آپگريد و دانگريد فیرمور سؤالات و مشكلات

mazdakia

کاربر سایت
Feb 6, 2010
3
آقا یه سوال داشتم . خواهشا کمک کنید . من چند روز پیش gen-d3 نصب کردم . حالا می خواستم برگردم به m33-6 چون gen-d3 قابلیت online برای بازی کردن نداره . حالا خواستم بپرسم میشه از این طریق دانگرید کرد به m33-6 . یا اینکه اول به m33 که گذاشتین دانگرید کنم بعد به m33-6 آپگرید کنم . آیا میشه ؟

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
چرا کسی جواب نمیده ؟!!!!
رفیق این اپگریدی که تو کردی بعد میگی نمیشه انلاین بازی کنی اصلا ربطی به این ورژن pspت نداره اگه همون فریمور 5.m33 6 هم باز هم نمیشد چون که سونی pspهای کپی خور رو از شبکه ی psn بلاک کرده و برای اینکه بتونی آنلاین بشی حتما باید وارد psn بشی و برای این کار هم حتما باید فریمور psp شما آخرین ورژن باشه که اونم اصلی هست و اگه آپدیت کنید دیگه بازی های کپی اجرا نمیشن!

zeilo

کاربر سایت
Apr 22, 2009
4
سلام دوستان من یه psp خریدم
در جعبه پلمپ شو باز کردم و یک بازی داخل درایو قرار دادم
بازی اجرا نمی شه و اروره آپدیته فریمویر رو میده که باید از ورژن 5.3 به 5.4 ارتقاع پیدا کنه من باید چه کار کنم آیا حتما باید آپدیت بشه ؟ اصلا مشکل از چیه؟

mazdakia

کاربر سایت
Feb 6, 2010
3
رفیق این اپگریدی که تو کردی بعد میگی نمیشه انلاین بازی کنی اصلا ربطی به این ورژن pspت نداره اگه همون فریمور 5.m33 6 هم باز هم نمیشد چون که سونی pspهای کپی خور رو از شبکه ی psn بلاک کرده و برای اینکه بتونی آنلاین بشی حتما باید وارد psn بشی و برای این کار هم حتما باید فریمور psp شما آخرین ورژن باشه که اونم اصلی هست و اگه آپدیت کنید دیگه بازی های کپی اجرا نمیشن!

دوست عزیز . من حتما یه چیزی می دونم که اینو می گم. با برنامه ی psnabler می شه تو psn ثبت نام کنی و چند تا بازی که patch بازی تو خود برنامه هست میشه آنلاین بازیشون کنی . این برنامه هم روی ورژن m33 کار میده . اگه می گی دروغ می گم برو یه سری به سایت pspgo.ir بزن . حالا شما اینو بگو میشه دانگرید کرد یا نه . اصلا کاری با online ندارم .

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
آقا یه سوال داشتم . خواهشا کمک کنید . من چند روز پیش gen-d3 نصب کردم . حالا می خواستم برگردم به m33-6 چون gen-d3 قابلیت online برای بازی کردن نداره . حالا خواستم بپرسم میشه از این طریق دانگرید کرد به m33-6 . یا اینکه اول به m33 که گذاشتین دانگرید کنم بعد به m33-6 آپگرید کنم . آیا میشه ؟
جفتش میشه...........;)

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
سلام برادرا
یه سوالی..........
الان یه PSP مدل 3001 دارم
می خواستم ببینم کپی خور میشه یا نه اگه آره هزینش چقده؟؟؟؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اقا من دانگرید کردم ولی به غیر از game تو هیچ فولدر دیگه ای نمیره!!!
حتی به کامپیوتر هم که وصلش میکنم قفل میکنه و خاموش میشه!!!

خواهش میکنم کمکم کنید!!!:((:((

old-amir

کاربر سایت
Sep 4, 2009
75
نام
امیر
دوستان من psp2000 از این کپی خور دائم هاست!
ورژن دستگان D3 هست و می خواستمک تبدیل به D2 کنم؟؟؟
میشه توضیح چه طوری میتونم این کار رو به کنم؟؟؟؟؟

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
سلام دوستان....

من یک psp فت دارم...حدود 3 سال پیش خریدم...value پک هستش....راستش خیلی وقته از psp غافل شدم...

از کجا بفهمم 3000 هست یا 2000 و .......کپی خور دائم هست یا نه؟

فریم ور رو از کجا می تونم بفهمم؟ آخرین بازی هایی که کردم god of war و resistance بوده...همون موقع یک بار بردم west و آپگرید(دانگرید:-o ؟) کرد......

برای بازی هایی مثل army of two و assassin لازم هست دوباره دستکاری کنم یا نه؟

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام دوستان....

من یک psp فت دارم...حدود 3 سال پیش خریدم...value پک هستش....راستش خیلی وقته از psp غافل شدم...

از کجا بفهمم 3000 هست یا 2000 و .......کپی خور دائم هست یا نه؟

فریم ور رو از کجا می تونم بفهمم؟ آخرین بازی هایی که کردم god of war و resistance بوده...همون موقع یک بار بردم west و آپگرید(دانگرید:-o ؟) کرد......

برای بازی هایی مثل army of two و assassin لازم هست دوباره دستکاری کنم یا نه؟

وقتی میگی فت یعنی 1000 دیگه ! خودت هم میگی 3 سال پیش ! اصلا اون موقعه 2000 و 3000 نیومده بود
تمام فت ها هم دائم هستن و اگر هم نباشن میشه دائمش کرد
تو تاپیک فریمور ها آخرین فریم ور رو نصب کن همه چیز حله

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
وقتی میگی فت یعنی 1000 دیگه ! خودت هم میگی 3 سال پیش ! اصلا اون موقعه 2000 و 3000 نیومده بود
تمام فت ها هم دائم هستن و اگر هم نباشن میشه دائمش کرد
تو تاپیک فریمور ها آخرین فریم ور رو نصب کن همه چیز حله

از کجا بفهمم فریموری که الان روشه چند هست؟

لینک تاپیک رو میدی؟...چون قبلا" که فقط همین psp 1000 بود کار ما راحت بود اما الان تاپیک های فریمور خیلی زیاد شده....

ممنون....:x

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
سلام دوستان من دستگاهم دست یکی‌ از فامیلامون بوده که این بنده خدا چون دسگاه خودش کپی خور نیست و تمام بازیاش اورژینال ورداشته دسگاه منو به ۶.۲۰ خود سونی تبدیل کرده! فکر کرده لطف بزرگی‌ در حق من کرده خارجین دیگه حق کپی رو رعایت میکنن:-":d
الان می‌خوام به یه ورژن پائین تر دن کنم اصلا هیچ غلطی نمیتونم بکنم ممنون میشم کمک کنید>:d<;;)>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر