاده نکردم و نمیدونم چی هست ولی از لحظه ای که سری 2000 کپی دایمم رو به 5.5 chikhen ارتقا دادم دیگه از داخل هیچ برنامه ای تاکید می کنم هیچ برنامه ای(چه بازی و چه غیر بازی)به اینترنت یا شبکه داخلی WIFIنتونستم وصل شم
پس از 5.5 از داخل برنامه نمیشه کلا از WIFI به وسیله ای به جز پی اس پی دیگه ای وصل شد

آخرین ویرایش:

hitman55

کاربر سایت
Mar 9, 2010
18
کمک کمک کمک

با ارض سلام وخسته نباشید خدمت شما من یک پی اس پی سال 2004 دارم که ورژن ان را به 5.50 اصل سونی اپدیت کردم و دیگه نتونستم درستش کنم می خواستم بدونم چون این پی اس پی برای 2004 میشه برشگردوند به ورژن اولیه یا این که کار دیگری بکنم ممنون می شوم اگر به این بندهی حقیر کمک برسانید. جون من ممنون خدا خیر بده شما را یک یا دوتا در دنیا وصد تا در اخرت بهتون تقدیم کند

armaaan

کاربر سایت
Aug 23, 2009
4
سوال

می دونم سوالی ابتدایی می پرسم، ولی خیلی گشتم و جوابم رو پیدا نکردم.
من یه PSP قدیمی دارم که 3.53 m33 هستش. بعضی از بازی ها رو که باز نمی کنه،
خطا میده:
The game could not be started (80020148)
به چه فرموری آپگریدش کنم؟
ضمنا گویا کپی خور هستش.
چون بازی های دانلودی رو اجرا می کنه.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
می دونم سوالی ابتدایی می پرسم، ولی خیلی گشتم و جوابم رو پیدا نکردم.
من یه PSP قدیمی دارم که 3.53 m33 هستش. بعضی از بازی ها رو که باز نمی کنه،
خطا میده:
The game could not be started (80020148)
به چه فرموری آپگریدش کنم؟
ضمنا گویا کپی خور هستش.
چون بازی های دانلودی رو اجرا می کنه.
اینجا رو بخون.

scavengeboy

کاربر سایت
May 4, 2008
140
نام
amir
دوستان من psp slim دارم ورژن 5.50 gen d3 چون خبری از ورژن بالاتر نشدو من هم بازی ها رو دیگه میخرم از خیر کپی گزشتم حالا میخوام به 6.20 آپ کنم چون بازی ها جدید ورژن بالاتر رو میخوان ولی وقتی میزنم آپ بشه میگه ورژنت 9.90 !!!! خواستم با خود psp آپ کنم بازم گیر میده میگه a connection to the server could not be establisheed کلا رفته رو مخ حالا یکی هم پیدا شده میخواد ورژن اصلی استفاده کنه نمیشه
امکان داره تو psp از n پی v استفاده کرد ؟؟؟

آخرین ویرایش:

roohallah

کاربر سایت
Mar 15, 2007
46
پاسخ

دوست عزیز به احتمال زیاد version.txt شما که در Flash 0 شماست دستکاری شده.....
در Recovery Menu یک بار Restore Flash0 رو بزن بعد ببین نصب میشه Update

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر