آموزش کپی خور کردن PS4 | (پست اول مطالعه شود)

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
سلام
مشکل آپدیت نکردن حل شد...مشکل از هاست بود که با کارو حل شد

یه سئوال برام پیش اومده ؟؟ روی هک 9.00 مشکل دارم

دستگاه من فت هستش..از 10 بار هک 5-4 بار هنگ و خاموشی داره....
( و یه مشکل دیگه ..وقتی بازی تموم میشه دستگاه رو خاموش میکنم هنگ میکنه و خاموش نمیشه شاید از 5 بار 2 بار اینجوری شده )

ولی...................
دستگاه 3 تا دوستانم اسلیمه( که هکشونو من خودم انجام دادم ........از 10 بار هک هیچ خاموشی نداشتند ...شایداز 20 بار 1 بار خاموش بشند
چرا ......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از همه هاست ها برای دستگاه خودم تست کردم ولی خاموشی فت ظاهرا بالاست

کسی اینجا فت داره..یه امار بده ببنم چرا اینجوریه
من خودم کنسولم فت هست
به جز خاموشی هایی که وقتی داشتم کنسول رو جلبریک میکردم (تعدادشون کمتر از انگشتای دو دست) هیچ ارور پینک موقع بازی نداشتم (کنسولم فریمورش 9 هست)
یه بار دیگه فایل رو رایت کن یا بایه فلش دیگه امتحان کن🙂

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام ببخشید من نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم خواستم بدونم راهی هست که latest squad update بازی fifa 22 ps4 رو روی اکانت آفلاین یا کپی خور 9.00 انجام داد . ممنون میشم راهنمایی کنید
اول باید دید که آپدیت درخواستیت چه فریمی نیاز داره که از سایت زیر میتونی چک کنی:
ORBISPatches.com

اگه به فریم 9 یا کمتر نیاز داشته باشه باید حتما حتما آپدیت نسخه دامپ شده بازی رو دانلود کنی.

• Like
Reactions: khasanoor4

Night King

کاربر سایت
Jan 12, 2022
3
اول باید دید که آپدیت درخواستیت چه فریمی نیاز داره که از سایت زیر میتونی چک کنی:
ORBISPatches.com

اگه به فریم 9 یا کمتر نیاز داشته باشه باید حتما حتما آپدیت نسخه دامپ شده بازی رو دانلود کنی.
ممنون از پاسخ. مشکل فیفا اینه که باید حتما آنلاین وارد بازی بشی و اونجا تو ادیت دانلود آپدیت رو بزنی تا آپدیت ها اعمال بشن

• Like

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
توی روش جدید که در آپدیت هاست کارو هم موجوده,فلش رو بعد از نمایش popup جدا نمیکنید و ضربدر رو میزنید و توی مرحله دوم پیامی میاد که میگه فلش رو جدا کنید که وقتی بعدش ضربدر رو بزنید توی مرحله سوم جیلبریک کامل انجام میشه و هن 2 لود میشه.
فقط حتما با مکث 3-4 ثانیه ایی این مراحل رو انجام بدید که سیستم امنیتی کنسول حساس نشه.

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
یه نکته ای رو بگم که امروز متوجه شدم
اونم اینکه اگه کنسول بهتون پیغام دیر وارد کردن فلش و و ارور مموری داد فلش رو بکنید(حتما فلش رو خارج کنید) از www خارج شید و بعدش کنسول رو ریستارت کنید
امروز واسه خودم اتفاق افتاد و اینکارو کردم و جلبریک انجام شد

FERIDEVIL

کاربر سایت
Oct 27, 2009
15
نام
فرشاد
سلام رفقا سه تا سوال داشتم
من کنسولمو رو ورژن ۹ کپی خور کردم
سوال اول اینکه قبل یا بعد هر بار کپی خورو فعال کردن میشه کنسولو انلاین کرد؟خطری نداره؟
سوال دوم اینه تروفیایی که میاد رو اکانت قبلیم بعدا قابلیت سینک پیدا میکنه؟(این خیلی مهمه)بعد اینکه کنسولو اپدیت کردم
سومین سوال ایرادی نداره که رو اکانت اصلیم دارم بازیای هک ورژن ۹ رو بازی میکنم خطر بن و اینا بعدا نداره؟

• Like

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام رفقا سه تا سوال داشتم
من کنسولمو رو ورژن ۹ کپی خور کردم
سوال اول اینکه قبل یا بعد هر بار کپی خورو فعال کردن میشه کنسولو انلاین کرد؟خطری نداره؟
سوال دوم اینه تروفیایی که میاد رو اکانت قبلیم بعدا قابلیت سینک پیدا میکنه؟(این خیلی مهمه)بعد اینکه کنسولو اپدیت کردم
سومین سوال ایرادی نداره که رو اکانت اصلیم دارم بازیای هک ورژن ۹ رو بازی میکنم خطر بن و اینا بعدا نداره؟
جواب اول
کنسول به نت وصل باشه مشکلی نداره فقط گزینه اپدیت خودکارش خاموش باشه.

جواب دوم
به احتمال قوی خیر چون اطلاعات بازی فیک روی تروفی ثبت شده و ممکنه سونی متوجه بشه

جواب سوم

بهتره با اکانت دیگه ایی بازی هکی انجام بدی و اگه یه زمانی خواستی کنسولتو رو اپدیت کنی, حتما کنسول رو فکتوری ریست کن و بعد اپدیت کن و به psn وصل بشو.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
سلام
برای جیلبریک کردن اینترنت رو وصل کنم چقدر ممکنه اتفاقی برای اکانت هکی روش بیوفته؟
من با پروکسی al azif که میگن دسترسی به سرورای سونی رو قطع میکنه هم اولین بار به اینترنت وصل شدم یه بازی هکی داشتم قفل شد.بازی هکی کلا با انلاین شدن در هر صورتی ریسک داره دیگه ممکنه هم قفل نشن.50 50 هست.

• Like

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
View attachment 236689

سلام به همه

این تاپیک برای آموزش آخرین روش های کپی خور کردن PS4 (جیلبریک کردن) و سوالات احتمالی شما دوستان ایجاد شده و در صورت منتشر شدن روش های جدید,پست اول به روز خواهد شد.

*آخرین فریموری که هک شده 9.00 هست و در حال حاضر بالای این فریم به هیچ وجه قابل کپی خور شدن نیست.*

پس اگر فریمور دستگاه شما 9.00 یا کمتر هست قابلیت کپی خور شدن رو داره.برای شروع باید شما به فرمیور 9.00 کنسولتون رو آپدیت کنید که آموزش آپدیت کردن کنسول در این تاپیک هست و من فقط فایل آپدیت 9.00 روبراتون قرار میدم.

دانلود 9.00 Update

View attachment 236690

بعد از اینکه فریمور کنسول به 9.00 آپدیت شد,این فایل رو دانلود کنید.سپس نرم افزار Win32 Disk Imager رو نصب کنید.فایل مورد نیاز اکسپلویت یعنی “exfathax.img” رو باید با نرم افزار Win32 Disk Imager بر روی فلش خود اعمال کنید. پس فلش مموری خودتون رو به کامپیوتر متصل کنید و فایل exfathax.img را انتخاب کرده و مثل عکس زیر، بر روی گزینه Write کلیک کنید تا عملیات آغاز و انجام شود:

View attachment 236687

حالا توی کنسولتون از بخش Web Browser کنسول خودتون وارد هاست Exploit Host by Al Azif بشید و وارد PS4 (9.00) بشید و گزینه CHACH ALL رو بزنید و بعد از چند ثانیه اتصال کنسول با نت رو قطع کنید.
نکته:اگر اکسپلویت های قدیمی درون Web Browser کنسول هست، یک بار حتما Clear Cache و Delete Cookies را انجام بدهید تا کدهای احتمالا کش شده از اکسپلویت های قدیمی کاملا حذف بشن.

حالا مجددا وارد Web Browser بشید و گزینه GOLD HEN رو انتخاب کنید و منتظر پیغام “Insert USB Now” بشید و بعدش فلشی که رایت کردیم رو به کنسول بزنید باید چندثانیه صبر کنید تا پیغام “This USB Storage’s device’s file system is unsupported” برای شما نمایش داده بشه. وقتی این پیغام نمایش داده شد، فلش رو از کنسول جدا کنید و بر روی OK کلیک کنید.

View attachment 236691

تبریک میگم کنسول شما کپی خور شد و گزینه Debug Settings برای شما فعال شده.برای نصب بازی هم به آموزش نصب بازی ها مراجعه کنید.

چند تا نکته هم بگم:

-حتما,حتما فلش رو بعد از اینکه پیام “This USB Storage’s device’s file system is unsupported” برای شما نمایش داده شد,از کنسول جدا کنید وگرنه کنسول خاموش میشه .
--در هنگام جیلبریک ، دسته کنسول با کابل به درگاه usb کنسول وصل نباشه.
-اگر مراحل رو درست انجام بدید اصلا کنسول آسیبی نمیبینه.
-گاها در کانال های اکانت فروش دیده شده که این روش رو دردسر ساز معرفی میکنن و به دروغ اعلام میکنن که دستگاه آسیب میبینه که مشخصه برای لطمه نخوردن به کار خودشون این دروغ ها رو سر هم میکنن.
-وقتی کنسول رو خاموش کنید,هک میپره و باید مجددا مراحل رو انجام بدید یعنی وارد Web Browser بشید (نیازی به اتصال به اینترنت نیست) و...
-این روش جدیدترین روش و بهترین روش بین 5.05 و 6.72 و 7.55 هست و خاموشی تقریبا نداره اصلا.
دوستان فایل آپدیت فریمور این لینک مشکلی نداره که؟ میخام از اینجا دانلود کنم و کنسول رو به ۹.۰۰ ارتقا بدم. یوقت اشتباهی از ۹ بالاتر نباشه؟! 🤔😁

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر