آموزش Fix کردن Yellow Light Of Death

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
رفیق قبلا هم یه YLOD داشتم ! اونم 60 گیگ J بود با بهترین سشوار صنعتی و یکی از بهترین خمیر سیلیکون ها تعمیرش کردم Zerotherm ZT-100 ولی آخرش بعد از 2 ماه دوباره خراب شد دوباره درستش کردم بعدش سر 1 هفته و دیگه شد روز به روز.
بهترين روشش اين هست كه بري يه دونه نو بخري;)

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
خب!
امروز صبح ، با نهایت تاسف بعد از 3 سال زندگی مشترک عیال بنده دار فانی رو وداع گفت!
به تنها چیزی که مشکوکم اینه که ، گرد و خاک عمرش رو کم کرده باشه.
60 گیگ J بود.

god of war3

کاربر سایت
Dec 7, 2009
37
فکر کنم اینو بزنین دیگه برای همیشه مشکل هل شه اسمش اینه

arctic silver5

AS5_big_blue1.jpg
AS5_big_blue1.jpg

Last edited by a moderator:

god of war3

کاربر سایت
Dec 7, 2009
37
بهش میگن نقره سرد تو یه کلیپ از یوتیوب دیدم تعمیر کاره به روی cpu,rsx زد پسر دایی منم ای کار رو کرد جواب داد الان 2 ماه بدون مشکل داره بازی می کنه:):):):):):):):)

arctic silver5 باعث کاهش دما میشه حالا نه فقط دمای پی اس 3 بلکه هر دستگاهی که تولید گرما می کنه

Last edited by a moderator:

s l a s h

کاربر سایت
Sep 5, 2008
202
نام
saul hudson
سلام دستگاه منم چراغ زرد داد . ئلی با همین روش درست کردمش .حالا یه مشکلی داره هر 10 دقیقه همین جوری میشه با این تفاوت که بعد از 30 دقیقه درست میشه حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(((البته من از خمیر سلیکن معمولی استفاده کردم)

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
سلام دستگاه منم چراغ زرد داد . ئلی با همین روش درست کردمش .حالا یه مشکلی داره هر 10 دقیقه همین جوری میشه با این تفاوت که بعد از 30 دقیقه درست میشه حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(((البته من از خمیر سلیکن معمولی استفاده کردم)

رفیق همونطوری که به دوستان گفتم هیچ دستگاهی به طور کامل و دائمی درست نمیشه.همشون بعد از یه مدتی دوباره خراب میشن.هر کاری هم بکنی همینه.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,894
نام
malek
رفیق همونطوری که به دوستان گفتم هیچ دستگاهی به طور کامل و دائمی درست نمیشه.همشون بعد از یه مدتی دوباره خراب میشن.هر کاری هم بکنی همینه.

تایید میشه:d

مال منم اول سکته ناقص زد,بعد رفت تو کما,بعدشم مرد:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر