آموزش PS3Prox Helper برای فرم ویر 2.10 به بالا

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
چون قبلا مشکلی نداشت و دقیقا از زمانی که به ۴.۴۰ آپدیت کردم اینطوری شده.

همین مشکل رو ماهم داریم لفطا کسایی که ارج بازن تست زدن بیان مشکل رو حل کنن...................:d

---------- نوشته در 04:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:36 PM ارسال شده بود ----------

این توضیحات دومت برای vita یا ps3 من نفهمیدم..............

ببین چندبار resum و pase کردم بد لینک رو دادم با برنامت بد اون فایل رو ساخت کوپی کردم به جای فای که گفتی وقتی باز کردم کلی لینک ساخته منم مثل قبل اسم - لینک - انتخاب فایل بد از ps3 رفتم

ریسام کردم اما نمیریزه چه کنیم............مشکل کجاست...........

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
رفيق بايد حتما" دانلود رو ببري به بك گراند ؟!
چونكه فكر كنم فقط درصورتي كه ببري بك گراند IP ميده ؟!

يه كم توضيح بدي ميتونم راهش رو كامل بنويسم حداقل يا خودت يه راهنماي كامل براش بنويس :d

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
دوستان یکی لطف کنه یک آموزش تصویری بزاره کاربر ها از سر در گمی در بیان، من دستگاه ام کپی اه وگرنه خودم می ساختم

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
رفيق بايد حتما" دانلود رو ببري به بك گراند ؟!
چونكه فكر كنم فقط درصورتي كه ببري بك گراند IP ميده ؟!

يه كم توضيح بدي ميتونم راهش رو كامل بنويسم حداقل يا خودت يه راهنماي كامل براش بنويس :d

عزیز ممنون چند ساله میبرم تو بک گراند اما از وقتی اپدیت جدید ریختم نشده که دیدم انجا زحمت کشیدن اما هر کاری کیردم نشد.تمام لینک هارو میسازه اما دانلود نمیگیره..........

---------- نوشته در 06:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:26 PM ارسال شده بود ----------

سلام الان باز تست کردم شد.........راحشم اینه که 4 بار بزنی دانلود بد پاز بد 4 بار لینک اخری رو کپی کنی 2 یا 3 بار جواب نمیده........دمت گرم مشکل من هم حل شد................:d

بازم اگر دیدین جواب نمیده تو بازه زمانی 1 دقیقه بازم تکرار کنید تا جایی که مقدار فایل دانلودیتون صفر بشه دوباره شروع کنه دانلود اون موقع لینک رو بدین به برنامه غیره این صورت کار نمیکنه..............
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده ps3 من اصلا ps3proxy رو نمیخونه یعنی بهش وصل نمیشه که توی لاگ لیست آپدیتام بیاد مشکل کجاس؟
firewall هم disable کردم ولی جواب نمیده!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده ps3 من اصلا ps3proxy رو نمیخونه یعنی بهش وصل نمیشه که توی لاگ لیست آپدیتام بیاد مشکل کجاس؟
firewall هم disable کردم ولی جواب نمیده!
یه بار سیستم Reset بده
پیش میاد بعضی اوقات با یه رست حل میشه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مثل اینکه برای هر کسی یه مدل مختلف کار میکنه من یه بار زدم نشد بار دوم زدم شد و فایل منتقل شد
به هر حال از سازنده متشکرم دستت درد نکنه!:)

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من مراحل میرم ولی انجام نمیشه
وقتی اون فایل رو جایگزین قبلی میکنم توی ps3prox کلی لینک میده هر کدوم میزنم بازم فایل انتقال پیدا نمیکته

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
من مراحل میرم ولی انجام نمیشه
وقتی اون فایل رو جایگزین قبلی میکنم توی ps3prox کلی لینک میده هر کدوم میزنم بازم فایل انتقال پیدا نمیکته

بله لينك ميده اما حتما يكى كار مى كنه. من همون دفعه اول كه زدم كار كرد. خيلى از دردسراى زائد كم شد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
رفيق ash@ash برنامه ات خيلي عالي جواب داد ! من خيلي حال كردم !

فقط كاش ميشد براي پچ ها هم بتوني كاري بكني !
اگر بگي دقيقا" تيم ويو بود چي بود ميخواستي چيه من كاملا" راهنمايي ايت مي كنم
الان خيلي راحت و بي دردسراز راه هاي ديگه تونستم فايل هارو انتقال بدم

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
رفيق ash@ash برنامه ات خيلي عالي جواب داد ! من خيلي حال كردم !

فقط كاش ميشد براي پچ ها هم بتوني كاري بكني !
اگر بگي دقيقا" تيم ويو بود چي بود ميخواستي چيه من كاملا" راهنمايي ايت مي كنم
الان خيلي راحت و بي دردسراز راه هاي ديگه تونستم فايل هارو انتقال بدم

سلام.یه فیلم از مراحل کار بگیر بزار مبتدی هستیم دهنمونمو سرویس شد با پلی 3 بازی گرفتیم.دمت گرم
TeamViewer منظورش این برنامه است نرم افزار TeamViewer ابزاری قدرتمند در زمینه کنترل از راه دور انواع کامپیوتر ها می باشد. که بتونه به سیستم شما وصل بشه و لینک میده بتونه ببینه و ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر