آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستای خوبم توی تاپیک دیدم که نوشته بود سونی از شیر سه نفره خبر نداره ولی اگه برید توی یوتیوب میبینید خارجیها ویدیوش رو گذاشتن خوب به نظرتون سونی از این قضیه خبر نداره اگه فروشنده های محترم شیر رو به دونفر محدود کنن فکر کنم بهتر باشه

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
تا جایی که من دیدم بعد از آپدیت 2.50 کسانی که با خود کنسول آپگرید کردند بازیاشون قفل شد ولی مثلا خود من + تمام دوستام که با psx دانلود کردیم هیچ مشکلی نداشتیم.حالا این مورد میتونه دخیل باشه یا نه رو نمیدونم
به نظر من اگه دوستانی که دچار مشکل شدن بیان بگن از چه طریقی آپدیت کردند بهتر میشه نتیجه گیری کرد چون بعید میدونم این مورد مربوط به باگ باشه
اتفاقا منم با psx دانلود و اپدیت کردم ولی الان بازیهام قفل شدند.

Sent from my GT-S7582

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
اینها فقط نمونه هستن تا بعضی ها زیاد به خودشون فشار نیارن و هی نگن نه اینطوری نیست و هیچ اتفاقی نیافتاده و ...

=========================================================================================

پ.ن : بعضی ها طوری رفتار میکنند که اگر کسی اونا رو نشناسه فکر می‌کنه چه خبر هست. همچین طرح من طرح تو میکنند انگار همه کسایی که کنسول دارند مشترک طرح اونا هستن. اگر یه حساب سرانگشتی بکنید کلا 100 تا 150 نفر دارن از این روش استفاده می‌کنند که فکرکنم به 10% دارندگان کنسول هم نرسه!!
ببین یه تفاوتی وجود داره بین حرفی که من زدم با حرفی که شما زدی...
شما داری روی صحبت 4 نفر تو بازیسنتر یا حالا تو فروم های دیگه استدلال می کنی من از دیروز به 50 نفر زنگ زدم و فقط یکی دو نفر دچار مشکل شدن و اونا هم براشون حلش میکنیم.
کسی دعوا نداشت از اول و حرف طرح اینو اونم میتونی بری ببینی کی شروع کرد.
اگرم فقط 150 نفر از این طرح استفاده کردند که خوب دیگه اینقدر بحث نداره و خودشون مطمئن باش با کسی که بهشون فروخته مشکل رو عنوان میکنند.
کسی هم به خودش فشار نیاورد.دوستمون گفت شیرینگ شد دو نفره عرض کردم هنوز هم سه نفره است و خیلی راحت روی سه کنسول مثل سابق میشه شیر کرد.شما میگی نمیشه؟؟؟
اون دوستمون که گفت از اول من میگفتم شیرینگ فلانه عرض کنم که همین 8 9 ماه پیش بود که وقتی این موضوع پاک شد همه بازیسنتری ها پر پر میزدن که اقا یکی پیدا بشه این کار رو بکنه و کسی اینارو یادش نمیره حتی اگر مدیریت اون تاپیک رو پاک کرده باشه...

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
شما داری روی صحبت 4 نفر تو بازیسنتر یا حالا تو فروم های دیگه استدلال می کنی من از دیروز به 50 نفر زنگ زدم و فقط یکی دو نفر دچار مشکل شدن و اونا هم براشون حلش میکنیم.
اگرم فقط 150 نفر از این طرح استفاده کردند که خوب دیگه اینقدر بحث نداره و خودشون مطمئن باش با کسی که بهشون فروخته مشکل رو عنوان میکنند.
کسی هم به خودش فشار نیاورد.دوستمون گفت شیرینگ شد دو نفره عرض کردم هنوز هم سه نفره است و خیلی راحت روی سه کنسول مثل سابق میشه شیر کرد.شما میگی نمیشه؟؟؟
اون دوستمون که گفت از اول من میگفتم شیرینگ فلانه عرض کنم که همین 8 9 ماه پیش بود که وقتی این موضوع پاک شد همه بازیسنتری ها پر پر میزدن که اقا یکی پیدا بشه این کار رو بکنه و کسی اینارو یادش نمیره حتی اگر مدیریت اون تاپیک رو پاک کرده باشه...
داداش من هرکی رو میشناسم که از شیزینگ این مشکل براش پیش اومده تو ظرفیت اول شاید باگ باشه یا شاید سونی خودش اقدام کرده

من مونمدم چرا شما قبول ندارید این طرحی که سونی گذاشته شما دارید به روش دیگه برا کسب درامد ازش استفاده میکنید

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

اینم از اون حرفا بود :))
خیلی از بچه‌های اینجا اصلا و ابدا سمت این جور چیزا نمیرن. اکثرا فیزیکی خرید و فروش میکنند و خیلی ها هم آرشیو باز هستن. مخصوصا فنهای سونی که تعدادشون هم خیلی خیلی زیاد هست. اونوقت تو چطور فکت صادر میکنی همه بازیسنتری ها پر پر میزدن :-o:))

یه چیزی نگو که بعد نتونی جمعش کنی :-$

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
اینم از اون حرفا بود :))
خیلی از بچه‌های اینجا اصلا و ابدا سمت این جور چیزا نمیرن. اکثرا فیزیکی خرید و فروش میکنند و خیلی ها هم آرشیو باز هستن. مخصوصا فنهای سونی که تعدادشون هم خیلی خیلی زیاد هست. اونوقت تو چطور فکت صادر میکنی همه بازیسنتری ها پر پر میزدن :-o:))

یه چیزی نگو که بعد نتونی جمعش کنی :-$

برو به مدیر بگو تاپیکی رو که شما ندیدی و پاک کرد و 15 صفحه رفت جلو و بعد کارش رو ساخت برات رو کنه بعد بیا حرف بزن...
الحمدالله تا حالا تو عمرم نه حرف تو رو کم کنی زدم نه حرف چرت زدم نه حرف بی دلیل...
اونایی که باید یادشون باشه یادشون هست.

- - -ویرایش - - -

داداش من هرکی رو میشناسم که از شیزینگ این مشکل براش پیش اومده تو ظرفیت اول شاید باگ باشه یا شاید سونی خودش اقدام کرده

من مونمدم چرا شما قبول ندارید این طرحی که سونی گذاشته شما دارید به روش دیگه برا کسب درامد ازش استفاده میکنید

ببین یه مشکلی وجود داره...
متاسفانه همتون همه چیز رو قاطی میکنید.از اول قصد من و هر کسی که اومد تو تاپیک حل مشکل یا حداقل پی بردن به دلیل اتفاق بود ولی مدام همه میگن چرا قبول نمیکنی؟؟؟
من قبول نمیکنم کسب در آمد دارم؟کی قبول نکرد؟معلومه کسب در آمد دارم.ولی برای این امر به اجازه هیچ کس احتیاجی ندارم.اینجا هم یک فروم عمومیه و برای پست دادن نیازی به اجازه گرفتن از کسی ندارم.
من خواستم بهتون بگم این فرضیه که دیگه نمیشه 3 نفره شیر کرد رو باطل کنید و ببینید مشکل واقعا چی بوده...
اگر شما هم رایگان 24 ساعت وقتتون رو برای مشتریها میگذارید و 50 گیگ 50 گیگ بازیهارو دانلود میکنید و رایگان میدید بسم الله...
مرد عمل باش برادر من نه حرف...
شما راه بنداز برای رضای خدا نامرده دو عالمه کسی استفاده نکنه...
دیگه ام این بحث رو بی خیال بشید و دنبال راه حل باشید.

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
لطفا موعظه رو بزارید کنار تو فرومهای خارجی بگردید دنبال راهکار مثل من هر چند خودم 2 نفره استفاده میکنم و مشکلی ندارم ولی دارم میگردم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
برو به مدیر بگو تاپیکی رو که شما ندیدی و پاک کرد و 15 صفحه رفت جلو و بعد کارش رو ساخت برات رو کنه بعد بیا حرف بزن...
الحمدالله تا حالا تو عمرم نه حرف تو رو کم کنی زدم نه حرف چرت زدم نه حرف بی دلیل...

همین الان داری حرف الکی میزنی. داری میگی همه بچه های بازیسنتر اومدن گفتن این روش رو راه بندازید!! شما یا معنی کلمه همه رو بلد نیستی یا داری حرف الکی میزنی. خیلی از بچه ها از جمله خودم از اول با این روش خرید مشکل داشتیم و داریم و خواهیم داشت. به نظر شما ما جزء اون همه حساب میشیم یا نه؟

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
خوده سونی چیزی نگفته راجبش ؟ آخه قبل این که آپدیت 2.5 بیاد من از یکی از دوستان شنیده بودم که بعدش استفاده از psx دچار مشکل میشه..

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
هر کی مشکل داره با دیجیتالی یا شیرینگ نخره . مجبور نیست که . هر چیزی بالاخره مشکلاتی ممکنه داشته باشه . هر کی مشکل داره یا دوست نداره یا هر چیز دیگه بره فیزیکی بخره . چاقو که رو گردنتون نذاشتن .

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435

- - -ویرایش - - -

ببین یه مشکلی وجود داره...
متاسفانه همتون همه چیز رو قاطی میکنید.از اول قصد من و هر کسی که اومد تو تاپیک حل مشکل یا حداقل پی بردن به دلیل اتفاق بود ولی مدام همه میگن چرا قبول نمیکنی؟؟؟
من قبول نمیکنم کسب در آمد دارم؟کی قبول نکرد؟معلومه کسب در آمد دارم.ولی برای این امر به اجازه هیچ کس احتیاجی ندارم.اینجا هم یک فروم عمومیه و برای پست دادن نیازی به اجازه گرفتن از کسی ندارم.
من خواستم بهتون بگم این فرضیه که دیگه نمیشه 3 نفره شیر کرد رو باطل کنید و ببینید مشکل واقعا چی بوده...
اگر شما هم رایگان 24 ساعت وقتتون رو برای مشتریها میگذارید و 50 گیگ 50 گیگ بازیهارو دانلود میکنید و رایگان میدید بسم الله...
مرد عمل باش برادر من نه حرف...
شما راه بنداز برای رضای خدا نامرده دو عالمه کسی استفاده نکنه...
دیگه ام این بحث رو بی خیال بشید و دنبال راه حل باشید.
اول اینکه قبل این ماجراها خود شما و خیلی افراد دیگه هم توی فرومها از جمله پرشین تولز تبلیغی کردید که فقط ذهنها رو به سمت هکو اینجور مسائل بردید . میخوان اینطور فروشنده ها بهشون بر بخوره یا نه برام اصلا مهم نیست ، سودجوئن ، یعنی هر کاری میکنن تا قضیه رو جور دیگه ای جلوه بدن . دمش گرم (کاربر بهش نمیگم) استاده جناب dnssss ، اومد همه ی شکو شبهات رو برداشتو راستوپوست کنده کل حقایقو در سایتشون گفتن ، و با همین کارشون باعث کمک به خیلیا از جمله خودم شدن . از زمان ps3 تا الان کلی مقاله داده شده تا زمان ps4 ، یعنی یک مرد ، آره یک مرد پیدا نمیشه بین فروشنده ها که بعد استفاده از این همه مقاله برای رضای خدائو شستن گناهان خودش (به جرم دروغ از نوعی که دشمن آدم نمیگه بهت !!) بیاد بگه حداقل هک نبوده ، دور زدنی نبوده !! ، اگه ایشون نبودن هنوزم توی فرومها بحث هکو از این چرتو پرتا داغ بود . ایشون خودشون فکر کنم فروشنده هم باشن . در کل حق به جانب نباشید که آره دلم به حالتون سوخت ! . واسه کارت تبلیغ سوء کردی تا به پول برسی ، تموم شد رفت . اگه دلسوز بودی دو تا مقاله میدادی غیر از اینه ؟ پس لطفا دوستی خاله خرسه رو بزارید کنار .

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
به دوستان پیشنهاد میشه لینک زیر در سایت پلی استیشن رو مطالعه کنن

http://community.eu.playstation.com...software-v-2-50-is-now-available/m-p/23134182

نمونه یکی از کامنت ها :

After this update, I can not play bf4, destiny, and the last of us. It has a lock symbol next to it and says I need the licenses to play it. I already restored the licenses. What should I do? Or can somebody tell me where to go without having to call Sony? Thanks for any info

پس مشکل جهانیه و از اپدیت

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
اول اینکه قبل این ماجراها خود شما و خیلی افراد دیگه هم توی فرومها از جمله پرشین تولز تبلیغی کردید که فقط ذهنها رو به سمت هکو اینجور مسائل بردید . میخوان اینطور فروشنده ها بهشون بر بخوره یا نه برام اصلا مهم نیست ، سودجوئن ، یعنی هر کاری میکنن تا قضیه رو جور دیگه ای جلوه بدن . دمش گرم (کاربر بهش نمیگم) استاده جناب dnssss ، اومد همه ی شکو شبهات رو برداشتو راستوپوست کنده کل حقایقو در سایتشون گفتن ، و با همین کارشون باعث کمک به خیلیا از جمله خودم شدن . از زمان ps3 تا الان کلی مقاله داده شده تا زمان ps4 ، یعنی یک مرد ، آره یک مرد پیدا نمیشه بین فروشنده ها که بعد استفاده از این همه مقاله برای رضای خدائو شستن گناهان خودش (به جرم دروغ از نوعی که دشمن آدم نمیگه بهت !!) بیاد بگه حداقل هک نبوده ، دور زدنی نبوده !! ، اگه ایشون نبودن هنوزم توی فرومها بحث هکو از این چرتو پرتا داغ بود . ایشون خودشون فکر کنم فروشنده هم باشن . در کل حق به جانب نباشید که آره دلم به حالتون سوخت ! . واسه کارت تبلیغ سوء کردی تا به پول برسی ، تموم شد رفت . اگه دلسوز بودی دو تا مقاله میدادی غیر از اینه ؟ پس لطفا دوستی خاله خرسه رو بزارید کنار .

چی میگی دوست عزیز؟؟
دیگه اینو همه میدونن که من از اول رک همه چیزو گفتم.هر کی هر انتقادی داشته باشه نمیتونه بگه من به مشتری راست نگفتم.از اول همه چیز عمومی گفته شد.
مقاله؟؟
تو همون تاپیک پاک شده 15 خط توضیح در مورد طرح از صفرش تا صدش نوشتم و هنوزم دارمش و بعد از همون بود که مدیریت تاپیک رو پاک کرد.
خوشم اومد ازت...
بچه ها برید سر مشکل چون پیله کردن به من فایده نداره،چون برای همه سوالاتون جواب دارم.
بی خیال بشید عزیزان...

- - -ویرایش - - -

به دوستان پیشنهاد میشه لینک زیر در سایت پلی استیشن رو مطالعه کنن

http://community.eu.playstation.com...software-v-2-50-is-now-available/m-p/23134182

نمونه یکی از کامنت ها :

After this update, I can not play bf4, destiny, and the last of us. It has a lock symbol next to it and says I need the licenses to play it. I already restored the licenses. What should I do? Or can somebody tell me where to go without having to call Sony? Thanks for any info

پس مشکل جهانیه و از اپدیت
ما هم والا از اول گفتیم مشکل از آپدیته...
همه میدونن که مشکل با باگ معنیش یکیه...
من گفتم باگ آپدیته شما میگی مشکل آپدیته...
حالا باید دید راهی داره یا نه که فکر نمیکنم راهی هم داشته باشه...
از اطلاع رسانی ممنون...

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سواستفاده کدومه برادر من...
جمله خودتو بخون...
میگی قابلیتی که گذاشته...
آقا اگر قابلیته که همه میتونن استفاده کنند چون اگر نمیتونستن قطعا در دسترس همه نبود.
اگر قابلیت نیست بگو چیه؟
ولی مردونه ولش کن،داداش من اصلا هم بحث دعوا و کم آوردن نیست.بیا تو پخ هر چی میخوای بگو منم جوابت رو بدم.
اینجا هم زیادی منحرف شد هم زیادی شخصی و نتیجه آخرشم اینه که تاپیک رو پاک میکنند و چند نفرمون رو بن...
سرفراز باشی..

دوست من اصلا بحث دعوا نیست این قابلیت سونی گذاشته برای یه خانواده که 2 باز پول یه بازی ندن

نگاه کن این قابلیت رو برای 2نفر خیلی خوبه ولی نفر سوم کلا همش باید دردسر بکشه .
اگه یکی که اصلاعات ورود اکانت داشته باشه میتونه بره تمام دستگاه ها رو دی اکتیو کنه و اطلاعات عوض کنه پول اون 2 نفر راحته به باد میره

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
دوست من اصلا بحث دعوا نیست این قابلیت سونی گذاشته برای یه خانواده که 2 باز پول یه بازی ندن

نگاه کن این قابلیت رو برای 2نفر خیلی خوبه ولی نفر سوم کلا همش باید دردسر بکشه .
اگه یکی که اصلاعات ورود اکانت داشته باشه میتونه بره تمام دستگاه ها رو دی اکتیو کنه و اطلاعات عوض کنه پول اون 2 نفر راحته به باد میره

قطعا همینطوره و نباید رمز دست کسی باشه که اعتمادی بهش وجود نداره...
تشکر...

- - -ویرایش - - -

به جای بحث کردن دنبال راهکار باشید برای من و کسانی که این مشکل رو دارند.
راهکار برای راه اندازی بازی های از کار افتاده که خیلی سخته ولی برای شخص شما من پیامی تو وایبر گذاشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر