آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
دوست عزیز چی خراب شده؟
یعنی بازی قفل میشه؟ اگه اره از چ نظر قفل میشه از نظره دانلود یا بازی کردن؟
الان من با یکی از دوستان بلادبورن رو گرفتیم ( اکانت خریدیم ) اول دوستمون دانلود کرد و حالا من دارم دانلود میکنم اکانت رو که یوزر پسشو وارد کردم رفتم تو لایبرری و از اونجا دانلود زدم و بازیو دانلود کردم و یوزرو بستم و حالا دارم با اکانت اصلیه خودم دانلود کینم
احتمال داره قفل بشه اکانت یا بازی؟ که بعده اینکه دانلود تموم شد نتونم بازی کنم؟
اکانت اصلیم بن نمیشه؟
الان من و این دوستمون پسوورد این اکانتی که گرفتیم رو عوض کردیم تا خودمون دو تا داشته باشیم

واسه کسایی که قبل از آپدیت اکانت های شیرینگ داشتن ، معمولا واسه ظرفیت اولشون مشکل لایسنس پیش اومده و ظرفیت اول 1 دیگه نمیتونسته بازی کنه!

من فکر کنم بعد از آپدیت شما اقدام کردی به نصب بازی مشکلی نداشته باشی ولی اگر مشکلی هم داشته باشید واسه دوستتون می افته :d

کلا با این روش بازی کردن اکانت اصلی بن نمیشه ولی ممکنه اکانت بازیتون بن شه ، که اگه اکانتتون هم بن شد ، شما و دوستتون میتونید بازی کنید و مشکلی ندارید خیالتون راحت

اگه دوستتون به مشکل خورد و قفل اومد واسه بازیش ، شما میتونید دوتاتون بازی کنید ولی به صورت همزمان دیگه نمیتونید! باید کسی که میخاد بازی کنه ، اکانت بازی رو روی دستگاهش اکتیو کنه و با این حرکت دیگه یوزر بعدی نمیتونه بازی کنه( یک اکانت همزمان روی دو دستگاه اکتیو نمیشه!) اگه این اتفاق افتاد باید امیدوار باشید که اکانت بازی بن نشه :)

- - -ویرایش - - -

من 6 تا بازی دارم رو کنسول و ظرفیت 1 هستم......
همشون سالمن و قفلی نیومده روش.
قبل اینکه اکانتو تحویل بدم ریستور لایسنس میزدم.....به احتمال خیلی زیاد مشکل واسه اونایه که ریستور نکردند.

یعنی چی داداش؟ یعنی بازیون کامل نصب میکردی بعد ریستور لایسنس می زدید؟

آخه من اکانت کلا واسه خودم بوده ، ریستور لایسنس هم قبل از اینکه به دوستم اکانتو بدم زدم ولی باز مشکل پیش اومده

من فکر میکنم کلا رندم باشه همه چی!!

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
اگه منظورتون اپدیت دستگاه هستش بله بعد از اپدیت اقدام کردیم
این دوستمون خودش بازی رو دانلود کرد کامل بعد ریستور لایسینس کرد و بعد رفت تو سایت سونی انترتیمنت و از اونجا دی اکتیو ال رو زد و کلا دی اکتیو کرد کلا همی چیزو بعد من انلاین شدم و اکانت و اکتیو کردم و اقدام به دانلود کردم
خوب اکانت بازی که شما میگید احتمال بن شدن داره خوب وقتی ما با اکانت اصلیمون بازی رو دانلود کردیم و با اون بازی میکنیم ایا بازم خطری بازی رو تحدید میکنه؟
اون جمله اخرتون که میگید اگه مثلا برا رفقم بازی قفل شد نمیتونیم بازی کنمیم هر دومون هم زمان. ایا برا منم اینجوریه یا فقط اون این مشکل و داره ؟
کلا ما دو نفریم ایا بازم خطری تحدید میکنه مارو؟
و سوال اخر در مورد لایسینس و ریستور لایسینس یه کوچولو توضیح میدین؟

momtaz

کاربر سایت
Feb 25, 2011
29
نام
محمد
بله وقتی بازی نصبش تموم میشد ریستور میکردم.....
نمیدونم اگه رندوم باشه باید حداقل یکی از اکانت هام قفل میشد دیگه...
من احتمال میدم از همین باشه...بازم قطعی معلوم نیست.

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
الان یه سوال پیش میاد...برای اونایی هم که اکانت پلمپ می گرفتن و با کسی شیر نمی کردن هم مشکل پیش اومده؟ یعنی اکانت رو وارد می کردن و پرایمری می کردن و تمام....فکر نمی کنم برای این افراد مشکلی ایجاد شه...نه؟

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
الان یه سوال پیش میاد...برای اونایی هم که اکانت پلمپ می گرفتن و با کسی شیر نمی کردن هم مشکل پیش اومده؟ یعنی اکانت رو وارد می کردن و پرایمری می کردن و تمام....فکر نمی کنم برای این افراد مشکلی ایجاد شه...نه؟
من بازیامو اکانت آکبند میگیرم و فقط با یه نفر Share میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
این سایت هایی که بازی ها را تحت عنوان ظرفیت اول و دوم میفروشند بعد از اکتیو کردنش به صورت دائمی رو اکانت میمونه یا بعد از مدتی پاک میشه ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
شما دقیقا به چه صورت share کردی؟از اول دقیق بگو شاید بشه به یه نکته ای رسید

روی دستگاه خودم اکتیو کردم ، ریستور لایسنس هم زدم بعد رفتم سایت سونی از اونجا اکانت رو دی اکتیو کردم ، بعدش پسورد رو عوض کردم دادم به دوستم اونم روی دستگاهش اکتیو کرد!

2 هفته داشتیم با هم به صورت همزمان بازی میکردیم و مشکل نبود اصلا

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
روی دستگاه خودم اکتیو کردم ، ریستور لایسنس هم زدم بعد رفتم سایت سونی از اونجا اکانت رو دی اکتیو کردم ، بعدش پسورد رو عوض کردم دادم به دوستم اونم روی دستگاهش اکتیو کرد!

2 هفته داشتیم با هم به صورت همزمان بازی میکردیم و مشکل نبود اصلا
اگه دقیقا همین کارو کردید خب پس اشتباه بوده
شما باید اول بازی رو تو لیست دانلودتون میذاشتید (یا بهتر بود نصب میکردید) بعد اکتیو پرایمری میکردید و بعد ریستور لایسنس و بعد از اکانت sign out میکردید و در آخر هم از داخل سایت سونی deactive all میزدید (تا اینجا برای اکانت اول)
برای اکانت دوم هم دقیقا همین کار هارو میکنید بجز مورد deactive all (این deactive all فقط یک بار قابل استفاده است و برای ظرفیت ۱ کاربرد داره.ظرفیت ۲ تا مرحله sign out ادامه بده کافیه)

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
اگه دقیقا همین کارو کردید خب پس اشتباه بوده
شما باید اول بازی رو تو لیست دانلودتون میذاشتید (یا بهتر بود نصب میکردید) بعد اکتیو پرایمری میکردید و بعد ریستور لایسنس و بعد از اکانت sign out میکردید و در آخر هم از داخل سایت سونی deactive all میزدید (تا اینجا برای اکانت اول)
برای اکانت دوم هم دقیقا همین کار هارو میکنید بجز مورد deactive all (این deactive all فقط یک بار قابل استفاده است و برای ظرفیت ۱ کاربرد داره.ظرفیت ۲ تا مرحله sign out ادامه بده کافیه)
سلام علی
الان از تو کنسول همش میزنم دی اکتیو بشه اکانت ظرفیت 2 ای که هستم اما میزنه نمیشه
تو سایت سونی هم زرد رنگ نوشته
You have deactivated your devices recently and cannot use this feature at this time.
الان به اونی که فروختمش میگه میشه دانلدو کرد اما پرایمری نمیشه و میگه رو یک سیستم دیکه هست
چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر