آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
چندتا نکته :
در مورد سرعت بازی ها . دوستان عزیز برای بازی کردن سعی کنید از ویندوز 7 و دایرکت ایکس 10 استفاده کنید ( حداقل ) و اگر کارتتون از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی میکنه حتما از اون استفاده کنید چون تفاوت سرعت بشدت زیاد هست
بعضی از بیلدهای گذشته تو سرعت خیلی خیلی سرتر از ورژنهای جدید هستند میتونید از ورژنهای سابق استفاده کنید برای یک یا چند بازی خاص .
در پناه حق

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
چندتا نکته :
در مورد سرعت بازی ها . دوستان عزیز برای بازی کردن سعی کنید از ویندوز 7 و دایرکت ایکس 10 استفاده کنید ( حداقل ) و اگر کارتتون از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی میکنه حتما از اون استفاده کنید چون تفاوت سرعت بشدت زیاد هست
بعضی از بیلدهای گذشته تو سرعت خیلی خیلی سرتر از ورژنهای جدید هستند میتونید از ورژنهای سابق استفاده کنید برای یک یا چند بازی خاص .
در پناه حق
سلام حسین جان خسته نباشی
من تو سرعت بازی مشکلی ندارم
ولی می خوام گرافیک بازی dod of war 2 رو کمی بالا ببرم
از پلاگین gsdx استفاده میکنم چون zero gs جواب نمی ده و رنگ ها قاطی میکنه
می خوام بدونم پلاگین دیگه یا تنظیم خاصی وجود داره که بتونم با گرافیک بهتری بازی کنم
باز ممنون

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
دوستان عزیز من می خوام بازی های onimusha 2,3 و mgs 3 رو کامپیوتر بازی کنم برنامه رو هم نصب کردم یکی از بایوسها رو هم نصب کردم ولی اصلا نمیتونم بازیا رو اجرا کنم.لطفا یکی کمک کنه!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
تنظيمات خاصي نداره فقط رزوليشن رو روي 1920*1080 تنظيم كن واز gsdx وdirect 3d 11 استفاده كن

---------- نوشته در 09:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 PM ارسال شده بود ----------

شما به صفحه ي اول تاپيك مراجعه كنيد كامل توضیح داده شده

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
تنظيمات خاصي نداره فقط رزوليشن رو روي 1920*1080 تنظيم كن واز gsdx وdirect 3d 11 استفاده كن

---------- نوشته در 09:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 PM ارسال شده بود ----------

شما به صفحه ي اول تاپيك مراجعه كنيد كامل توضیح داده شده
این چیزی که شما میگی سیستم چند میلیونی می خواد
چون شبیه سازی چیز خیلی پیچیده ایه و پردازنده و گرافیک قوی می خواد
برم یه ps3 بگبرم بعد hd کالکشن بگیرم به صرفه تره

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
من نسخه خوبش رو دارم مشکل اینه خیلی کند اجرا میشه در صورتی که سی پی یو من 4 هسته هست و گرافیک خوبی هم دارم و رم دو گیگ دی دی آر 3 با باس بالا

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
دوستان عزیز من می خوام بازی های onimusha 2,3 و mgs 3 رو کامپیوتر بازی کنم برنامه رو هم نصب کردم یکی از بایوسها رو هم نصب کردم ولی اصلا نمیتونم بازیا رو اجرا کنم.لطفا یکی کمک کنه!

onimusha 3 برای pc هم تو بازار هست.
----
دوستان من قبلا با نسخه 9.6 خیلی بازی کردم
ولی الان رو نسخه 9.8 بایوس رو نمیشناسه
و ارور please select a valid bios رو میده
درضمن من بایوس SSSPSXPAD17 رو از پست اول دانلود کردم

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
ورژني كه استفاده ميكني خيلي قديميه پيشنهاد ميشه ورژن 5151 رو دان كني

sara-pc

کاربر سایت
May 13, 2012
1
نام
سارا راد
با سلام خدمت همه دوستان عزيزم.
ببخشيد من از صفحه اول تا اين صفحه رو ادامه دادم ولي چيزي سر در نياوردم;;)

بعلت خراب شدن سوني برادرم ميخوام يه برنامه اي رو نصب كنم كه بتونه بازي هاي سوني 2 رو توي كامپيوتر بازي كنه.
برادرم بازي مورد علاقه اش فقط فوتبال هستش.

اونجوري كه ديدم دوستان نوشتن من هم سيستممو مينويسم:

سي پي يو: p4 ,2.6 GHZ
رم: 1 گيگ
گرافيك: 1 گيگ
ويندوزم : ايكس پي سرويس پك سه هستش

حالا بايد چه چيزهايي رو بايد نصب كنم،خيلي ممنون از عزيزاني كه منو كمكم ميكنن

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
داداش سيستمت خيلي ضعيفه متاسفانه نميكشه

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
هنوز این Silent hill shattred memory رو نمیشه روون اجرا کرد؟ directx روی software فقط جواب میده که سرعت رو افتضاح میکنه. تو ایم ورژن های جدید نمیشه رو hardware گذاشت؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان دیگه زیاد روی پست اول تاپیک حساب نکنین، متاسفانه جناب kolange-edalat بن شده. سعی میکنم از این به بعد خودم تاپیک رو پوشش بدم. یه سری نکات هم هست که باید بگم ولی داخل این پست نمیشه. فقط فعلا اینو مد نظر داشته باشین که اکثر گیم ها با Directx9 سازگارتر هستند و در صورتی که گیم شما با Directx بالاتری سازگاری داشت (Directx10, 11) بهتره که Directx رو روی اون ست کنید وگرنه بزارید روی همون 9 بمونه (تست کنید). بایوس رو هم همیشه روی Japan بگذارید، واسه سازگاری بیشترش.
سوالاتتون رو هم چه کوچیک چه بزرگ بپرسید، جواب میدم.

آخرین ویرایش:

shenmue1

کاربر سایت
May 22, 2012
18
من شبیه ساز رو دانلود کردم بازی ها رو اجرا میکنه اولش سرعتش پایین بود ..native رو تیک زدم بهتر شد ولی بازم جاهای شلوغ سرعت پایین میومد هک رو فعال کرم به کل مشکل سرت حل شد ولی دوستان یک مشکل داره که اصلا نتونستم درستش کنم و اون اینه که تصویر یکم پرش داره که باعث میشه چشم حسابی اذیت بشه
میشه دوستان بگین باید چی کار کنم
حتی لوگوی پلی استیشن هم که میاد پرش داره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر