آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
من ویستا دارم اون قسمت که باید msipl.bin نسب کنم انو می نویسه
71reljm.jpg
کسی جوابمو نداد من بی پی اس پی اینم
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
آخرین ویرایش:

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
تنها کاری که میتونی بکنی اینه که با پاندورا از یه psp سالم بک اپ بگیری بعدش اونو رو psp خودت برگردونی..مهم نیست از چه ورژنی back up بگری چون در هر حالت بالا نمیاد با این کار بلوک های خراب فلش درست میشن و میتونی فلشو فرمت کنی;)

tantan09

کاربر سایت
Dec 27, 2007
4
با سلام
من یک سوال داشتم اگه کسی می دونه لطفا جواب بده؟!
من یک pspبا ورژن 3.71 دارم وبازی اصلund:gta liberty city م دارم میخواستم ببینم چطوری باید دانگرید کنم؟شمارشم ic1003 است
با تشکر:((اگه میشه به نام کاربری من ارسال کنید

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

با سلام
من یک سوال داشتم اگه کسی می دونه لطفا جواب بده؟!
من یک pspبا ورژن 3.71 دارم وبازی اصلund:gta liberty city م دارم میخواستم ببینم چطوری باید دانگرید کنم؟شمارشم ic1003 است
با تشکر:((اگه میشه به نام کاربری من ارسال کنید
دوست من
از همین روش پاندورا باطری میتوانید استفاده کنید ;)
این که گفتید یعنی چه؟
دوست من
البته فکر نکنم مشکل شما ربطی به باطری پاندورا داشته باشه و بدون اون هم حل میشه .
یعنی اینکه :
  1. یک کنسول کپی خور شده و سالم گیر بیاورید و بعد آن را با کابل به کامپیوتر وصل کنید ( اگر روشش را نمیدانید در همین تاپیک میتوانید پیدا کنید ) و از پوشه های flash0 تا flash3 اش بر روی کامپیوترتان کپی بگیرید .
  2. بعد هم کنسول خودتان را با کابل به کامپیوتر وصل کنید و بروید همان پوشه های flash0 تا flash3 تا جایگزین پوشه های flash خودتان بکنید ( تک به تک ) .
با سلام
من یک سوال داشتم من یک pspبا ورژن 3.71 دارم من دو تا psp ندام حالا برای دانگریدش چکار کنم
:confused:
با تشکر
دوست من
فکر کنم که شما میخواهید کنسولتان را کپی خور کنید و FW کنسولتان 3.71 خود سونی است .
اگر یک PSP کپی خور شده ندارید هیچ راهی ندارد بجز این راهها :
  1. یک کنسول PSP ( کپی خور ) دانگزید شده تهیه و با آن باطری پاندورا درست کنید .
  2. بدهید بیرون برایتان کپی ( کپی خور ) دانگزیدش کنند .
  3. ندارد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر