آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
salam, man ye psp fat hack shode daram, mitoonam bahash psp SLIM o copy khor konam?! battriyash beham mikhoran?! mer30
باطریش به هم نمیخوره ولی یکی از دوستان یادمه میگفت اگه با فشار جا بزنی به هم میخوره.
به هر حال اگه تونستی باطری فت رو توی اسلیم بذاری که هیچ اگه نتونستی یدونه اسلیم کپی خور باید پیدا کنی.

در ضمن فارسی تایپ کنید.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
باطریش به هم نمیخوره ولی یکی از دوستان یادمه میگفت اگه با فشار جا بزنی به هم میخوره.
به هر حال اگه تونستی باطری فت رو توی اسلیم بذاری که هیچ اگه نتونستی یدونه اسلیم کپی خور باید پیدا کنی.

salam, man ye psp fat hack shode daram, mitoonam bahash psp SLIM o copy khor konam?! battriyash beham mikhoran?! mer30

باتری فت با یکم زور به اسلیم میخوره من خودم امتحان کردم

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
یه PSP بریک شده دستم دارم با یه PSP سالم. بعد از قرار دادن باطری و مموری پاندورا توی PSP بریک شده و X زدن، شروع میکنه به ریختن فایلها در فلشها. اما هنگام ریختن فایلها در فلش0 روی کردن ارور میده.
این اروره: PSAR decode error . ارور در حالی میاد که تعداد زیادی از فایلها رو کپی کرده
چه کار کنم؟ کدوم فایل رو دوباره دانلود کنم؟

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
یه PSP بریک شده دستم دارم با یه PSP سالم. بعد از قرار دادن باطری و مموری پاندورا توی PSP بریک شده و X زدن، شروع میکنه به ریختن فایلها در فلشها. اما هنگام ریختن فایلها در فلش0 روی کردن ارور میده.
این اروره: PSAR decode error . ارور در حالی میاد که تعداد زیادی از فایلها رو کپی کرده
چه کار کنم؟ کدوم فایل رو دوباره دانلود کنم؟

مموری رو هم اگه مموری دیگه ای داری حتما تغییر بده و با یه مموری دیگه هم تست کن.

فایل هایی که دانلود کردی سالمه؟ بد دانلود نشده؟ مخصوصا فایل Eboot ای که error میده.

من الان زیاد وقت نداشتم در مورد این error ای که گفتی بگردم اما این تاپیک رو سر بزن مشکلش فکر کنم مثل ماله تو باشه :
http://pspslimhacks.com/forum/bricked-psp-fat-while-using-dcv4-to-update-to-380-t1453.0.html

بخون ببین مشکلت حل نمیشه. اگه حل نشد بیا بگو یه فکر دیگه ای بکنیم.

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
شما از کدوم ورژن استفاده میکنی؟ سعی کن ورژنی که استفاده میکنی رو تغییر بدی. شاید مشکل حل بشه. الان تو پست اول سه تا ورژن اموزشش هست.

مموری رو هم اگه مموری دیگه ای داری حتما تغییر بده و با یه مموری دیگه هم تست کن.

فایل هایی که دانلود کردی سالمه؟ بد دانلود نشده؟ مخصوصا فایل Eboot ای که error میده.

من الان زیاد وقت نداشتم در مورد این error ای که گفتی بگردم اما این تاپیک رو سر بزن مشکلش فکر کنم مثل ماله تو باشه :
http://pspslimhacks.com/forum/bricked-psp-fat-while-using-dcv4-to-update-to-380-t1453.0.html

بخون ببین مشکلت حل نمیشه. اگه حل نشد بیا بگو یه فکر دیگه ای بکنیم.
دستت درد نکنه
از اون آموزش که فایل 380.pbp رو میخاد استفاده کردم، درست شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر