آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ghasem133

کاربر سایت
Jul 11, 2008
14
راستشو بخوای من همیشه با کیبرد بازی میکنم و هیچ وقت دستگیره دست نگرفتم:blushing:(البته قدیما یکم سگا بازی کردم):biggrin1:

سلام.
من پلاگین رو دانلود کردم وکلیداش رو هم تنظیم کردم.

download.php

L3 رو رو شیفت و R3 رو روی اسپیس و جهتیاشون هم که معلومه

download.php

حالا طبق عکس بالا از من خواسته شده که کلید آنالوگ سمت چپ رو به جهتی که نشون داده شده بچرخونم یعنی خلاف عقربه ساعت(درسته؟)که من شیفت رو فشار داده نگه میدارم و این کلیدا رو به ترتیب فشار میدم : پایین راست بالا چپ (, ,S , D , W A,) و دوباره.... ولی بعد چند ثانیه مدوزا (فکر کنم اسمش همین بود) منو میزنه حالا سوال من اینه که باید همین کار ها رو انجام بدم یا برداشتم اشتباه بوده:confused:
سلام.

:confused::confused::confused::confused:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,987
نام
فرهاد
سلام.

:confused::confused::confused::confused:

خوب عزیز من شما مجبوری بعضی از بازیها رو با جو استیک بازی کنی خوب معلومه شما نمیتونی L3 رو به راحتی با کیبورد بدی توقع چه جوابی رو داری

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
راهنمایی

دوستان من برای اینه بازی خدای جنگ رو با زیکنم به چه تنظیمهایی لازم دارم سیستم cpu pen tium4 گرافیکge force7100 وابا با مشخصات میشه بازی کرد یا نه ممنون میشم هرکی میتونه کمک کنه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,987
نام
فرهاد
دوستان من برای اینه بازی خدای جنگ رو با زیکنم به چه تنظیمهایی لازم دارم سیستم cpu pen tium4 گرافیکge force7100 وابا با مشخصات میشه بازی کرد یا نه ممنون میشم هرکی میتونه کمک کنه

بله میشه بازی کرد ولی با فریم ریت نسبتا پایین

amirmo731359

کاربر سایت
Jan 10, 2010
8
من طالبم بگو
اول باید نرم افزار cheat engine 5.6 دانلود کنید. بعد از نصب برنامه pcsx2 اجرا و وارد بازی شوید. مثلاً god of war یا onimusha 4 . در ابتدای بازی مقداری روح جمع کنید و وارد منوی بازی شوید (دکمه start روی دسته) عددی که نشان دهنده مقدار پول یا روح ها است را به خاطر بسپارید. 2- با کلیدهای alt+tab وارد دسکتاپ شوید و برنامه cheat engine را اجرا کنید، بالا سمت چپ یه آیکون در حال چشمک زدن می باشد، روی آن کلیک کنید پنجره ای باز میشود، به دنبال برنامه pcsx2 بگردید و بعد از پیدا کردن آنرا باز کنید. در زیر کلمه value مفداری که مربوط به پول یا روح ها می باشد را وارد کرده و دکمه first scan کلیک کنید بعد از مدتی در پنجره سمت چپ اعداد و حروفی نمایش داده می شود. دوباره وارد بازی شوید و کاری کنید عدد مورد نظر تغییر کند. بعد از این کار وارد cheat engine شده و عدد جدید را در همان قسمت قبلی وارد کرده و next scan کلیک کنید. مقادیر در سمت چپ کمتر می شود این کار را چند بار انجام دهید تابه مقدار محدودی برسید. با دابل کلیک بر روی مقادیر سمت چپ آن به پنجره پایین منتقل می شود. دوباره با کلیک بر روی مقدار در قسمت value می توانید هر عددی را وارد کنید. با تیک زدن frozen عدد ثابت می ماند. وارد بازی شده و ....
من بازیهای god of war , onimusha 4 اجرا و نتیجه گرفتم. اگر توضیحات کامل نبود. با جستجو می توانید مقاله های آموزشی پیدا کنید.

ghasem133

کاربر سایت
Jul 11, 2008
14
خوب عزیز من شما مجبوری بعضی از بازیها رو با جو استیک بازی کنی خوب معلومه شما نمیتونی L3 رو به راحتی با کیبورد بدی توقع چه جوابی رو داری
سلام.
من فقط می خوام بدونم که از نظر تعوری باید همین کار رو انجام بدم یا برداشتم اشتباه بوده:-"
نوشته شده توسط ghasem133:

من شیفت رو فشار داده نگه میدارم و این کلیدا رو به ترتیب فشار میدم : پایین راست بالا چپ (, ,S , D , W A,) و دوباره....

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,987
نام
فرهاد
اول باید نرم افزار cheat engine 5.6 دانلود کنید. بعد از نصب برنامه pcsx2 اجرا و وارد بازی شوید. مثلاً god of war یا onimusha 4 . در ابتدای بازی مقداری روح جمع کنید و وارد منوی بازی شوید (دکمه start روی دسته) عددی که نشان دهنده مقدار پول یا روح ها است را به خاطر بسپارید. 2- با کلیدهای alt+tab وارد دسکتاپ شوید و برنامه cheat engine را اجرا کنید، بالا سمت چپ یه آیکون در حال چشمک زدن می باشد، روی آن کلیک کنید پنجره ای باز میشود، به دنبال برنامه pcsx2 بگردید و بعد از پیدا کردن آنرا باز کنید. در زیر کلمه value مفداری که مربوط به پول یا روح ها می باشد را وارد کرده و دکمه first scan کلیک کنید بعد از مدتی در پنجره سمت چپ اعداد و حروفی نمایش داده می شود. دوباره وارد بازی شوید و کاری کنید عدد مورد نظر تغییر کند. بعد از این کار وارد cheat engine شده و عدد جدید را در همان قسمت قبلی وارد کرده و next scan کلیک کنید. مقادیر در سمت چپ کمتر می شود این کار را چند بار انجام دهید تابه مقدار محدودی برسید. با دابل کلیک بر روی مقادیر سمت چپ آن به پنجره پایین منتقل می شود. دوباره با کلیک بر روی مقدار در قسمت value می توانید هر عددی را وارد کنید. با تیک زدن frozen عدد ثابت می ماند. وارد بازی شده و ....
من بازیهای god of war , onimusha 4 اجرا و نتیجه گرفتم. اگر توضیحات کامل نبود. با جستجو می توانید مقاله های آموزشی پیدا کنید.

شما این برنامرو میتونی بزاری برای دان کردن تو یک سایتی به جز این دو بازی کدوم بازیها جواب گرفتی؟

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
آیا کسی با این شبیه ساز بازی 24 رو بازی کرده؟ اصلا قابل بازی هست؟

hfreinds_m

کاربر سایت
Aug 23, 2009
18
با سلام خدمت دوستان. میخواستم ببینم میشه resident evil code veronica رو با این شبیه ساز بازی کرد. سیستمم: cpu e7300 2.6 vga:8400

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,987
نام
فرهاد
آیا کسی با این شبیه ساز بازی 24 رو بازی کرده؟ اصلا قابل بازی هست؟
شما منظورت 24 - The Gameهست دیگه بله این بازی قابل اجرا هست ولی در جلوتر دچار مشکل میشه
با سلام خدمت دوستان. میخواستم ببینم میشه resident evil code veronica رو با این شبیه ساز بازی کرد. سیستمم: cpu e7300 2.6 vga:8400

این بازی playbale هست و راحت بازی بدون مشکل ران میشه

amirmo731359

کاربر سایت
Jan 10, 2010
8

hfreinds_m

کاربر سایت
Aug 23, 2009
18
ممنون.اگه ممکنه تنظیماتش رو با فایلهایی که لازم داره برام معرفی کنید.
در ضمن من وقتیPcsx اجرا میکنم ازمن می خواد directx رو update کنم در صورتی که update هست؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر