آنبریک کردن PSP 3004

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
آقای معلم
من رشته ام الکترونیکه (محض اطلاع)
وقتی که دو باطری 1.5 ولتی را سری میکنی (یعنی مثبت باطری اول به منفی باطری دوم وصل میکنی ) میشه 3 ولت
مگر اینکه مشکل جریانی که برد می خواهد

پسر جون من بابام مهندس برق شریف بوده برو بپرس علی گیوه چین.بهت یاد ندادن شدت جریان چیه؟؟خود من برق قدرت میخونم

دوستان به خودتون مسلط باشین.
این کارا چیه؟اینجا نیومدیم که اطلاعات و سوابق و این چیزا رو به رخ همدیگه بکشیم.
مودب باشید و به همدیگه احترام بذارین.
با خونسردی میتونید به نتیجه بهتری برسین .
اگر این روش هومن جان درست از آب در بیاد که امیدوارم اینجوری بشه خیلی ها میتونن psp های خرابشون رو درست کنن.پس بجای جنگ و جدل بهتره که به فکر راه چاره باشید.
در ضمن دوستان میتونن از باطری های بزرگتر هم استفاده کنند.وقتی بردتون باز هست دو تا سیم از برد لحیم کنید و از بیرون برد به باطری بزنید و عملیات رو انجام بدین.
دو تا باطری رو اگر سری کنید مطلوب نظر نخواهد بود.گاهی اوقات شما احتیاج به ولتاژی با تلورانس 0.1 دارید که در باطری سری مقدور نیست.دقیقا به خاطر مقاومت بیشتر و افت آمپر.
به هر حال بهتره که امتحان کنید و نتیجه بگین.
هومن جان اگر روش شما کار کنه که استاد همه ما هستی.حتی اگر شانسی هم بوده باشه که قطعا این جور کارها شانسی نیست باز هم کار شما درسته.
هر کسی به نتیجه رسید همینجا بگه.
راستی هر کسی psp بریک شده داره بیاره مغازه من تا با ولتاژهای مختلف چک کنم.از 2.3 تا 3.7 با تلورانس 0.01 میتونم با دستگاه ولتاژ بدم و فکر کنم نتیجه قابل اعتماد تر خواهد بود.

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
پیشنهاد من اینه که دوستان برن تو سایت های دیگه خبر رسانی کنن یا تو همین فروم خودمون تو تاپیک های مربوط اعلام کنن همچین روشی اومده من خودم 2 جا اعلام کردم

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
بهتر بود این کار رو نمیکردی.البته تو فروم های خارجی رو میگم.
چون اگر این کار درست باشه باید خود هومن تو فرومهای دیگه اعلام میکرد تا به نام خودش ثبت بشه.
قربونش برم همه تو کار ثبت نام هستن و براحتی به نام خودشون ثبت میکردن.(منظورم به شما نیست.اشتباه برداشت نکنی.)

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
آخه هنوز نه به باره نه چیزی، من فقط روش خودم رو اینجا نوشتم که بقیه تست کنند و اگر جواب داد اعلام بشه، مخصوصا توی فرومهای خارجی که حسابی فرهنگشون با اینجاها فرق میکنه و از اول شروع میکنند به فحش دادن.
در ضمن من سه تا زبان رو مثل زبان مادریم حرف میزنم، لازم نیست کسی به جای من چیزی رو اعلام کنه.

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112

TOMBRAIDER

کاربر سایت
Mar 2, 2010
123
نام
آرش
psp go

سلام بر همه اقایون یک خبر توپ من psp go را باز کردم و دیدم توش یک باتری ساعت هست اما زیر یک صفحه فلزی گه لحیم شده به کیت اقایون یکی روش باز کردن psp go را اموزشش را بزاره ببینم می تونم از بریک بیارمش بیرون با این روش

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام اقا من یک چیزی پیدا کردن برای انبریک کردن psp اقایون این روش برای کدوم psp هست چجوری باید انجام بدم خودش که نوشته برای تموم psp اینم لینکش
http://www.psp-hacks.com/2011/01/18/recovery-flasher-v1-65-released/

الان من یه PSP Go سمی بریک دارم چه طوری باید از ریکاوری فلشر استفاده کنم؟
نکنه قبل از بریک شدن باید نصب میکردیم؟
اساتید یه لطفی کنن یه توضیحی در مورد این لینکه بدن.
یه لینکی هم از اموزش باز کردن PSP Go بزارید ممنون میشم.

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
محض اطلاع بگم که برد PSP Go رو با هر دردسری که بود پاشوندم ولی باطری توش نبود.
پس این روش روی PSP Go عملی نمیشه.
سلام بر همه اقایون یک خبر توپ من psp go را باز کردم و دیدم توش یک باتری ساعت هست اما زیر یک صفحه فلزی گه لحیم شده به کیت اقایون یکی روش باز کردن psp go را اموزشش را بزاره ببینم می تونم از بریک بیارمش بیرون با این روش
اونی که شما دیدید باطری نیست.من بازش کردم چیپست زیرش بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر