آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
اقایون من نمیفهمم یه چیز رو :|
برای کسایی که فریمور قبل از 2.50 بودن و بازی share شده داشتن و اپدیت کردن به 2.50 ، این مشکل پیش میاد یا اگه من برم 2.50 بعد اکانت sharing رو ست کنم این مشکل پیش میاد ؟! خواهشا بگید .

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
دوستان لطفا بحث های بی فایده رو تموم کنید.این تایپیک فقط شده بحث بین فروشنده های بازی دیجیتالی. من دقیقا 60 دلار برای بازی که دارم هزینه کردم و خودم هم کارتهای پی اس ان رو خریدم و از هیچ گونه کارت اعتباری غیرقانونی هم استفاده نکردم و این مشکل برام بوجود اومده.پس بحث خرید غیرقانونی و قانونی تو این مشکل دخیل نیست مطمئن باشید.
به نظرم دوستانی که به زبان لاتین مسلط هستن برن سایت سونی مشکل رو مطرح کنن یا ایمیل بزنن تا شاید سونی جوابی داشت برای مشکل بوجود اومده.ذهن من به شخصه واقعا درگیر شده و سوالات و ابهامات زیادی برام بوجود اومده برای مثال :
من نمیتونم قبول کنم سونی تا حالا از جریان خبر نداشته و حالا که فهمیده جلوش رو گرفته
چطور سونی یک راهی رو نشون میده و بعد جلوی اون رو میگیره؟
چرای برای بعضی ها این اتفاق افتاده و برای بعضی ها نه؟

امیدوارم برای این مشکل هر چه زودتر یا دلیلی ارائه بشه و یا راهی پیدا.

آخرین ویرایش:

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
مشکل خیلی راحت حل میشه به جای بحث کردن ودعوا البته من حرفی نمیزنم چون الان چیزی بگم به علت فروش بازی دیچیتالی منم محکوم میکنید ولی یه راهنمایی برای کسایی که مشکل دارن اینه که باید از یکی از گزینه های psn که تو آپدیت جدید آمده استفاده کنن...
دوستان اگه ظرفیت یک بودید به هیچ وجه دنبال ظرفیت سوم نباشید که قرض بگیرید تا ریستورلایسنس کنید با این کار کلا بازی میپره... l-)

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
مشکل خیلی راحت حل میشه به جای بحث کردن ودعوا البته من حرفی نمیزنم چون الان چیزی بگم به علت فروش بازی دیچیتالی منم محکوم میکنید ولی یه راهنمایی برای کسایی که مشکل دارن اینه که باید از یکی از گزینه های psn که تو آپدیت جدید آمده استفاده کنن...
دوستان اگه ظرفیت یک بودید به هیچ وجه دنبال ظرفیت سوم نباشید که قرض بگیرید تا ریستورلایسنس کنید با این کار کلا بازی میپره... l-)
میشه یه توضیح کامل بدید؟

Sent from my GT-S7582

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
ریجن نیست احتمال 99 درصد یا باگ هست اون 1 درصد هم اینه سونی داره تست میکنه که شرینگ جمع بشه
احتمال میدم چون نفر اول اکتیو کرده بعد نفر دوم دی اکتیو کنه تو سایت اکتیو اولی بپره و سونی فقط اجازه بده اکانت رویه 1 کنسول فقط اکتیو باشه نه 2 تا

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
دوستانی که ریجن یک بودن اینم عنوان کنند که قبل از قفل اومدن روی بازی به چه صورت بازی میکردند.آفلاین یا همیشه آنلاین؟
یعنی اکانت پرایمری بوده یا نه؟

Last edited by a moderator:

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
پرایمری بود ، ظرفیت یک ، آنلاین هم بازی میکردم.(البته فقط دو سه بار وارد بازی شدم فقط ؛ وقت نشد بازی کنم اصلا)

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
یعنی خود سونی هیچ بیانیه ای بابت این مشکل پیش اومده نداده؟!
کماکان منتظر رفع مشکلیم اگه کسی پیدا کرد راه حلو بگه!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
منم ریجن 1 کنسولم ولی واسم همچین مشکلی پیش اومده :| هم آنلاین بازی میکردم هم آفلاین و کلا هی مشکلی نداشتم

جالب اینجاست من دو تا اکانت خریده بودم ، یکیش بازیهاش سالمه هنوز یکیش قفل اومده ، یعنی فکر کنم به اون اکانت هایی که ساخته شده ربط داره;)

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
یعنی خود سونی هیچ بیانیه ای بابت این مشکل پیش اومده نداده؟!
کماکان منتظر رفع مشکلیم اگه کسی پیدا کرد راه حلو بگه!
ببین فقط یه راه داره اونم تست هست.
دو تا بازی مشابه هم روی دو کنسول یا دو تا اکانت با دو بازی متفاوت رو روی یک کنسول ابتدا نصب و سپس همزمان دی اکتیو کنیم.یکی از این دو اکانت رو قبل از ساین اوت از اکانت ریستورلایسنس کنیم و یکیش رو نکنیم.
اگر هر دو همزمان از کار بیافته که مشخصه دیگه ریستورلایسنس دوزار نمیارزه...
اگر اونی که ریستور لایسنس نکردیم از کار افتاد که میافته و اونی که ریستور لایسنس کردیم یک هفته بیشتر از اون یکی اکانت دووم آورد میشه گفت باگ بوده...
البته یه تست هست و تا حدودی میتونه تعیین کننده باشه ولی بعید میدونم سونی بیاد بیانیه بده...

- - -ویرایش - - -

منم ریجن 1 کنسولم ولی واسم همچین مشکلی پیش اومده :| هم آنلاین بازی میکردم هم آفلاین و کلا هی مشکلی نداشتم

جالب اینجاست من دو تا اکانت خریده بودم ، یکیش بازیهاش سالمه هنوز یکیش قفل اومده ، یعنی فکر کنم به اون اکانت هایی که ساخته شده ربط داره;)

اگر هر دو پرایمری شدن و یکیش از کار افتاده اونی که از کار افتاده ظرفیت اول بوده و اونی که نیافتاده و هنوز سالمه ظرفیت دوم بوده...
کلا تو این مورد روش ساخت اکانت هیچ نقشی نداره...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ببین فقط یه راه داره اونم تست هست.
دو تا بازی مشابه هم روی دو کنسول یا دو تا اکانت با دو بازی متفاوت رو روی یک کنسول ابتدا نصب و سپس همزمان دی اکتیو کنیم.یکی از این دو اکانت رو قبل از ساین اوت از اکانت ریستورلایسنس کنیم و یکیش رو نکنیم.
اگر هر دو همزمان از کار بیافته که مشخصه دیگه ریستورلایسنس دوزار نمیارزه...
اگر اونی که ریستور لایسنس نکردیم از کار افتاد که میافته و اونی که ریستور لایسنس کردیم یک هفته بیشتر از اون یکی اکانت دووم آورد میشه گفت باگ بوده...
البته یه تست هست و تا حدودی میتونه تعیین کننده باشه ولی بعید میدونم سونی بیاد بیانیه بده...

- - -ویرایش - - -

اگر هر دو پرایمری شدن و یکیش از کار افتاده اونی که از کار افتاده ظرفیت اول بوده و اونی که نیافتاده و هنوز سالمه ظرفیت دوم بوده...
کلا تو این مورد روش ساخت اکانت هیچ نقشی نداره...

اون که از کار افتاده ظرفیت 1 بود ولی اون یکیو نمیدونم ظرفیت 1بود یا 2 ولی با این اوصاف احتمالا ظرفیت 1 بوده که خراب شده

همه ظرفیت 1ها خراب شده یا بعضی هاشون؟

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
اون که از کار افتاده ظرفیت 1 بود ولی اون یکیو نمیدونم ظرفیت 1بود یا 2 ولی با این اوصاف احتمالا ظرفیت 1 بوده که خراب شده

همه ظرفیت 1ها خراب شده یا بعضی هاشون؟

دوست عزیز چی خراب شده؟
یعنی بازی قفل میشه؟ اگه اره از چ نظر قفل میشه از نظره دانلود یا بازی کردن؟
الان من با یکی از دوستان بلادبورن رو گرفتیم ( اکانت خریدیم ) اول دوستمون دانلود کرد و حالا من دارم دانلود میکنم اکانت رو که یوزر پسشو وارد کردم رفتم تو لایبرری و از اونجا دانلود زدم و بازیو دانلود کردم و یوزرو بستم و حالا دارم با اکانت اصلیه خودم دانلود کینم
احتمال داره قفل بشه اکانت یا بازی؟ که بعده اینکه دانلود تموم شد نتونم بازی کنم؟
اکانت اصلیم بن نمیشه؟
الان من و این دوستمون پسوورد این اکانتی که گرفتیم رو عوض کردیم تا خودمون دو تا داشته باشیم

momtaz

کاربر سایت
Feb 25, 2011
29
نام
محمد
من 6 تا بازی دارم رو کنسول و ظرفیت 1 هستم......
همشون سالمن و قفلی نیومده روش.
قبل اینکه اکانتو تحویل بدم ریستور لایسنس میزدم.....به احتمال خیلی زیاد مشکل واسه اونایه که ریستور نکردند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر