آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من شبیه ساز رو دانلود کردم بازی ها رو اجرا میکنه اولش سرعتش پایین بود ..native رو تیک زدم بهتر شد ولی بازم جاهای شلوغ سرعت پایین میومد هک رو فعال کرم به کل مشکل سرت حل شد ولی دوستان یک مشکل داره که اصلا نتونستم درستش کنم و اون اینه که تصویر یکم پرش داره که باعث میشه چشم حسابی اذیت بشه
میشه دوستان بگین باید چی کار کنم
حتی لوگوی پلی استیشن هم که میاد پرش داره
سلام
منظورتون از پرش چیه؟ میشه دقیق تر توضیح بدی چه اتفاقی میفته؟ چه گیمی؟ سیستمتون هم بنویسید اگه ممکنه.

shenmue1

کاربر سایت
May 22, 2012
18
سلام
منظورتون از پرش چیه؟ میشه دقیق تر توضیح بدی چه اتفاقی میفته؟ چه گیمی؟ سیستمتون هم بنویسید اگه ممکنه.

cpu :daul core intel 2.8GHZ
RAM :2GB
ATI RADEON HD 4350 2GB
تا حلا بازی ONIMUSHA 2.و SHINOBI رو بازی کردم که هر دوشون همینطور بوده
مشکل اینه که کل تصویر کمی در جای خودش لرزش داره .. در فاصله نیم سانتیمتر همش بالا چایین میشه و سر جای خودش همش میلرزه ..تصویر ثابت نمیمونه واسه همین بعد مثلا نیم ساعت بازی چشم ها حسابی اذیت میشه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
cpu :daul core intel 2.8GHZ
RAM :2GB
ATI RADEON HD 4350 2GB
تا حلا بازی ONIMUSHA 2.و SHINOBI رو بازی کردم که هر دوشون همینطور بوده
مشکل اینه که کل تصویر کمی در جای خودش لرزش داره .. در فاصله نیم سانتیمتر همش بالا چایین میشه و سر جای خودش همش میلرزه ..تصویر ثابت نمیمونه واسه همین بعد مثلا نیم ساعت بازی چشم ها حسابی اذیت میشه
Config >> Video >> Plugin Settings >> Interlacing
اگه Interlacing روی None هست، ست کنید روی Bob tff، اگه جواب نداد اونوقت روی گزینه های دیگه بزارید و بازی رو تست کنید؛ اگه Interlacing روی None نبود، تنظیمش کنید روی None. احتمالا مشکل رفع میشه.

shenmue1

کاربر سایت
May 22, 2012
18
Config >> Video >> Plugin Settings >> Interlacing
اگه Interlacing روی None هست، ست کنید روی Bob tff، اگه جواب نداد اونوقت روی گزینه های دیگه بزارید و بازی رو تست کنید؛ اگه Interlacing روی None نبود، تنظیمش کنید روی None. احتمالا مشکل رفع میشه.
ممنون دوست عزیز
مشکل به کلی حل شد.

mhn131

کاربر سایت
Jun 8, 2012
1
سلام من pcsx2 v1.0.0 v, دارم ولی بازی که اجرا میشه صدای ویز ویز و نویز داره لطفا راهنمایی کنید

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
من این ارور رو برام میده. فکر کنم سیتمم نمیتونه پلاگین رو لود کنه.

سیستمم ضعیفه
کارتم 8500 gt
ram 2 gig
cpu amd athlon 64 x2

wtt2ovqca0fx48uj3ter.jpg

kolange_bill

کاربر سایت
Apr 2, 2012
209
من این ارور رو برام میده. فکر کنم سیتمم نمیتونه پلاگین رو لود کنه.

سیستمم ضعیفه
کارتم 8500 gt
ram 2 gig
cpu amd athlon 64 x2

wtt2ovqca0fx48uj3ter.jpg

کسری جان این ارور برای اینکه شما پلاگین CD رام به برنامه معرفی نکردی شما اگه داری از روی CD بازی میکنی پلاگین رو بزار روی CDvdgigaherz و اگر داری از ایمیچ بازی بازی میکنی برو روی تنظیمات پلاگین linzup iso cdvd و ایمیج رو بهش بشناسون.

نکته: ببین رو استارتر برنامه اون بالا گزینه CDVD گزینه روی چی هست بزار روی PLUGIN باشه

بدون سی دی نمیشه بازی کرد؟سی دی رامم خراب شد

باید از بازیت ایمیچ داشته باشی تا بتونی.

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
PCSX2 v1.0.0 (r5282)
این ورژن را دان کردم ولی هر بازی که اجرا میکنم تصویر بالا نمیاد از بازی هم ایمیج میگیرم
god of war 1 2
mortal kombat shaolin monks

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
PCSX2 v1.0.0 (r5282)
این ورژن را دان کردم ولی هر بازی که اجرا میکنم تصویر بالا نمیاد از بازی هم ایمیج میگیرم
god of war 1 2

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خواهش می کنم اساتید جوابم رو بدن ...
من وقتی یکم بازی می کنم شبیه ساز از کار میفته و این پیغام رو میده که :
PCSX2 9.8 has stopped working!
انتی ویروس هم رو سیستمم نصب نیست ...
برا بعضی بازیای دیگم هم همین مشکل هست!

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
من با درایو مجازی بازی رو run میکنم و تنظیمات پلاگین روی CDvdgigaherz هستش ولی همش این منوی پلی استیشن میاد.

bobncjjqoc3tnpda251n.jpg

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
PCSX2 v1.0.0 (r5282)
god of war 1 2
ورژن 1.0 هنوز ریلیز نشده، و همچنان آخرین ورژن 0.9.8 هستش؛ اگه ورژن جدید ریلیز بشه، لینکش رو میذارم؛ شما هم با ورژن 0.9.8 تست کنید نباید مشکلی پیش بیاد.
خواهش می کنم اساتید جوابم رو بدن ...
من وقتی یکم بازی می کنم شبیه ساز از کار میفته و این پیغام رو میده که :
PCSX2 9.8 has stopped working!
انتی ویروس هم رو سیستمم نصب نیست ...
برا بعضی بازیای دیگم هم همین مشکل هست!
سیستمتون ضعیف هستش؛ وقتی CPU ضعیف باشه، بیش از حد فعالیت میکنه و گرم میشه و سیستم واسه اینکه به CPU آسیبی نرسه، به طور آتوماتیک برنامه رو میبنده. اگه امکان ارتقای سیستم رو ندارید، یه خنک کننده ی خوب واسه CPUتون بذارید و اگه اون هم واستون امکانپذیر نیست سعی کنید اتاق رو خنک نگه دارید؛ در کیس رو بردارید و هر طوری که میتونید CPU رو خنک نگه دارید، مثلا فوتش کنید :d.
CPUتون احتمالا تک هسته یا دو هسته هستش، درسته؟ لطفا مشخصات سیستمتون رو هم بنویسید. با چه گیم های دیگه ای این مشکل رو دارید؟

من با درایو مجازی بازی رو run میکنم و تنظیمات پلاگین روی CDvdgigaherz هستش ولی همش این منوی پلی استیشن میاد.

bobncjjqoc3tnpda251n.jpg
از تب CDVD گزینه ی Plugin رو انتخاب کنید؛ اگه انتخاب هستش این گزینه و همچنان مشکل پابرجاست، اونوقت دیگه میتونیم بگیم مشکل از Plugin هستش! از بازیتون Image بگیرید و گزینه ی Iso رو چک کنید.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سیستمتون ضعیف هستش؛ وقتی CPU ضعیف باشه، بیش از حد فعالیت میکنه و گرم میشه و سیستم واسه اینکه به CPU آسیبی نرسه، به طور آتوماتیک برنامه رو میبنده. اگه امکان ارتقای سیستم رو ندارید، یه خنک کننده ی خوب واسه CPUتون بذارید و اگه اون هم واستون امکانپذیر نیست سعی کنید اتاق رو خنک نگه دارید؛ در کیس رو بردارید و هر طوری که میتونید CPU رو خنک نگه دارید، مثلا فوتش کنید :d.
CPUتون احتمالا تک هسته یا دو هسته هستش، درسته؟ لطفا مشخصات سیستمتون رو هم بنویسید. با چه گیم های دیگه ای این مشکل رو دارید؟
نه ... مطمئنم از سیستم نیست!
فکر کنم از ویندوزم باشه! ویندوزم Se7en هستش و به یکی از دوستام دادم که نصب کنه میگه موقع اجرای بعضی نرم افزارها همین پیغام رو میده!
این مشخصات سیستم من.
CPU : Intel CoreI3
Graphic : ATI Radeon HD 5670
Ram : 4gig (2*2gig
قبلا این مشکل رو نداشتم! مثلا بر بازی بتمن "آرکام سیتی" بعضی اوقات میاد بیرون و همون پیغام رو میده ...!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر