آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
واسه هرکی ylod کرده بی خیال دستگاش بشه بهتره همانطور که دوستمون cap گفت اینا دیگه درست بشو نیستن یا قطعاتشونو جدا جدا بفروشید یا همنوجوری بدید بره یا دکوریش کنید مثل من، سشوار و خمیر سیلیکونو خاک و افقی عمودی دستگاه هم هیچ کمکی نیمیکنه آخر همه ی فت ها هم همینه ylod
تو رو خدا فتوا صادر نكنيد....من 20 و60 گيگ هاي سري اول زيادي هستند كه هنوزم دارن مثل ساعت كار مي كنن....خودمم 80گيگم YLOD شد..ولي درست كردم و 1سالي ميشه كه داره مثل ساعت كار مي كنه....اتفاقا به ريسك درست كردنش مي ارزه البته اگه خودتون درست كنين كه هم دقت و حوصله بيشتري براي دستگاه خودتون دارين هم هزينه بي خودي پاش نميديد...

1234567890

کاربر سایت
Nov 18, 2007
52
سلام عزیزان کنسول من بعد از چند دقیقه روشن بودن دور فنش هی میره بالا و اگر وارد بازی بشیم و ازش کار بکشیم چراغ زرد میده. اما اگر وارد بازی نشیم دور فنش میره بالا اما روشن میمونه .
اما تا اونجایی که من خوندم چراغ زدر بلافاصله بعد از روشن شدن کنسول شروع میشه و بلافاصله کنسول خاموش میشه. پس چرا کنسول من اینطوریه؟ آیا مشکل حرارتیش کمتره؟ آیا به همون روشی که برای تعمیر چراغ زرد گفته شده عمل کنم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام عزیزان کنسول من بعد از چند دقیقه روشن بودن دور فنش هی میره بالا و اگر وارد بازی بشیم و ازش کار بکشیم چراغ زرد میده. اما اگر وارد بازی نشیم دور فنش میره بالا اما روشن میمونه .
اما تا اونجایی که من خوندم چراغ زدر بلافاصله بعد از روشن شدن کنسول شروع میشه و بلافاصله کنسول خاموش میشه. پس چرا کنسول من اینطوریه؟ آیا مشکل حرارتیش کمتره؟ آیا به همون روشی که برای تعمیر چراغ زرد گفته شده عمل کنم؟
اره دوسته من با همون روش استفاده کن چون خوشبختانه کنسولتون هنوز به اون صورت خراب نشده و میشه تعمییرش کرد
چون وقتی بازی توش میذاری کنسول با تمام قدرتش میخواد بازی را برایت لود کنه و برای همینم فشار میاره روی کنسول

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام
دستگاه 60gb من هم ylod داد . دادمش واسه تعمير طرف گفت يه دستگاه نميدونم چيچي هست برد ps3 در ميارم ميزنم بش 100% درست ميشه !!!
بعد گفتش كه درست شد سريع ردش كن بره !!! به نظر شما اميدي به درست شدن هست ؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دستگاه 60gb من هم ylod داد . دادمش واسه تعمير طرف گفت يه دستگاه نميدونم چيچي هست برد ps3 در ميارم ميزنم بش 100% درست ميشه !!!
بعد گفتش كه درست شد سريع ردش كن بره !!! به نظر شما اميدي به درست شدن هست ؟؟؟
به به مبینم که بالاخره آدم های خوب هم پیدا میشه در این جهان
طرف راست گفته ردش کن بره و یا بذارش توی دیکور و برای قشنگی خونه هم خوبه
:d
یه کنسوله دیگه بخر اسلیم خیلی هم بهتره

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
طرف راست گفته ردش کن بره و یا بذارش توی دیکور و برای قشنگی خونه هم خوبه
:d
یه کنسوله دیگه بخر اسلیم خیلی هم بهتره

خودمم تو همين فكر بودم كه اگه درت نشد به جاي دكور ازش استفاده كنم . اويزونش كنم از سقف يا يه نخي طنابي چيزي !!! :d
فعلا تو فكر خريد يه Slim 160 هستم :d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek

کجاش خوبیه این گفته ردش کن بره که یه نفر دیگه هم بدبخت شه:dاز من میشنوی مثل من ps3 60G(مرحوم) رو بزار کنار یه slim واقعا کلاس اتاقت خیلی میره بالا

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این ylod هیچ راهه 100% نداره که کامل درست بشه؟یعنی اگه درست بشه رعایتم بکنی باز هم ylod میشه؟
اره اگر هم درستش کنی باز هم اگر رعایت کنی بازهم براش مشکل درست میشه شاید یه نمه دیرتر خراب بشه ولی باز هم خراب میشه کاریش نمیشه کرد:(

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
فکر نمیکردم یه روز مجبور شم تو این تاپیک پست بدم... ولی به هر حال PS3 ـم به رحمت ایزدی پیوست و چراغ زرد داد. :( به نظرتون بیخیالش بشم؟ این بزرگوار (PS3) از سال 2007 صبح تا شب روشن بوده :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فکر نمیکردم یه روز مجبور شم تو این تاپیک پست بدم... ولی به هر حال PS3 ـم به رحمت ایزدی پیوست و چراغ زرد داد. :( به نظرتون بیخیالش بشم؟ این بزرگوار (PS3) از سال 2007 صبح تا شب روشن بوده :D
خوب دیگه بالاخره همه با این مشکل برمیخورند منم هم مثله شما چراغ زرد داد و الان به فکر خرید یه اسلیم هستم شما هم همین کار رو بکن دیگه بیخیال دستگاهت بشو و یکی دیگه بخر لامصب این همه سال برات کار کرد دیگه باید به فکر خرید نو باشی

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
خوب دیگه بالاخره همه با این مشکل برمیخورند منم هم مثله شما چراغ زرد داد و الان به فکر خرید یه اسلیم هستم شما هم همین کار رو بکن دیگه بیخیال دستگاهت بشو و یکی دیگه بخر لامصب این همه سال برات کار کرد دیگه باید به فکر خرید نو باشی

اره خداییش خیلی خوب کار کرد... ازش بی نهایت راضیم. منم تو فکر خرید یه اسلیم هستم، فقط کاش میشد اینو یه جوری موقتا راش انداخت اطلاعاتمو از توش برمیداشتم... نمیدونم بیفتم به جونش اون مراحل پست اولو انجام بدم فایده داره یا نه! خیلی حوصله میخواد :l

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر