آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من با حرف هايي كه علي جان زدن موافقم در واقع فكر مي كنم اون اطلاعاتي كه kolange_edalat2001 در اين مورد دادن غلط بوده علاوه بر اينكه بازي هم طبق گفته ي اقا علي با اون كار زياد كرش مي كنه كه اگه تصوير فول باشه خارج شدن از برنامه واقعا كار دشواري هست

خدا رو شکر که بیشتر از نصف بچه های سایت به این تایپیک سر میزنن ! در مورد این قسمت آخرت کاملآ موافقم.

اما حیف , حیف , افسوس که حتی یک خطش رو هم نمیخونی! تنها هنری که داری اینه که فایلهایی که توی فرومشون هستش رو لینک کنی یا آپلود کنی توی My4shared و اگر کسی هم سوالی کرد تنها جوابی که میدی:

صفحه اول یا صفحه قبلی! یا قبلآ توضیح دادم! این آخری هم که به لینک زیر مراجعه کنید!

در ضمن خودت یکبار دیگه پست شماره 1615 رو بخون!

اون موقع میفهمی که چکسی میخواد فقط چیزی گفته باشه!

من دیگه با شما بحثی ندارم! برات هم خیلی متاسفم! اگر هم حرفی خواستی بزنی بیا پروفایل!

به شخصه برای کسانی که فکر میکنن از این تایپیک استفاده میشه کرد یا چیزی ازش در میاد خیلی متاسفم!

در ضمن اون دسته از دوستانی که توی بازی GOD of WAR توی بعضی از قسمتها مشگل دارن توی رد کردن , یعنی در واقع برنامه کرش میکنه این کار رو انجام بدن:

هر تنظیماتی که میخاین بزارین! هر پلاگینی که میخاین بزارن مهم نیست!

فقط ===> پس از اجرای برنامه وارد منوی Config شده سپس به قسمت CPU برید .

بعد از اون در کادر سمت راست Frame Limiting(F4 key switches the....)a در این قسمت Normal رو انتخاب کنید بعد بازی رو اجرا کنید.

در هنگام انجام بازی مقدار چشم گیری با افت فریم مواجه میشین.

اما میتونید مطمعن باشید که برنامه کرش نمیکنه!

در ضمن دوستان اگر یک مقدار توجه کنن در منوی Language شما قابلیت انتخاب زبان فارسی رو هم دارین.

با انتخاب زبان فارسی بخشهایی از نرم افزار و تنظیماتش هم فارسی میشه! که تا حدودی توی آزمایشهاتون کمکتون میکنه که بهتر درک کنید گزینه ای که انتخاب میکنید چه فایده ای داره.

:cheesygri واقعا جالبه که شخصی مثل امسال شما میاد بخوادبه من در مورد pcsx2 یاد بده یا ایراد بگیره اگه من در بعضی موارد به بچها گفتم به تایپیک زیر برند بهتر بری ببینی چرا یا برای save بازی بوده با تنظیمات gow که صدبار گزاشتم اگه میخوایی با افت فریم بازیت کراش نکنه این اموزش رو دز تایپیک دیگخ بده چون اینحا کسی با افت فریم کار نمیکنه و کا در اینحا بیشتر به سازگاری و سرعت میپردازیم دیگه از این اطلاعات اینجا نده مشکل داری با کاریر فعالی من میتونی به مدیر اعتراض کنی بعد از 6 سال کاز یا این برنامه نیازی به امثال شما نیست خیلی ها هستند که در همین تایپیک بیشتر از من میدونن و خودم از شون خواستم بیان تا کار بچها راه بیوفته اگه بدنبال گرفتن چیزی هستی موفق باشی

من با حرف هايي كه علي جان زدن موافقم در واقع فكر مي كنم اون اطلاعاتي كه kolange_edalat2001 در اين مورد دادن غلط بوده علاوه بر اينكه بازي هم طبق گفته ي اقا علي با اون كار زياد كرش مي كنه كه اگه تصوير فول باشه خارج شدن از برنامه واقعا كار دشواري هست

اینم برای شما هم میگم و برای دوستت وقتی چیزیرو نمدونید یا کار نکردید نیایید بگید:love:

و شما نمیخواد درستی کار منو بگید خیلی جالبه عزیز من مشکل داری تایپیک بزن شما و امسال شما در مورد اینکه میگی اگه بازی فول باشه بیرون اومدن ازش سخنته در تنظسنات speed hack این تیک رو برای کسیایی که فول بازی میکنن گزاشتن که سریغ از بازی بیرون بیان :cool::biggrin1:

USE ESC KEY TO FULLY EXIT PCSX2

سلام مرد
منم اين مشكلو داشتم ولي فهميدم چطور حل ميشه.مشكل به خاطر اينه كه بازي شما نسخه زير نويس فارسي هستش كه با 70 درصد سيستمها اين مشكل رو داره.من 5تا DVDاز اين بازي با زير نويس فارسي رو تست كردم كه همشون همين مشكل رو داشتند ولي وقتي نسخه ي انگليسي رو گير آوردم و تست كردم مشكلم حل شد.در ضمن دموهاي نسخه ي زير نويس فارسي سانسور شده.(نسخه ي زير نويس فارسي با دستگاه PS2 مشكلي نداره.فقط با شبيه ساز مشكل داره)اميدوارم با اين كار مشكلت حل بشه.

سلام عزيز
اين يه مشكلم حل شد واقعا دستت درد نكنه. زنده باشي;)

همه چیترو روی default بزار و در تنظیمات cpu فریم رو روی normal بزار در spee hack رو روی x2 باشه .در مورد سیو وقتی بازی رو با یک ورژن دیگه بری و save کنی . اگه بخوایی با ورژن جدبد ران کنی کراش میکنه از بازیت image بگیر. در مورد صدا هم در تنظیماتش شما گمونم نوع صدا رو روی xaudio گزاشتی؟ روی dirctsound بزار

همه‌ي اين كارا رو كردم ولي درست نشد. اما وقتي بنا به توصيه دوستمون ورژن gow رو تغيير دادم درست شد (انگليسي)
فرهاد خان من ميگم وقتي F1 ميزينم بازي كرش ميكنه. تو ميگي F3؟؟؟؟؟؟
از بازيهام هم Image ميگيرم.
در مورد Spu2x 1.1 بايد بگم كه وقتي Win xp SP2 رو با SP3 عوض كردم، مشكل حل شد. نوع صدا رو هم الان روي xaudio گذاشتم. جواب ميده
از اينكه جواب ميدي ممنونم

اما طبق این چیزی که من میبینم CPU شما از SSE3 پشتیبانی میکنه همینطور هم از SSSE4 !

منتها از SSSE4A که مقداری با SSSE4 متفاوت هست! اما باز هم از SSSE4 پشتیبانی میکنه!

فقط CPU شما از SSSE4.1 پشتیبانی نمیکنه!

اما این رو هم بگم که CPU شما از هر instructions ـی هم پشتیبانی بکنه باز هم نمیتونید از نرم افزار PCSX2 بدونه مشگل استفاده کنید!!

یک راه دیگه هم هست برای اینکه بدونید CPU شما از چه instructions هایی پشتیبانی میکنه!

شما بعد از اجرای خود PCSX2 (هر ورژنی هیچ فرقی نمیکنه!) وارد منوی Config بشید و گزینه CPU رو انتخاب کنید!

در پنجره باز شده CPU Config قسمتی هستش با نام Features که 4 رو مین گزینه هستش! زیر CPU Speed که میبینید CPUشما از چه instructions استفاده میکنه!

در ضمن استفاده از instructions های مختلف و مناسب توی کیفیت خیلی تاثیر داره!

سلام دوست عزيز. از اينكه جواب ميدي ممنون.
دوست خوبم من گفتم كه CPU من از SSSE3,SSE4.1 پشتيباني نميكنه. اينا تو pcsx2 كاربرد دارن نه SSE3,SSE4 اينام مدرك من:

موفق باشي

آخرین ویرایش:
برای God of war 2 و God of war 1 با همین AMD Phenom X3 8450 و گرافیک 8200 انویدا فکر می کنید حدود 40 فریم رو میشه گرفت؟
بچه ها با CPU های دیگه معمولا چند فریم گرفتن؟ چون زیر 40 فریم بازی کردن جز اعصاب خوردی لذتی نداره. ممنون

من گرافيكت رو خوب نميشناسم. ولي cpu منم مثل مال تو هست. الان هر دوتا شون رو ميتونم خيلي خوب اجرا كنم.
به احتمال زياد اگه رمت بالا باشه ميتوني خيلي خوب اجراشون كني;)

ببینید این شبیه ساز با CPU INTEL سازگار شده و مثلا من CPU AMD DUAL دارم سیستمم SSE2و SSSE3 رو ساپورت میکنه ولی در عمل با PCSX2 من فقط میتونم با SSE2 کار کنم:( ولی در CPU های INTEL اینجور نیست اگه شما مثلا CPU CORE 2DUE داشته باشید هم میتونید از SSE2 و SSSE3 کار بکشید ولی در هر دوی این مدل CPU ها نمیشه از SSE4 استفاده کرد چون CPU قابلیتشو نداره ولی اگه شما CPU 4 هسته ای اینتل داشته باشی میتونی از تمامی SSE2. SSSE3. SSE4 با PCSX2 کار بکشی . AMD 4هسته ای هم اینارو میشناسه ولی نمیتونی البته من 4هسته ای ندارم شایدم بشه :biggrin1:

از SSE3 میتونی استفاده کنی؟

اگه منظورت SSSE3 توي PCSX2 هست بايد بگم كه نه:(

كلنگ عزيز پلاگينهاي GSDX10 كار نميكنن. يعني برنامه به عنوان پلاگين اونا رو نمشناسه. در ضمن من از xp SP3 استفاده ميكنم و DX10 روش نصبه. اون فايلهايي رو كه تو لينكت براي DX10 دادي اونا رو هم نصب كردم و گرافيكم هم از DX10.1 پشتيباني ميكنه
يه سوال ديگه هم دارم. تنظيمات بازيها رو خودت به صورت تجربي به دست مياري يا از جايي ميگيري. اگه خودت بدست مياري ميشه يه توضيح مختصر بدي؟ ممنونم;)

آخرین ویرایش:
سلام به همه و ممنون به خاطر راهنمایی.
این direct x تقریبا 92 مگابایته.اگه بشه باید از بیرون بگیرم.
میشه بگید دقیقا پلاگین چی هست؟میدونما اما توضیح بدید ممنون میشم.
راستی اونهمه بایوس اونجا گذاشتید.من خیلی هاشو دان کردم اما خوب باهم فرق دارن.یکیش اپدیت میخواد و اون یکی که میاره تقریبا 6 یا 7 فریم بیشتر نمیگیره.خودتون دیگه فکرشو بکنید.کدومش با مشخصات سیستم و بازیهایی که گفتم بهتره؟پلاگین ها چهطور همشو بگیرم؟
ممنون

همه‌ي اين كارا رو كردم ولي درست نشد. اما وقتي بنا به توصيه دوستمون ورژن gow رو تغيير دادم درست شد (انگليسي)
فرهاد خان من ميگم وقتي F1 ميزينم بازي كرش ميكنه. تو ميگي F3؟؟؟؟؟؟
از بازيهام هم Image ميگيرم.
در مورد Spu2x 1.1 بايد بگم كه وقتي Win xp SP2 رو با SP3 عوض كردم، مشكل حل شد. نوع صدا رو هم الان روي xaudio گذاشتم. جواب ميده
از اينكه جواب ميدي ممنونم
من فکر کردم موقع load بازیت کرش میکنه نوع بایوس و یا پلاگین cdرام رو عوض کن
اگه منظورت SSSE3 توي PCSX2 هست بايد بگم كه نه:(
چون این پلاگینها با cpu intel سازگاری شدذه درسته که sse4 رو ساپورت میکنه ولی دز این برنامه نمیتونید باهاش کار کنید

كلنگ عزيز پلاگينهاي GSDX10 كار نميكنن. يعني برنامه به عنوان پلاگين اونا رو نمشناسه. در ضمن من از xp SP3 استفاده ميكنم و DX10 روش نصبه. اون فايلهايي رو كه تو لينكت براي DX10 دادي اونا رو هم نصب كردم و گرافيكم هم از DX10.1 پشتيباني ميكنه
يه سوال ديگه هم دارم. تنظيمات بازيها رو خودت به صورت تجربي به دست مياري يا از جايي ميگيري. اگه خودت بدست مياري ميشه يه توضيح مختصر بدي؟ ممنونم;)
نه دوست عزیز من هم مثل شما با ور رفتن با برنامه بدست میارم البته بعضی از بازیهارو هم که تنظیمات پیچیده داره سعی میکنم ازسایت pcsx2 بدست بیارم البته بدست اوردن سازگاری بازی نیاز به حوصوله داره که بیشتر در قسمت advanced و کمی هم در speed hack باید کار کنید .این پلاگینها برای winvista هست وقتی شما dx10 های کارت گرافیک و win رو نصب کردی پلاگینهای gsdx9 در قسمت render گزینه ای که برای dx10 سهت ظاهر میشه که میتونید استفاده کنید

من هم این سیو جلوترش رو میخواستم با ایمیج بازی میکنم حالا جایی نمیشه سیوش رو پیدا کرد.

من سیستم
intel dual cpu e2180 @2000
ram 1gig
vga 7300 gs

تو بازی 50 الی 59 تا فریم میگیرم

سیو بازی GOW2 رو از اینجا دان کن ;)memcards.rar

نکته دوستان دقت کنن وقتی میخوان بازی رو انجام بدن یا بخرن اول باید دقت داشته باشن ببینن این بازی چه ورژنی هست و برای کدوم کشو هست این مدلها از این قرار است :biggrin1:
SCUS U
SLUS U
SCES E
SLMP J
SLES E

SCPS J
هست که مثلا PCSX29 9.6 بازی GOW1 رو با دو ورژن SCES E , SCUS U کار کرده
که در یکی بازی INGAME هست یعنی در ورژن اروپا
SCES E و دیگری که ورژن SCUS هست یعنی امریکا بازی PLAYBLE هست اینارو دقت داشته باشید که بعضی موقع ها که دوستان میگن بازی من کراش میکنه به خاطره چی هست ;) و فرقی نمیکنه بقیه بازیها هم همینجوری هست

سلام...

من با همه ی بازی ها مشکل دارم در قسمت صدا....

یه پلاگین معرفی کنید با کنفیجش لطفا

یه مرد به من جواب بده...

با این سخت افزار می شه اجرا کرد ؟
E8400
ATI 4850
RAM 2 GIG 4-4-4-12

سوال بعدی :
من زمانی که اجرا می کنم سرعت خواندن dvd چهار x هستش... بیشتر نمی شه چرا ؟

صدا هم خیلی بد جوریه....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or