آموزش PS3Prox Helper برای فرم ویر 2.10 به بالا

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
خوب دوستان این نسخه چدید هست، بسیار راحت تر شده ، توصیه می کنم نسخه قبلی رو پاک کنید از این استفاده کنید

توضیحات:

خوب همونطور که می دونید سونی با قرار دادن serveripaddr اومده در فرم ویر های 2.10 به بالا روی ویتا و 4.40 به بالا روی ps3 برنامه های pr0xy مثل ps3prox رو بلاک کرده

در همین راستا یک برنامه ساده ای نوشتم برای این که مشکل انتقال فایل از pc به ویتا و ps3 حل بشه

شما همانند قبل فایل رو روی pc دانلود می کنید، بعد از تمام شدن دانلود فایل مراحل زیر را دنبال می کنید:

ابتدا مجددا ps3prox را باز کرده، دانلود را resume و pause کنید، لینک دانلود درون لاگ مشخص می شود مثل زیر:

hxxp://ares.dl.playstation.net/cdn/EP9000/PCSF00143_00/LdTWRbDmSZGDZQCsjcwSnSUhrKbNcbSyCrAtqRUjvzHfyRwreanlirWeXwzxqIXh.pkg?country=gb&downloadId=20187dc4&q=5b0dc83a2e5321c3e2555c2c574f4767d87f6f0cd8a3f7b05e79f52df39476da&serverIpAddr=204.245.63.1&downloadType=vb

لینک را کپی کرده به درون برنامه برده و در قسمت URL وارد کنید

سپس بر روی دکمه Cya Nerd کلیک کرده و فایل دانلودی را انتخاب کنید، سپس بر روی دکمه Bay Life زده و برنامه یک فایل ps3prox.xml برای شما می سازد، فایل ps3prox.xml را با فایل ps3prox.xml ای که از قبل داشتید تعویض کنید، ps3prox را بسته دوباره باز کنید و طبق گذشته می تونید دانلود رو از روی PC ادامه بدید

خوب همونطور که می دونید سونی با قرار دادن serveripaddr اومده در فرم ویر های 2.10 به بالا روی ویتا و 4.40 به بالا روی ps3 برنامه های pr0xy مثل ps3prox رو بلاک کرده

در همین راستا یک برنامه ساده ای نوشتم برای این که مشکل انتقال فایل از pc به ویتا و ps3 حل بشه

شما همانند قبل فایل رو روی pc دانلود می کنید، بعد از تمام شدن دانلود فایل مراحل زیر را دنبال می کنید:

ابتدا مجددا ps3prox را باز کرده، دانلود را resume و pause کنید، لینک دانلود درون لاگ مشخص می شود مثل زیر:

hxxp://ares.dl.playstation.net/cdn/EP9000/PCSF00143_00/LdTWRbDmSZGDZQCsjcwSnSUhrKbNcbSyCrAtqRUjvzHfyRwreanlirWeXwzxqIXh.pkg?country=gb&downloadId=20187dc4&q=5b0dc83a2e5321c3e2555c2c574f4767d87f6f0cd8a3f7b05e79f52df39476da&serverIpAddr=204.245.63.1&downloadType=vb

لینک را کپی کرده به درون برنامه برده و در قسمت URL وارد کنید

سپس در کادر دوم مسیر فایل دانلود شده را وارد کنید، مثل زیر:

Code:
C:\Users\Arash\Documents\Downloads\LdTWRbDmSZGDZQCsjcwSnSUhrKbNcbSyCrAtqRUjvzHfyRwreanlirWeXwzxqIXh.pkg

حال در قسمت URL ای که وارد کردید مقدار جلوی serverIpAddr را کپی کرده و به جای آن XXX قرار دهید، مثال:

Code:
hxxp://ares.dl.playstation.net/cdn/EP9000/PCSF00143_00/LdTWRbDmSZGDZQCsjcwSnSUhrKbNcbSyCrAtqRUjvzHfyRwreanlirWeXwzxqIXh.pkg?country=gb&downloadId=20187dc4&q=5b0dc83a2e5321c3e2555c2c574f4767d87f6f0cd8a3f7b05e79f52df39476da&[B]serverIpAddr=XXX[/B]&downloadType=vb

حال مقداری که کپی کردید را درون کادر IP قرار دهید و مقدار جلوی آخرین نقطه را پاک کنید، مثال:

Code:
208.44.23.90 تبدیل می شود به:

208.44.23.

حال بر روی bay life! کلیک کنید، بعد از مشاهده پیغام TSM در محلی که برنامه قرار دارد فایل ps3prox.xml تولید شده است، حال برنامه ps3prox را بسته، فایل ps3prox.xml را به محلی که در حال حاضر فایل فعلی ps3prox.xml قرار دارد انتقال دهید، ps3prox را باز کنید و طبق مراحل همیشگی پیش بروید و لذت ببرید

می دونم برنامه user friendly نیست، من خودم حال این کارارو ندارم یک چیزی نوشتم کار خودم راه بیفته فعلا گفتم شیر کنم تا بقیه هم استفاده کننید، برنامه هم beta,alpha هرچی می خواید اسمش رو بزارید :d

Code:
http://uploadtak.com/images/e43_PS3Prox__Helper_0.rar

cya nerd

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
الان

حال مقداری که کپی کردید را درون کادر IP قرار دهید و مقدار جلوی آخرین نقطه را پاک کنید، مثال:

کد:

208.44.23.90 تبدیل می شود به: 208.44.23.

تو این قسمت کل کد دانلود رو کپی کنم که تو URL وارد کردیم یا فقط IP رو وارد کنیم و مقدار چهارمشو پاک کنیم ؟:d

طبق مراحل همیشگی پیش بروید و لذت ببرید

این قسمت خیلی مهمه
دوباره که Ps3Prox رو باز میکنم چون Log جدید رو گذاشتم تو قسمت Replace Fiiles برنامه کلی عدد اوون پایین اضافه شده از 1 تا ... همشونم شامل همون Link . Description .Local Adress file هستن رو کدمشون باید کلیک کنم ؟ بعد Update رو بزنم :d

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
کار نمیکنه عزیز

من که امروز باهاش 4 تا بازی تست کردم و مشکلی نداشت، تست شده گزاشتم اینجا، مراحل رو اشتباه می ری

الان

تو این قسمت کل کد دانلود رو کپی کنم که تو URL وارد کردیم یا فقط IP رو وارد کنیم و مقدار چهارمشو پاک کنیم ؟:d

این قسمت خیلی مهمه
دوباره که Ps3Prox رو باز میکنم چون Log جدید رو گذاشتم تو قسمت Replace Fiiles برنامه کلی عدد اوون پایین اضافه شده از 1 تا ... همشونم شامل همون Link . Description .Local Adress file هستن رو کدمشون باید کلیک کنم ؟ بعد Update رو بزنم :d

توی قسمت IP فقط IP رو باید وارد کنی نه url رو، مقدار 4 امش رو پاک می کنی

شما ps3prox جدید رو که می زاری خرواری فایل میاد که درسته، بعد از اون باید وصل بشی به ps3prox و reusme کنی دانلود رو، روی هیچ کدوم هم نباید کلیک کنی بقیه کارارو خود ps3prox می کنه

اگه خواستی به برنامه screen recoder نصب کن بعد تیم بده من یه آموزشی هم بشه برای بقیه، ویدئو اش رو آپلود کنیم aparat

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
دوستان روش بخوبی جواب میده :d

نکته : وقتی آدرس فایل رو داخل نرم افزار Helper میزارید حتماً نگاه کنید .pkg داشته باشه

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
یه توضیح کوچیک هم میدی که در اصل چه میکنه این؟

ببینید توی فرم ویر 2.10 به بعد توی ویتا و فرم ویر 4.40 به بعد در ps3 سونی اومده از یک arg جدید توی url هاش استفاده کرده به نام serveripaddr که آی پی سروری هست که فایل هایی که شما دانلود می کنید جلوی اون نوشته می شه
اما هر دفعه که شما دانلود رو قطع می کنید و ادامه می دید این آی پی فرق می کنه مگه این که شما این کار رو در زمان کمی انجام بدید چون این آی پی در زمان معینی تغییر می کنه، در نتیجه شما وقتی می خواید این فایل ها رو روی کامپیوتر دانلود کنید و با برنامه ps3prox به vita یا ps3 انتقال بدید نمی تونید چون serveripaddr ای که شما باهاش فایل رو دانلود زدید و آدرسش رو به ps3prox دادید با serveripaddr ای که ویتا یا ps3 در حال خاضر می خواد باهاش فایل رو دانلود بکنه فرق می کنه، از اونجایی که در 99% موارد آی پی های یک تایتل خاص در یک رنج هستند ، این برنامه میاد کل آی پی های اون رنج رو به فایل دانلود شده شما اختصاص می ده و ps3prox.xml اش رو می سازه، در نتیجه وقتی که ویتا یا ps3 شروع به دانلود فایل با آی پی جدید می کنن همانند قبل response به جای این که از سوی وب سرور های سونی بیاد از pc شما میاد و فایل از pc شما دانلود می شه

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
دوستان روش بخوبی جواب میده :d

نکته : وقتی آدرس فایل رو داخل نرم افزار Helper میزارید حتماً نگاه کنید .pkg داشته باشه

دقیقا توضیح میدی بعداز اینکه ما ps3prox.xml کپی کردیم باید بعداز اینکه برنامه Ps3 Prox رو باز کردیم چکار کنیم
من هرکاری میکنم ولی بازم نمیتونم فایلی که روی کامپیوترم دانلود کردم رو روی ویتا انتقال بدم اعصابمو ریخته بهم از صبح میخوام این Soul acrifice رو که دانلود کردم بازی کنم نمیتونم
کاملا توضیح بدید ممنون

---------- نوشته در 07:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

فکر کنم بعد از اینکه آدرس رو گرفتیم از Ps3 Prox نباید خارج شیم تا همه کارا رو انجام بدیم بعد ادامه کار رو انجام بدیم
من از برنامه خارج نشدم و بعد از اینکه با این برنامه آدرس رو ساختم ادامه دادم کار کرد

ممنون از زحمتت

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
دوستان نسخه جدید رو ریلیز کردم، به همه توصیه می کنم نسخه قبلی رو ول کنید جدید رو دانلود کنید، کسایی هم که مشکل دارن تست کنن ببینن مشکل حل می شه، چون جایی برای مشکل داشتن باقی نمونده

کسی حال داره یک اموزشی درست کنه تا من اگه حال داشتم خود ps3prox رو پچ کنم، فعلا که حالش رو ندارم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر