آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
دوستان من مدیون میکنم هر کسی رو که این نوشته رو میبینه، بعد اگه خواست سیستم بگیره، بره ATI_AMD جمع کنه. من الان این سیستم رو دارم. اونقدر سازگاریش کمه که صد بار وسط بازی، ارور VPU میده. با حال اینکه تمام قطعاتش باهم match هستن. ماهی یه بار هم باید برم آپدیت هاشون رو بگیرم که خوب کار کنن:( :( :( :( :(

مال منم هم AMD هست ولی با مشکل مواجه نیستم تو کدوم بازی VPU میشه ؟ از تنظیماتت هست :confused: در کل این PCSX2 با اینتل سازگار شده

سلام دوستان
من مشكلم حل شد و تونستم يه بازي بلاخره اجرا كنم ولي بازي ها با تاخيرا مثلا كمبت شائولين بعد از فيلم اولش كه لود مي شه يهو ميپره بيرون ويا دسپشن خيلي آرومه
ضمنا اين پلاگينهايي كه DL مي كنيم رو بايد چي كارش كنيم من براي تيكن رو دان كردم ولي نمي دونم چي كار كنم فعال بشه.
ممنون

سلام به همه.

من کارت گرافیکم Gforce 62000 هست.و مبدل PCSX2 9.6 دارم اما از بایوس ها وپلاگینها زیاد نمیتونم استفاده کنم.
اینارو واسه بازیها gow1 و2 و mortal kombat میخواستم.اگه میشه چیزایی که لازم داره رو یه جوری که راحت بشه دانلود کرد بزارید.اگه تنظیمات و اموزششم بگید واسه این سه تا بازی خیلی خیلی ممنون میشم.

موفق باشید

يه سوالي داشتم طبق گفته ي شماها الان sse3 براي cpu هاي 3 هسته اي بايد باشه اما ماله من دوهسته اي پي چرا ساپورت مي كنه:biggrin1:

يه سوالي داشتم طبق گفته ي شماها الان sse3 براي cpu هاي 3 هسته اي بايد باشه اما ماله من دوهسته اي پي چرا ساپورت مي كنه:biggrin1:
ارتباطي به تعداد هسته نداره بلكه به ساختار اون و جديد بودنش هستش كه مربوطه.
مثلا E7400 يه CPU دو هسته اي هستش ولي از SSE4.1 هم پشتيباني ميكنه چه برسه به SSE3.

در واقع بحث گودرز و شقایق هستش!!

CPU ها توانایی پردازش دستورات خواصی رو دارن که به اصطلاح instructions نامیده میشن! که برنامه ها هم بر اساس این دستورات نه تنها دستور نویسیشون عوض میشه بلکه نوع اجرا و بازدهیشون هم متفاوت میشه!

SSE های بالا بصورت کلی دستوراتی هستن که CPU های جدید توانایی پردازش و اجرای اونها رو دارن!!

بصورت کلی دستوراتی که CPU ها توانایی پردازش اونها رو دارن عبارتند از :

MMX,SSE,SSE2,SSE3,SSSE3,SSE4,SSE4.1,EM64T

که بجز اینها CPU های AMD توانایی پردازش دستورات 3D NOW رو هم دارن!
که البته به مرور زمان استاندارد ها و instructions های جدید معرفی میشن و در CPU ها قرار میگیرن! که کارایی های جدیدی خواهند داشت!
CPU های سری LGA وهمچنین تمامی سری جدید CPU های AMD توانایی پردازش بیشتر این دستورات رو دارن! حتی SSE4,SSE4.1 !!!!! و هیچ ربطی هم به تعداد هسته CPU ها نداره! :laughing:
حالا برای اینکه دقیقتر بدونید که CPU شما از چه نوع instructions یا دستوراتی پشتیبانی میکنه خیلی راحت میتونید از نرم افزار CPUZ استفاده کنید و توی Tab اول یعنی تب CPU ببینید که CPU شما از چه instructions ـی پشتیبانی میکنه و کدومها رو میتونه اجرا کنه و کدومها رو نمیتونه!!

آخرین ویرایش:
سلام من تو God of war 2 مشکل دارم از این جا به بعد DVD رو نمیخونه چند تا نسخه دیگه هم امتحان کردم نشد اینجا همون جایی هست که کریتوس سوار اسب بالدار میشه کسی سیو بعد اینجا رو داره اگه فشرده کنید حجمش کم میشه ممنون.
30sbpci.jpg

سلام.

کسی نیست به ما در مورد مشک سادمون کمک کنه؟:(:((
تو پستای بالا مشکلمو گلفتم.جون عمه هاتون کمک کنید پواب داره.

البته علي خوشحال مي شديم مودب تر اگه بودي باسه من اين سوال شده بود چون بچه ها اينجا چيزهاي ديگه اي مي گفتن منو به شك انداخته بودن مقاله اي هم پيدا نكردم كه كلا ببينم sse ها چه فرقي با هم دارن

البته علي خوشحال مي شديم مودب تر اگه بودي باسه من اين سوال شده بود چون بچه ها اينجا چيزهاي ديگه اي مي گفتن منو به شك انداخته بودن مقاله اي هم پيدا نكردم كه كلا ببينم sse ها چه فرقي با هم دارن

عرض کنم که من جسارت نکردم و بی احترامی هم نکردم!

در مورد مقاله هم خواستی بیا تا بهت n تا مقاله بدم!

فقط در همین حد بگم که هر SSE متعلق به یک نسل میشه!

پسر چرا توی یاهو آنلاین نمیشی!

شما گفتی dx10 رو میخوای منم گزاشتم اگه gsdx میخوای تولینک زیر هست
فرهاد خان من GSDX10 رو مي‌خوام:(

مال منم هم AMD هست ولی با مشکل مواجه نیستم تو کدوم بازی VPU میشه ؟ از تنظیماتت هست :confused: در کل این PCSX2 با اینتل سازگار شده
تو 50% بازيها وقتي بيشتر از يك ساعت و نيم طول بكشه. تازه وقتهايي كه VPU نميتونه كار كنه، سيستم ريست ميشه:(

CPU ها توانایی پردازش دستورات خواصی رو دارن که به اصطلاح instructions نامیده میشن! که برنامه ها هم بر اساس این دستورات نه تنها دستور نویسیشون عوض میشه بلکه نوع اجرا و بازدهیشون هم متفاوت میشه!

SSE های بالا بصورت کلی دستوراتی هستن که CPU های جدید توانایی پردازش و اجرای اونها رو دارن!!

بصورت کلی دستوراتی که CPU ها توانایی پردازش اونها رو دارن عبارتند از :

MMX,SSE,SSE2,SSE3,SSSE3,SSE4,SSE4.1,EM64T

که بجز اینها CPU های AMD توانایی پردازش دستورات 3D NOW رو هم دارن!
که البته به مرور زمان استاندارد ها و instructions های جدید معرفی میشن و در CPU ها قرار میگیرن! که کارایی های جدیدی خواهند داشت!
CPU های سری LGA وهمچنین تمامی سری جدید CPU های AMD توانایی پردازش بیشتر این دستورات رو دارن! حتی SSE4,SSE4.1 !!!!! و هیچ ربطی هم به تعداد هسته CPU ها نداره! :laughing:
حالا برای اینکه دقیقتر بدونید که CPU شما از چه نوع instructions یا دستوراتی پشتیبانی میکنه خیلی راحت میتونید از نرم افزار CPUZ استفاده کنید و توی Tab اول یعنی تب CPU ببینید که CPU شما از چه instructions ـی پشتیبانی میکنه و کدومها رو میتونه اجرا کنه و کدومها رو نمیتونه!!
دوست عزيز CPU من AMD Phenom X3 8450 هستش. ولي فقط از MMX,SSE,SSE2.SSE3,MMX2,3dnow,3dnow2 پشتيباني ميكنه(نه از SSSE3,SSE4.1) منظور شما از جديد همين يكي دو ماهه بود؟

متاسفانه بازم چندتا سوال:(
1..وقتی GOW1 رو اجرا میکنم، وقتی دمو تموم میشه، بازی هنگ میکنه. از تنظيماتي كه كلنگ عدالت داده و همين طور پلاگين‌هاش استفاده كردم (با بايوس هاي مختلفي هم امتحان كردم) ولي مشكلم برطرف نشد:(
2..وقتی که سیو لحظه ای میزنم (F1) بازی کرش میکنه. چیکار کنم؟ از جدیدترین پلاگینها و برنامه ها هم استفاده میکنم
3.. وقتی از پلاگین SPU2X 1.1 برا صدا استفاده میکنم، برنامه یه ارور میده و صدای بازی پخش نمیشه: Failed creating mastering voice: 0X12F6D8 مشکل از چیه؟
واقعا ازتون ممنونم

سلام دوستان
من مشكلم حل شد و تونستم يه بازي بلاخره اجرا كنم ولي بازي ها با تاخيرا مثلا كمبت شائولين بعد از فيلم اولش كه لود مي شه يهو ميپره بيرون ويا دسپشن خيلي آرومه
ضمنا اين پلاگينهايي كه DL مي كنيم رو بايد چي كارش كنيم من براي تيكن رو دان كردم ولي نمي دونم چي كار كنم فعال بشه.
ممنون

پلاگین رو بریز تو پوشه پلاگین خوب . جدید ترین ورژنهارو از لینک پایین دان کن

متاسفانه بازم چندتا سوال:(
1..وقتی GOW1 رو اجرا میکنم، وقتی دمو تموم میشه، بازی هنگ میکنه. از تنظيماتي كه كلنگ عدالت داده و همين طور پلاگين‌هاش استفاده كردم (با بايوس هاي مختلفي هم امتحان كردم) ولي مشكلم برطرف نشد:(
2..وقتی که سیو لحظه ای میزنم (F1) بازی کرش میکنه. چیکار کنم؟ از جدیدترین پلاگینها و برنامه ها هم استفاده میکنم
3.. وقتی از پلاگین SPU2X 1.1 برا صدا استفاده میکنم، برنامه یه ارور میده و صدای بازی پخش نمیشه: Failed creating mastering voice: 0X12F6D8 مشکل از چیه؟
واقعا ازتون ممنونم

همه چیترو روی default بزار و در تنظیمات cpu فریم رو روی normal بزار در spee hack رو روی x2 باشه .در مورد سیو وقتی بازی رو با یک ورژن دیگه بری و save کنی . اگه بخوایی با ورژن جدبد ران کنی کراش میکنه از بازیت image بگیر. در مورد صدا هم در تنظیماتش شما گمونم نوع صدا رو روی xaudio گزاشتی؟ روی dirctsound بزار

سلام به همه.

من کارت گرافیکم Gforce 62000 هست.و مبدل PCSX2 9.6 دارم اما از بایوس ها وپلاگینها زیاد نمیتونم استفاده کنم.
اینارو واسه بازیها gow1 و2 و mortal kombat میخواستم.اگه میشه چیزایی که لازم داره رو یه جوری که راحت بشه دانلود کرد بزارید.اگه تنظیمات و اموزششم بگید واسه این سه تا بازی خیلی خیلی ممنون میشم.

موفق باشید

شما برای یایوس به صفحه اول برو و برای upload ها به لینک زیر برو که اموزش gow هم هست

سلام من تو God of war 2 مشکل دارم از این جا به بعد DVD رو نمیخونه چند تا نسخه دیگه هم امتحان کردم نشد اینجا همون جایی هست که کریتوس سوار اسب بالدار میشه کسی سیو بعد اینجا رو داره اگه فشرده کنید حجمش کم میشه ممنون.
30sbpci.jpg

از بازیت image بگیر البته GOW2 INAGAME هست و بلاخره یه جا هنگ میکنه از SAVE جلوتر برو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or