آپگريد و دانگريد فیرمور سؤالات و مشكلات

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام ... من psp رو خیلی وقته اپدیت نکردم ... فکر کنم ورژنش 3.91 باشه ... میشه یکی لطف کنه بگه الان به چه فریموری و چطوری ارتقا بدم و لینک دانلودشم.... مرسی:biggrin1:

royataheri

کاربر سایت
May 31, 2008
3
سلام

من یه پس اس پی مدل 3004 دارم که ورژنش رو برای بازی کشتی کچ که روش اجرا نمیشد به 5.55 ارتقا دادم ( توسط خود دیسک اورجینال بازی کشتی کچ ) و حالا از دوستم که دقیقا لنگه همین مدلو داره و ورژنش 5.03 هستش رمش رو گرفتم که روش سه تا بازی هست و دستگاه من بازیها رو نمیشناسه ولی روی دستگاه اون کاملا درست اجرا میشن . در ضمن دستگاه ایشون هم نمیتونه دیسک منو بخونه و پیغام میده که آپگرید کن . چجوری میتونم ورژن دستگاهم رو به 5.03 تغییر بدم تا بتونم از بازی های روی فلش مموری دوستم استفاده کنم ؟

ممنون و موفق باشید

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
سلام

من یه پس اس پی مدل 3004 دارم که ورژنش رو برای بازی کشتی کچ که روش اجرا نمیشد به 5.55 ارتقا دادم ( توسط خود دیسک اورجینال بازی کشتی کچ ) و حالا از دوستم که دقیقا لنگه همین مدلو داره و ورژنش 5.03 هستش رمش رو گرفتم که روش سه تا بازی هست و دستگاه من بازیها رو نمیشناسه ولی روی دستگاه اون کاملا درست اجرا میشن . در ضمن دستگاه ایشون هم نمیتونه دیسک منو بخونه و پیغام میده که آپگرید کن . چجوری میتونم ورژن دستگاهم رو به 5.03 تغییر بدم تا بتونم از بازی های روی فلش مموری دوستم استفاده کنم ؟

ممنون و موفق باشید
مدل3004 امکان برگشت فرم ویر به 5.03 رو نداره و شما دیگه امکان کپی خور کردن دستگاه را ندارید و نمیتونید بازیهای کپی شده روی رم رو اجرا کنید
متاسفام:((:((:((

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
سلام ... من psp رو خیلی وقته اپدیت نکردم ... فکر کنم ورژنش 3.91 باشه ... میشه یکی لطف کنه بگه الان به چه فریموری و چطوری ارتقا بدم و لینک دانلودشم.... مرسی:biggrin1:
شما به 5.50gend3 تبدیل کن من آموزش کامل به همراه لینک اینجا گذاشتم

imanmafia

کاربر سایت
Nov 23, 2009
57
نام
ایمان
سلام
یه سوال داشتم الان فریمور دستگاه من 5.03 MHU هست میخوام بدونم چطور میشه به 5.03 GEN-B تبدیل کنم لطفا مرحله به مرحله راهنمایی کنید مرسی

Vahiddreamer

کاربر سایت
Jul 1, 2007
80
سلام
یه psp slim 2003 دارم که فرم ویر 5.50 D روش نصب شده.
چطوری میتونم به 5.03 دانگرید کنم ؟
واسه ورژن 5.50 cfw enabler هست ؟ با همون chickenhen نمیشه کاریش کرد ؟
مرسی :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر