آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
بيژن جان توي فولدر Game150 هم امتحان كن ببين مشكل حل نميشه؟
ممنون از دوستان خوبم M3hD1 و sAsAn.K عزیز :love:
مورد من حل شد و توانستم مموری و باطری برای مواقعی که خرابکاری میکنم بسازم .
مشکل باطی از آنجا بود که بعد از brick شده PSP م و Unbrick کردنش کرنل 1.50 نداشت .
اونها رو ریختم و مورد حل شد ;)
در ضمن با ریختن 1.50 و آپدیتش همان فولدر module در flash~0 م ایجاد شد ( اگر خاطرتان باشد در تاپیک تمهای flash~0 ) .
بازهم سپاس :love:

آخرین ویرایش:

eden

کاربر سایت
Aug 23, 2007
18
ba salam .(bebakhshid vali man allan too otrish hastam va aslan be fonte farsi dastresi nadaram) ok mikhastam bedoonam mishe hamin memory va battry ke daram azashoon estefade mikonam ro tabdil konam . va migheye brick shodan azashon estefade konam(elbate fekr nakonam besham)

va morede dige man ye memorye ezafi daram vali azi mogheha roosh chanta file copy va dellet mikonam. mishe oon memory ro tabdil konam va mogheye brick shodan azash estefade konam

ba tashakor az agha mehde sasan

Eden​

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

ba salam .(bebakhshid vali man allan too otrish hastam va aslan be fonte farsi dastresi nadaram) ok mikhastam bedoonam mishe hamin memory va battry ke daram azashoon estefade mikonam ro tabdil konam . va migheye brick shodan azashon estefade konam(elbate fekr nakonam besham)​

va morede dige man ye memorye ezafi daram vali azi mogheha roosh chanta file copy va dellet mikonam. mishe oon memory ro tabdil konam va mogheye brick shodan azash estefade konam​

ba tashakor az agha mehde sasan​

Eden​
دوست من
تمام پاسخهای شما در همین صفحه و در پست شماره 41 داده شده ;)

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

دوستان
مثل اینکه من نتوانستم باطری را بسازم و
نمیدانم مشکل از کجاست .
کرنل رو روی 1.50 میگذارم و وقتی برنامه باطری پاندورا را اجرا میکنم میزنه :
.Error at address 0x26
pandora's Battry creator
pandora's Battry Authors : Nem , joek, Fanjita, chris, jim,psp250, ditlew, skylark, dark-alex, mathieulh, tyranid, adrahil and booster .
Currennt serial : 0x3D868A00
بقیشم که دیگه انتخابهاست .
وقتی دکمه ضربدر رو میزنم مینویسه :
.Wrighting Serial : 0xFFFFFFFF
Done
Exiting
و خارج میشه .
در حالت بعدی همین نوشته ها و وقتی گزینه دوم رو میزنم مینویسه :
.Wrighting Serial : 0x12345678
با خود همین PSP هم متحان کردم ( چون دوباره بریک شده بود :-" )
دوستان راهنمایی کنند لطفا" ( نکنه الکی فکر میکنم باطری ساختم ) .

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

دوستان (اساتید )
این فایل را هم ببینید و راهنمایی بفرمائید ...
فقط از microsoft frimework 2.0 به پائین کار نمیکنه که اون microsoft frimework 2.0 را هم میتوانید از اینجا بگیرید ( البته اگر ندارید ) ;)
ممنون :love:

Attachments

• Pandoras_GUI_v1.5.zip
    618.4 KB · مشاهده: 7

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوستان
مثل اینکه من نتوانستم باطری را بسازم و
نمیدانم مشکل از کجاست .
کرنل رو روی 1.50 میگذارم و وقتی برنامه باطری پاندورا را اجرا میکنم میزنه :
.Error at address 0x26
pandora's Battry creator
pandora's Battry Authors : Nem , joek, Fanjita, chris, jim,psp250, ditlew, skylark, dark-alex, mathieulh, tyranid, adrahil and booster .
Currennt serial : 0x3D868A00
بقیشم که دیگه انتخابهاست .
وقتی دکمه ضربدر رو میزنم مینویسه :
.Wrighting Serial : 0xFFFFFFFF
Done
Exiting
و خارج میشه .
در حالت بعدی همین نوشته ها و وقتی گزینه دوم رو میزنم مینویسه :
.Wrighting Serial : 0x12345678
با خود همین PSP هم متحان کردم ( چون دوباره بریک شده بود :-" )
دوستان راهنمایی کنند لطفا" ( نکنه الکی فکر میکنم باطری ساختم ) .
ساخت باطري خيلي سريع هست و اصلا زمان نميبره و بعضا ادم فكرميكنه اصلا شايد ساخته نشده باشه.
همون گزينه اول (همون كه باطري رو ميسازه) رو بزن. الان يادم نيست دقيق چي مينويسه.
ولي براي اينكه مطمئن بشي كار ميكنه يا نه، خودت تستش كن.
بذار توي PSP بعد مموري رو بذار ، دستگاه رو خاموش كن و دوباره روشن كن ببين منوي پاندورا مياد يانه. اگه اومد كه حله، اگه نه پس باطري مشكل داره دوباره اين كارو بكن.
دوستان ( اساتید )
نظرتان راجع به این روش چیه ؟
اصلا" قابل اجرا هست ؟
اين روش قابل اجراست ولي همونطور كه توي عكس ها هم ديده ميشه بايد باطري باز بشه و تغييراتي توش داده بشه كه به نظر من همون روش نرم افزاري بهتره.

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

مهدی جان
تمام کارها رو از اول انجام دادم و درست شد و به محض گذاشتن مموری و باطری در Psp م اون منو آمد .
منم X رو زدم و برنامه شروع شد .
بعد از اینکه برنامه تمام شد بازهم X رو زدم و دشتگاه خاموش شد ولی بعد از اینکه باطری و مموری رو عوض کردم و دستگاه رو روشن کردم دستگاه آمد بالا اما فقط اون لوگوی اولیه و بعدش نوار بالا که علامت باطری و تاریخ و ساعت داره میاد و دیگه هیچکدوم از آیکونها نمایش داده نمیشه و بعد از 6~5 ثانیه هم دستگاه خود به خود خاموش میشه :((
البته منوی ریکاوری بالا میاد که فکر میکنم جای شکرش باقی باشه :(
ممکنه مشکل از فایلهای flash~0 یا flash~1 باشد ؟
اگر مشکل از اونهاست من از فایلهای اصلی فایل پشتیبان گرفتم .
چکار کنم حالا :((

آخرین ویرایش:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

دوستان
بالاخره بکمک باطری پاندورا و فایلهای بک آپ و ... توانستم PSP مو به زندگی برگردونم .
حالا برای اینکه درست عبرتی شده برام دیگه نمیخواهم کاری با باطری پاندورا و اینها داشته باشم .
میخواهم باطریمو به روز اولش برگردونم اما نمیشه چون وقتی میگذارمش توی کنسول از همون اول شروع به کار میکنه و اصلا" توی صفحه XMB نمیرود و من نمیتوانم اون برنامه پاندورا را از توی مموری اجرا کنم تا اینکه گزینه دوم را انتخاب کنم .
آخرین سئوال من اینه :
چکار باید بکنم که بتوانم باطری را برگردانم .
ببخشید و ممنون :love:

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
اول دستگاه رو بدونه باتری به شارژر بزن بعد که دستگاه بالا اومد باتری رو بزار داخل و با همون برنامه که ساختیش به حالت اولیه برگردون;)

4minab

کاربر سایت
Aug 27, 2007
52
دوستان گرامی . برای ساختن باطری پاندورا من یه Slim دارم و متاسفانه اسلیم کرنل 1.5 رو اجرا نمیکنه و وقتی میخوام پاندورا رو اجرا کنم ارور میده .
راه حل چیه ؟

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام
اون فايلی که تو پست اول تايپ بعد از قرار دادن لينک 3 تا eBoot مهدی گزاشته که نياز هست برای نجات دستگاه های Brick شده و روی يک Hosting هم Upload شده ديگه لينکش Expire شده
و من نميدونم چجوری بايد به دستش بيارم! يکی يه لينک ديگه از اون برنامه عجله اي به من برسونه عاليه!!

اين فايل رو نيز دانلود كن:
http://myfreefilehosting.com/f/71d02c6589_0.03MB

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوست عزیز به آیدیه M3hD1 پیغام خصوصی بزنید و مشکل رو بگید که تصحیح کنند .
من این فایل رو ندارم وگرنه مطمئنا براتون آپلود می کردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر