آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر دوستان
من هر دو GOD رو دارم هر دوشون دموی اولیشون به راحتی لود میشه ولی وقتی دمو تموم میشه که بره تو بازی بازی قفل میکنه باید چیکار کنم .

سلام دوستان. من چند تا سوال دارم:
1. سیستم من:
cpu: Triple core amd 8450
VGA: Ati 3870 asus
ram: 4 GB
cpu من با اینکه سه هسته ای هست، SSE41,SSSE3 رو سا÷ورت نمیکنه چیکار کنم؟
2. لطفا GSDX10 رو بذارید برا دانلود
3. من بازی smackdown رو ران میکنم با 75 فریم. اما عملا مثل اینه که انگار داره 40 تا فریم میده اشکال کجاست؟
4. میشه بازی Harvestmoon رو اجرا کرد؟
5. من وقتی GOW1 رو اجرا میکنم، وقتی دمو تموم میشه، بازی هنگ میکنه. چیکار کنم؟
ببخشید اگه یه طوماری شد ;)

سلام دوستان. من چند تا سوال دارم:
1. سیستم من:
cpu: Triple core amd 8450
VGA: Ati 3870 asus
ram: 4 GB
cpu من با اینکه سه هسته ای هست، SSE41,SSSE3 رو سا÷ورت نمیکنه چیکار کنم؟
2. لطفا GSDX10 رو بذارید برا دانلود
3. من بازی smackdown رو ران میکنم با 75 فریم. اما عملا مثل اینه که انگار داره 40 تا فریم میده اشکال کجاست؟
4. میشه بازی Harvestmoon رو اجرا کرد؟
5. من وقتی GOW1 رو اجرا میکنم، وقتی دمو تموم میشه، بازی هنگ میکنه. چیکار کنم؟
ببخشید اگه یه طوماری شد ;)

در مورد sse3_sse4 فقط cpu های intel میتونن از اون کار بکشن و amd نمیتونه در لینک پایینم gsdx 10 هست میتونی دان کنی . در مورد بازیی که گفتی مشکل از سازگار نبودن pcsx2 هست بعضی از بازیها همچین مشکلیرو دارن البته من 2008 زو زون بازی میکنم . harvestmoon رو هم هر ذوش رو میشه بازی کرد .gow1 رو تنظیمات دادیم :biggrin1:

سلام بر دوستان
من هر دو GOD رو دارم هر دوشون دموی اولیشون به راحتی لود میشه ولی وقتی دمو تموم میشه که بره تو بازی بازی قفل میکنه باید چیکار کنم .

منظورت gow1.2 هست ؟ تنظیمات در لینک پایین

:blushing:سلام بر دوستان عزیز ببخشید من در بازی GOD2 مشکل فریم دارم لطفآ تنظیمات CPU رو بزارید.

دوستان من وقتی که سیو لحظه ای میزنم (F1) بازی کرش میکنه. چیکار کنم؟ از جدیدترین پلاگینها و برنامه ها هم استفاده میکنم
2. وقتی از پلاگین SPU2X 1.1 برا صدا استفاده میکنم، برنامه یه ارور میده و صدای بازی پخش نمیشه: Failed creating mastering voice: 0X12F6D8 مشکل از چیه؟:confused:

در مورد sse3_sse4 فقط cpu های intel میتونن از اون کار بکشن و amd نمیتونه در لینک پایینم gsdx 10 هست میتونی دان کنی . در مورد بازیی که گفتی مشکل از سازگار نبودن pcsx2 هست بعضی از بازیها همچین مشکلیرو دارن البته من 2008 زو زون بازی میکنم . harvestmoon رو هم هر ذوش رو میشه بازی کرد .gow1 رو تنظیمات دادیم :biggrin1:

ببخشید ولی من نتونستن GSDX10 رو ÷یدا کنم. میشه دقیقا بگید کجاست؟:(

Pcsx2-r1045 FULL

اينم از Pcsx2-r1045 به همراه آخرين اپديت پلاگين ها :

فقط بايد فايل هاي بايوس رو در پوشه ي بايوس كپي كنيد.

Pcsx2 Emulator Latest PS2
Uploaded: 04/22/2009
File Size: 2.41 MB

http://www.mediafire.com/?mzawbdjm31e

اينم ليست آخرين
Revision پلاگين ها كه در فايل بالا جمع آوري شده :

CDVDiso-r798.dll
CDVDnull-r829.dll
CDVDolio-r634.dll
cdvdPeops-r581.dll
DEV9null-r829.dll
FWnull-r829.dll
GSdx-sse2-r1006.dll
GSdx-sse4-r1006.dll
GSdx-ssse3-r1006.dll
LilyPad-r1034.dll
PadSSSPSX-PM.dll
PadSSSPSX-r463.dll
SPU2null-r635.dll
spu2PeopsSound-r581.dll
SPU2-X-r968.dll
USBnull-r829.dll
xpad-r834.dll
ZeroGS-OpenGL-Pg-r852.dll
ZeroGS-r829.dll
ZeroPAD-r829.dll
ZeroSPU2-r829.dll
ZZOgl-r131.dll

PADwinKeyb 1.1.0

اينم پلاگين PADwinKeyb 1.1.0 براي دوستاني كه از كيبرد استفاده ميكنند.به همراه PADwinKeyb 0.6.0 براي گيم پد , چون PADwinKeyb 1.1.0 فقط براي استفاده از كيبرد هست.البته براي گيم پد پلاگين Lilypad بهترينه.

http://www.mediafire.com/?jc3zjytztnd

دوستان من مدیون میکنم هر کسی رو که این نوشته رو میبینه، بعد اگه خواست سیستم بگیره، بره ATI_AMD جمع کنه. من الان این سیستم رو دارم. اونقدر سازگاریش کمه که صد بار وسط بازی، ارور VPU میده. با حال اینکه تمام قطعاتش باهم match هستن. ماهی یه بار هم باید برم آپدیت هاشون رو بگیرم که خوب کار کنن:( :( :( :( :(

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or