آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
وای عجله دارم ، مهدی بگم خدا چيکارت نکنه ، اسم فايل رو حد اقعل مينوشتی پيدا کنم خو!
دستگاه مال کسی هست بايد بش بدم ، گرفتم فقط اين کوفتی رو درست کنم
ساسان جان شما که هستی تو کار ، نميدونی اسمش چيه و چه برنامه اي هست پيدا کنم خودم!
واسه ubrick کردن بايد بدونی اين چه file هست!

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
من بعد از اينکه همه کارارو تموم ميکنم ، باتری رو نميزارم تو دستگاه ، با شارژر روشن ميکنم ، بعد باتری رو اجرا ميکنم تا گزينه دوم رو انتخاب کنم و باتری درست شه ..
pandora battery اجرا نميشه و ميزنه game could not be started ! چيکار کنم ؟!

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من بعد از اينکه همه کارارو تموم ميکنم ، باتری رو نميزارم تو دستگاه ، با شارژر روشن ميکنم ، بعد باتری رو اجرا ميکنم تا گزينه دوم رو انتخاب کنم و باتری درست شه ..
pandora battery اجرا نميشه و ميزنه game could not be started ! چيکار کنم ؟!
كرنل 1.5 رو بعدش نصب ميكني؟

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
درست شد
من الان موندم [] رو ميگه بزن ، اين کدوم دکمست ؟!! :biggrin1:
حدس زدم مربع باشه ، زدم مربع رو Done شد و برگشت توی XMB
بعد الان جالب اينجاست که PSP رو هر دفعه روشن ميکنم با باتری بالا نمياد و عين بريک شده هست و فقط چراغ روشن ميشه!
بايد باتری رو در بيارم و با شارژر روشن کنم تا بتونم برم توی XMB!
هم اکنون به ياری سبزتان نيازمنديم!!

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
درست شد
من الان موندم [] رو ميگه بزن ، اين کدوم دکمست ؟!! :biggrin1:
حدس زدم مربع باشه ، زدم مربع رو Done شد و برگشت توی XMB
بعد الان جالب اينجاست که PSP رو هر دفعه روشن ميکنم با باتری بالا نمياد و عين بريک شده هست و فقط چراغ روشن ميشه!
بايد باتری رو در بيارم و با شارژر روشن کنم تا بتونم برم توی XMB!
هم اکنون به ياری سبزتان نيازمنديم!!
اون دكمه ي [] همونطور كه خودت حدس زدي مربع هست.

من الان دقيق يادم نيست براي برگردوندن چه دكمه اي بود ولي يادمه گزينه دوم بود.

يه كاري كن، مموري رو از داخل دستگاه در بيار و بعد باطري رو بذار داخلش و روشنش كن ببين بالا مياد يا نه؟ اگه بالا نيومد پس 100 درصد مشكل از همون باطري هست. اگه بالا اومد پس رم مشكل داره برو از داخل ويندوز يه دور فرمتش كن بعد بيا از خود PSP هم فرمتش كن درست ميشه.

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
ديروز هرچی روشنش ميکردم روشن نميشد!
جالبه الان که ميزنم مياد بالا بدون اينکه چيزی رو در بيارم
مثل اينکه درست شد
چاکرتيم ، بابای :biggrin1:

ped4am

کاربر سایت
Jul 30, 2007
113
نام
پدرام
با سلام به دوستان عزیز با کمی تفحص در سایت psp hack کامنتهایی دیدم که خبر از این میدادن که میشه بدون درست کردن باتری و فقط با وصل کردن آداپتور دستگاه بدون باتری و استفاده از مموری ساخته شده توسط پاندورا psp رو هک کرد.من خودم هنوز امتحان نکردم ولی دوستانی که در سایت psp hack امتحان کردن میگن که مشکلی نداره و کار میکنه.در ضمن یه سئوال هم از دوستان داشتم.وقتی که با پاندورا مموری رو درست میکنید چه فایلهایی در اون کپی میشه؟آیا میشه بدون نرم افزار و فقط با کپی گرفتن فایلها از مموری پاندورا به مموری معمولی اون مموری رو هم تبدیل کرد؟در ضمن دوستان هر کی می تونه این روشیو که بالا گفتم رو امتحان کنه چون واقعا جالبه:) و به بقیه نتیجه رو بگه.

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

سلام ما بعد از یک عمری پی اس پی داشتن می خواهینم دانگرید کنیم .

خوب روش پاندارو نیاز به کرنال 1.5 داره یعنی چی؟
دوست من
این یعنی شما نیاز به یک PSP کپی خور دارید که PSP کپی خور پایه اصلیش همان کرنل 1.50 است .

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

خوب یعنی دو تا پی اس پی باشه یکی پی اس پی من که دانگرید نشده. یکی که پی اس پی دانگرید شده. آره درست گفتم.
بله همینطوره یکی ار دو PSP باید کپی خور شده باشه یا همون کرنل 1.50 که شما این باطری رو باهاش بسازید و بعدش هم بگذارید توی PSP خودتون و هم PSP خودتون رو کپی خور کنید و هم آپگرید به 3.71 m33-2 ;)

PSP-hacks

کاربر سایت
Jun 29, 2007
150
باطري و مموري اضافه هم لازم نداري، از همونايي كه داري ميتوني استفاده كني چون مشكلي پيش نمياد و در آخر ميتوني به حالت اول برش گردوني.

خوب این تو آموزش بود یعنی نیاز به باطری جدید نیست. درسته؟

بعدش میشه برای قسمت داس یک آموزش تصویری بزارین و منظور از k همون مجهول.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر