آموزش کپی خور کردن PS4 | (پست اول مطالعه شود)

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام
من توی جیلبریک هیچ مشکلی ندارم مدتی از کنسول استفاده نمیکردم الان روشن کردم همه بازی هایی که از قبل روش نصب بود (اکانت هکی داشتم) به جز 2 تاش قفل شدن و حتی بعد از جیلبرک هم باز نمیشن باید چیکار کنم؟ راهی هست؟
بازی هایی هم که بعد از جیلبرک نصب کرده بودم مشکلی ندارن.
فریمور 9.00 هستم
هاستتو اپدیت کن و از اخرین ورژن گلدهن استفاده و ببین چی میشه.

• Like
Reactions: khasanoor4

ehsanxxx3

کاربر سایت
Aug 30, 2021
11
هاستتو اپدیت کن و از اخرین ورژن گلدهن استفاده و ببین چی میشه.
نشد. بازی ها هم خیلی زیاده وقعا نمیتونم دوباره بریزم. جی تی ای . رد دد و days gone و ... همه بجز nfs heat و pes21 قفل شدن. بعد از جیلبرک هم فقط همونایی که خودم نصب کردم قفلشون باز میشه

• Like

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
نشد. بازی ها هم خیلی زیاده وقعا نمیتونم دوباره بریزم. جی تی ای . رد دد و days gone و ... همه بجز nfs heat و pes21 قفل شدن. بعد از جیلبرک هم فقط همونایی که خودم نصب کردم قفلشون باز میشه
بازی اکانت هکی کلا ربطی به جیل بریک نداره.شما حتی یه لحظه هم به نت وصل نشدی؟همون میتونسته باعث قفل هکیا بشه.

ehsanxxx3

کاربر سایت
Aug 30, 2021
11
بازی اکانت هکی کلا ربطی به جیل بریک نداره.شما حتی یه لحظه هم به نت وصل نشدی؟همون میتونسته باعث قفل هکیا بشه.
وصل که شدم در حدی که هاست باز بشه. پس هیچ راهی نداره یعنی پاکشون کنم دیگه؟

• Like

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
وصل که شدم در حدی که هاست باز بشه. پس هیچ راهی نداره یعنی پاکشون کنم دیگه؟
والا من ندیدم راهی باشه.من خودمم بازی هکی داشتم. تا انلاین شدم واسه جیلبریک ققل شدن همه.فک کنم اگه نسخه جیل بریک بازی هارو دانلود کنی بتونی با یه روش هایی سیوت رو انتقال بدی.

King Erfan

کاربر سایت
Jun 28, 2014
58
اقا من دو سه ماه پیش کنسولمو دادم کپی خور کردن بیرون از هاست کارو استفاده میکنن
اون فلشی که برای این کار گذاشته بودم رو مجبور شدم فرمت کنم و یک ماهی از کنسول استفاده نکردم
حالا میخوام دوباره فلش رو کپی خورد کنم اما با توجه به اینکه کپی خور جدید اومده و فایل های قبلی فلش در دسترس نیست نیازه هاست خود کنسول رو اپدیت کنم؟

• Like

ehsanxxx3

کاربر سایت
Aug 30, 2021
11
اقا من دو سه ماه پیش کنسولمو دادم کپی خور کردن بیرون از هاست کارو استفاده میکنن
اون فلشی که برای این کار گذاشته بودم رو مجبور شدم فرمت کنم و یک ماهی از کنسول استفاده نکردم
حالا میخوام دوباره فلش رو کپی خورد کنم اما با توجه به اینکه کپی خور جدید اومده و فایل های قبلی فلش در دسترس نیست نیازه هاست خود کنسول رو اپدیت کنم؟
اجباری توش نیست با همونم کار میکنه

amirvazirnia

عضو جدید
Mar 26, 2022
1
سلام
من میخوام کنسول رو بدم برام کپیخور کنن و بازی بریزن چندتا ، بقیه بازیها رو خودم دانلود کنم و نصب کنم بعدا
هربار کنسول رو روشن کنم نیاز هست که فلش رو بهش وصل کنم تا کپیخور بشه و قفل بازیهای هکی باز بشه ، درسته؟
واسه نصب بازیهای جدید باید بازیها رو بریزم رو فلش و از روی فلش نصب کنم ، اینم درسته؟
پس به دوتا فلش احتیاج دارم ، یک با حجم کم که دستش نزنم و فایل های کپیخور داخلش باشه ، یک فلش هم با حجم بالا برای ریختن بازیها جهت نصب ، درسته؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
من میخوام کنسول رو بدم برام کپیخور 9.00 کنن و بازی بریزن چندتا ، بقیه بازیها رو خودم دانلود کنم و نصب کنم بعدا
هربار کنسول رو روشن کنم نیاز هست که فلش رو بهش وصل کنم تا کپیخور بشه و قفل بازیهای هکی باز بشه ، درسته؟
واسه نصب بازیهای جدید باید بازیها رو بریزم رو فلش و از روی فلش نصب کنم ، اینم درسته؟
پس به دوتا فلش احتیاج دارم ، یک با حجم کم که دستش نزنم و فایل های کپیخور داخلش باشه ، یک فلش هم با حجم بالا برای ریختن بازیها جهت نصب ، درسته؟

• Like

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
من میخوام کنسول رو بدم برام کپیخور 9.00 کنن و بازی بریزن چندتا ، بقیه بازیها رو خودم دانلود کنم و نصب کنم بعدا
درود
جواب تمام سوالات بله ست.
برای فلش هک 2 گیگ کافیه(نمیدونم پایینتر از دو گیگ هست یا نه)،برای بازی ها هم نسبت به حجم بازی بین 64 گیگ و 128 گیگ یکیشو بگیر(خودم 128 گیگ رو توصیه میکنم).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر