آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
اقا جون جدتون کمک کنید من با 9.4 میخام اجرا کنم یه ارور پلاگین و بایوس میده فایلاشم دارم ولی نمیدونم چیکار کنم :((:((

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اقا جون جدتون کمک کنید من با 9.4 میخام اجرا کنم یه ارور پلاگین و بایوس میده فایلاشم دارم ولی نمیدونم چیکار کنم :((:((

دوست من برو به لینک پایینم pcsx2 9.5 390 رو دان کن اول با 9.4 بازی نکن من تنظیمات کامل رو
با عکس گزاشتم همرا با بایوس و پلاگینهای جدید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
متال گیر 3 درست شد

سلام به دوستان خوب بلاخره pcsx2 390 راه بدون باگ و بدون هنگ بازی متال گیر3 رو یاد داد که شما باید در قسمت speed hack تیکهارو بردارید و R. Mode MOD رو روشن کنید البته افت فریم دارید ولی دیگه هنگ نمیکنه :biggrin1::love:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
این بازی ها هنوز کامل جواب ندادن ؟؟ :
shadow of the colossus
onimoshu 4
ff x

jeyran

کاربر سایت
Oct 25, 2007
52
سلام به دوستان خوب بلاخره pcsx2 390 راه بدون باگ و بدون هنگ بازی متال گیر3 رو یاد داد که شما باید در قسمت speed hack تیکهارو بردارید و R. Mode MOD رو روشن کنید البته افت فریم دارید ولی دیگه هنگ نمیکنه :biggrin1::love:

کلنگ جان دستت درد نکنه خیلی حال داد :smile:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
این بازی ها هنوز کامل جواب ندادن ؟؟ :
shadow of the colossus
onimoshu 4
ff x

دوست من شما گویا خیلی وقته با این شبیه ساز کار نمکنی چون FFX_FFX2_FFXII رو شما با یه سیستم خوب میتونید با فریم بالا بازی کنید در مورد ONIMOSHA DOWN OF DREAM هم به همین صورت راحت میتونید در مورد SHADOW افت فریم دارید و لی میشه بازی کنید ;)

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
سلام ببخشید نمیشه واسه tekken 5 کاری بکنید!:blushing: با svn377 و zero gsfrog 0.97 تو بهترین حالت 25 فریم می گیرم!!!:(

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
کلنگ جان تو این لینکی که پایین گذاشتی برنا مه ی اصلی هم هست یا باید از جای دیگه دانلود کنم؟
بعد یه سوال دیگه این پلاگین و بایوس جدید رو که میگیرم باید چه جوری رو خود برنامه بریزم؟
من دایل اپ دارم دانلود برام خیلی سخته مختصر و مفید برا اجرا چه چیز هایی رو دانلود کنم؟
ببخشید سوالام خیلی ناشیانه بود:blushing:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام ببخشید نمیشه واسه tekken 5 کاری بکنید!:blushing: با svn377 و zero gsfrog 0.97 تو بهترین حالت 25 فریم می گیرم!!!:(

شما چرا داری با ورژن 377 بازی میکنی ورژن 390 رو دان کن در لینک پایینم گزاشتم پلاگینهای جدیدم گزاشتم با gsdx1.10 بازی کن ;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
کلنگ جان تو این لینکی که پایین گذاشتی برنا مه ی اصلی هم هست یا باید از جای دیگه دانلود کنم؟
بعد یه سوال دیگه این پلاگین و بایوس جدید رو که میگیرم باید چه جوری رو خود برنامه بریزم؟
من دایل اپ دارم دانلود برام خیلی سخته مختصر و مفید برا اجرا چه چیز هایی رو دانلود کنم؟
ببخشید سوالام خیلی ناشیانه بود:blushing:

نه دوست عزیز در لینک پایین پلاگینهای جدید رو میزارم این لین دانلود خود سایت هست
http://www.pcsx2.net/downloads.php
در قسمت پلاگین در یه پوشه ای هست به اسم پلاگین اونجا باید بریزی برو در این سایتی که بالا دادم برنامه اصلی دان کن و بیا بقیشو بکم

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
کلنگ جان
این پلاگین های جدید که اپدیت شده رو بی زحمت اپلود کن
فروم NGEMU برام باز نمیشه
مثل MegaDEV9

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر