آموزش کپی خور کردن PS4 | (پست اول مطالعه شود)

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
سلام
من هک 9 دارم.بازی کرش 4 رو از فارسی ساز گرفتم حدودا 21 گیگ بود کاملا رو دستگاه کپی شد حتی تو هارد دستگاه میزنه 22 گیگ نصب شده اما بازی تو صفحه نمیاد به نظرتون چیکار کنم که این مشکل حل بشه؟
تو کتابخونه بازیات نیست؟

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد
  • Like
Reactions: khasanoor4

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان یه سوالی
میشه از هارد اکسترنال استفاده کرد برای ریختن بازی؟؟ یعنی extended storage میشه بعد از هک استفاده کرد؟؟
و اینکه روش بازی ریختن فقط با فلشه؟؟

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Like

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
دوستان یه سوالی
میشه از هارد اکسترنال استفاده کرد برای ریختن بازی؟؟ یعنی extended storage میشه بعد از هک استفاده کرد؟؟
و اینکه روش بازی ریختن فقط با فلشه؟؟

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
اکثرا با هارد انجام میدن
میشه هم از pc به صورت مستقیم بازی ریخت

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام خدمت دوستان یک سوال داشتم فریمور من هنوز روی 5.05 هست میخوام آپدیت بدم به 9 میخواستم بدونم مثل 5.05 پایدار هست فریمور 9 ؟؟؟ممنونم
من یادم نمیاد روی 5.05 چقدر خاموشی داشتم ولی میدونم که الان روی 9.00 هستم به اندازه 1% کل خاموشی های 7.55,خاموشی ندارم و خیلی عالی شده.

شاید از هر 40-50 بار فقط یکبار خاموشی داشته باشم.فقط قسمت مهم توی انجام هک 9 اینکه توی هر مرحله اش 3-4 ثانیه مکث کنی تا کنسول کرش نکنه.

Sen_gun

عضو جدید
Dec 16, 2021
1
من هر کاری گفتید کردم و بار اول همه چی روال بود . منتها وقتی خاموشش و بعد روشنش کردم ، وقتی میخواستم هک روی انجام بدم ، ارور there isnt enough space in memory رو میاره.مشکل چیه؟

• Like

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
من هر کاری گفتید کردم و بار اول همه چی روال بود . منتها وقتی خاموشش و بعد روشنش کردم ، وقتی میخواستم هک روی انجام بدم ، ارور there isnt enough space in memory رو میاره.مشکل چیه؟
اگه چند بار اورد
-ری استارت بزن
نشد
-هاستتو دوباره کش کن

Smart_King

عضو جدید
Aug 1, 2022
1
سلام،من تونستم کنسول و کامل جیلبریک و فعال کنم،فقط مشکلم این هست که کلا هرجا چه خودمون جیلبریک کنیم و چه تعمیرکار ها اینکار و بکنن هر وقت کنسول و خاموش کنیم این کپی خوری می پره؟چون طی طولانی مدت خب به چورت usb اسیب وارد میشه یکبار هم خواستم disable update کنم کلا دستگاه هنگ کرد و کنترلر هام دیگه کار نمیکردن،ریستارت کردم درست شد
من بیشتر الان نگران پورت usb دستگام هستم
و من قبلا بازی های اورجینال میرفتم بعد که هک اومد بیخیال شدم،به اونا که اسیب و لطمه وارد نمیشه؟
و این ps4 فقط منتظره که من برم تیک اپدیت اتوماتیک و بزنم تا سریع بره اپدیت کنه (که من نمیکنم تا ابد)
من طی جیلبریک که ویدیو هاش توی یوتیوب هست رفتم،منتها یکجا به مشکل خوردم نمیدونم چرا نتونستم توی مرحله اتصال به اینترنت به DNS ای که برای اینترنت سونی میگن وصل بشم،یعنی درست زدم ولی دستگاه بهش وصل نشد،برای همین از وای فای خودم استفاده کردم تا بتونم توی هاست برم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر