آنبریک کردن PSP 3004

tarhebartar

کاربر سایت
Mar 17, 2008
4
سلام دوستان
من یک psp 3000 دارم , موقعی که خریدم فروشنده کپی خورش کرد , یک فایل هم گذاشت داخل پوشه iso به نام update گفت موقعی که باطری دستگاه تموم شد و خاموش شد , دیگه بازی ها رو نمیاره و بایست با اجرای این فایل update که آیکن اش میره بخش بازی ها دوباره کپی خورش کنی !
من هم این مدت 2-3 باز حواسم نبوده باطریش خالی شده این کار و کردم و بعد از اجراش یه محیطی شبیه داس میومد و 2-3 باز x رو میزدم و اوکی میشد !
ولی این سری که باطری اش خالی شده بود اومدم بعد از شارژ شدن این کار و بکنم , ولی بعد از اجرای فایل update صفحه مشکی میشه و psp دیگه گیر میکنه !
باید باطری و در بیارم و دوباره جا بزنم که دوباره ریست شه و کار کنه !!!
یعنی آهنگ پخش میکنه و عکس نشون میده و بریک نشده ولی فقط بازی ها رو نمیاره.
ممنون

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
2,078
نام
LiND
سلام دوستان
من یک psp 3000 دارم , موقعی که خریدم فروشنده کپی خورش کرد , یک فایل هم گذاشت داخل پوشه iso به نام update گفت موقعی که باطری دستگاه تموم شد و خاموش شد , دیگه بازی ها رو نمیاره و بایست با اجرای این فایل update که آیکن اش میره بخش بازی ها دوباره کپی خورش کنی !
من هم این مدت 2-3 باز حواسم نبوده باطریش خالی شده این کار و کردم و بعد از اجراش یه محیطی شبیه داس میومد و 2-3 باز x رو میزدم و اوکی میشد !
ولی این سری که باطری اش خالی شده بود اومدم بعد از شارژ شدن این کار و بکنم , ولی بعد از اجرای فایل update صفحه مشکی میشه و psp دیگه گیر میکنه !
باید باطری و در بیارم و دوباره جا بزنم که دوباره ریست شه و کار کنه !!!
یعنی آهنگ پخش میکنه و عکس نشون میده و بریک نشده ولی فقط بازی ها رو نمیاره.
ممنون
مشخصات دقیق فیرمور رو هم بگو.
الان اون فایل رو پاک کردی؟ یا هست و فقط اجرا نمیشه؟

tarhebartar

کاربر سایت
Mar 17, 2008
4
فریم ور رو دیدم 6.60 هستش. اون فایل هم موجوده الان ! اجراش که میکنم اون پیش نمایش اجرای بازی ها میاد صفحه سبز میشه مینویسه sony , play station portable اون هم میاد ! مثل قدیم دیگه شبیه اون فضای داس نمیاد که دکمه X رو 2-3 بار بزنم کپی خورش اوکی شه. گیر میکنه توی یه صفحه مشکی. خاموش روشن هم میکنم اونجوری عه !
باطری رو که میکشم بیرون و دوباره جا میزنم درست میشه و psp ریست میشه !

این عکس رو از اینترنت پیدا کردم , ولی اون فایل pro update که دارم و بعدش اون مشکلات پیش میاد این شکلی هستش :

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
2,078
نام
LiND
فریم ور رو دیدم 6.60 هستش. اون فایل هم موجوده الان ! اجراش که میکنم اون پیش نمایش اجرای بازی ها میاد صفحه سبز میشه مینویسه sony , play station portable اون هم میاد ! مثل قدیم دیگه شبیه اون فضای داس نمیاد که دکمه X رو 2-3 بار بزنم کپی خورش اوکی شه. گیر میکنه توی یه صفحه مشکی. خاموش روشن هم میکنم اونجوری عه !
باطری رو که میکشم بیرون و دوباره جا میزنم درست میشه و psp ریست میشه !

این عکس رو از اینترنت پیدا کردم , ولی اون فایل pro update که دارم و بعدش اون مشکلات پیش میاد این شکلی هستش :
اگه اطلاعاتی روی مموری داری کپی کن یه دور مموری رو از داخل خود PSP فرمت کن
فایل زیر رو دانلود کن
660PRO-B10 (Fix)
فقط فولدر FastRecovery رو کپی کن به ادرس زیر
Ms0:/PSP/Game
بعد هم از داخل PSP بیا اجراش کن ببین چی میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟