آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوست عزیز سیستم شما عالی هست و چون 4هسته ای داری میتونی sse4 استفاده کنی که عالی است من مشخصات کامل با راهنمایی عکس در صفحه های قبل گزاشتم ;)

reza8210

کاربر سایت
Jun 10, 2008
47
نام
محمدرضا
خسته نباشید شبیه ساز من عاای کار می کند تنها مشکل صدا است میخواستم اگر مشه یک plugins خوب صدا برام بزاری ..... خیلی ممنون;)

ViaDown

کاربر سایت
Apr 11, 2007
37
سلام از دوستانی که از برنامه نویسی سرشون میشه از ++C سورسهایی که سایت شبیه ساز داده هر کدومو که کامپایل میکنم ارور میده میشه بگین چیکار باید کنیم آیا این من با Visual 2008 استفاده میکنم !
اگه کسی میدونه ایراد از چیه کمک کنه ممنون !
اینم آخرین نسخه ی شبیه ساز که سرعتش زیادتره فقط نسخه ی VM هست ! PCSX2v2 0.9.5 WIP rev 389
------------------
http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=mytuwbmj4pv&thumb=4

Torang

کاربر سایت
Apr 30, 2007
16
بچه ها خیلی جالبه من وقتی می خام بازی Assassin's Creed (کلآ بازی های جدید)رااجراکنم بایدجدیدترین Driverکارت گرافیکم را نصب کنم.
ولی برای اجرای خوب و سریع Pcsx2 باید Driver ماه های پیش رانصب کنم.(4ماه پیش)
نمی دونم چکارکنم.!!!!!!؟؟؟؟؟
این اینتل هم ماروگیرآورده.!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟:confused::cursing:

Graphic Card:Onboard==Intel Gma X3000 full Support Directx 9.c coming soon:Directx 10

reza8210

کاربر سایت
Jun 10, 2008
47
نام
محمدرضا
مخواهم کاری کنم که بتوانید god of war را با سرعت کم بازی کنید البته با کرافیک بالا :)باید حتما سیو ان راداشته باشید زیرا فقط با لود به بازی واردمیشود:mad:داخل همین27 صفحه سیو تبدیل شده ان را بگرد :) باید موتور 10 را در xp نسب کنید کراک شده در بازار وجود دارد;)باید GSdx9.dll از این استفاده کنید ودر کزینه های ان software را انتخاب کنید شش تیک رابزنید :(تکرار مکنم حتما باید لود بازی را اجرار کنید:mad:

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
کلنگ جان سلام
من میخوام با این سیستم بازیهای ps2 رو اجرا کنم.اگه میتونم شما بگید چیکار کنم چه ورژنی از pcsx2 رو دانلود کنم؟؟لطفا پلاگین ها و بایوسش هم بزارین
سیستم:
گرافیک:gforce 8500 gt
رم:2 gig
سی پی یو: intel 2140 dual core 1.60
البته سی پی یو با اور کلاک میشه: 2.30 ghz
لطفا زود جواب بدید کارم خیلی گیره

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
کلنگ جان سلام
من میخوام با این سیستم بازیهای ps2 رو اجرا کنم.اگه میتونم شما بگید چیکار کنم چه ورژنی از pcsx2 رو دانلود کنم؟؟لطفا پلاگین ها و بایوسش هم بزارین
سیستم:
گرافیک:gforce 8500 gt
رم:2 gig
سی پی یو: intel 2140 dual core 1.60
البته سی پی یو با اور کلاک میشه: 2.30 ghz
لطفا زود جواب بدید کارم خیلی گیره

اره دوست من میتونی شما اول برو در سایت اصلی pcsx2 9.4 رو دان کن بعد بیا تا بقیرو بگم

AC

کاربر سایت
Oct 10, 2006
58
نام
محمود
سلام
کلنگ جان من میخوام final fantasy 12 را روی pc اجرا کنم .تقریبا کل صفحات این تاپیک را خوندم ولی بدتر گیج شدم اگه لطف کنی بگی دقیقا چه چیزایی را باید دانلود کنم و بعدش چی کار کنم ممنون میشم.مشخصات سیستمم هم اینه:

cpu intel dual e2180
ram 2gig
graphic gforce 7050 512 mb onboard

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان برای تنظیمات بیان در این لینکم در قسمت عکسها با عکس توضیح دادم و بایوس هم گزاشتم برای پلاگینهای جدید به تایپیک بازی سنتر بیایید و اخرین پلاگینهارو دان کنید از جمله اینو :arrowd::love: http://www.4shared.com/account/dir/6105988
/4a9c059b/sharing.html?rnd=19

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اینم از ورژن جدیده pcsx2 9.5 389 که نوع جدیدی از ,ورژن pcsx2 میباشد که در باید برنامه virtual pc 2008 حتما کار کنید در حالت عادی شما تغییری نمیبینید بازیهایی رو هم bug شونو گرفتن :love: Persona 3/4
Rogue Galaxy - fixed hanging after battle when try to move - reported by Makotech
Silent Hill 2
Suikoden V
Tales of the Abyss

خودمم دارم روش کار میکنم به این refrection هم pm دادم ولی جواب نمیده :cool:

Attachments

• PCSX2v2 0.9.5 WIP rev 389 X3 v2.rar
    564.7 KB · مشاهده: 26

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
بچه ها یه سوال ؟
تو این epsxe میشه از game shark استفاده کرد یا اصلا برنامه ای هست که بشه باهاش کدای gs رو وارد کرد ؟

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
دوستان یکی کمک کنه.... از پایه می خام.... چجوری کار میکنه؟؟؟ اول کدوم برنامه رو دانلود کنم... از این حرفا.....

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
بچه ها یه سوال ؟
تو این epsxe میشه از game shark استفاده کرد یا اصلا برنامه ای هست که بشه باهاش کدای gs رو وارد کرد ؟

دوست من epsxe برنامه ps1 هست اگه منظورت همین pcsx2 .9.5 نه برنامه نداره باید خودت بسازی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر