آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام
من بازي را اجرا كردم، از نظر سرعت و فريم خيلي كم مشكل دارم ولي يه مشكل گرافيكي دارم. از دوستان اگه كسي تونست كمك كنه واقعا ازس ممنون ميشم

سمت چپ تصویر هست ایناهاش در ضمن با GSDX کار کن هنوز ZEROGS مشکل داره با بعضی از بازیها
FPS.JPG

سلام:love:
فرهاد جان من كه يه بار بهت گفتم با پلاگينهgsdx نميتونم كار كنم تو صفحه 89كاملا توضيح دادم كه وقتي از gsdx استفاده ميكنم چه اتفاقي ميفته يه سري تو صفحه 89 بزن.راستي آخرش به من نفهموندي كه فريمو دقيقا كجا مينويسه:confused: اين عكسيم كه گذاشتي فكر كنم ايراد داره:biggrin1:

سلام میکنم به دوستان اینم از تنظیمات GOW1 که میزارم ببینید
با CPU INTEL کار شده و پلاگین گرافیک GSDX 694 1.14 SSSE3 ;) و با PCSX2 9.6 720
تنظیمات ADVANCED

pcsx2_96_ADVANCED.JPG

تنظیمات CPU
cpu_config.JPG

cpu_config.JPG

با پلاگین GSDX 1.14 کار کنید . 896 یا 694 باشه بهتره

در قسمت GAMEFIX فقط تیک بازی GOW1 روشن باشه

نکته مهم: در قسمت SPEED HACK گزینه EMOTION ENGINE اگر روی US3 X3 بزارید سرعت بسیار بالایی میگیرید ولی شاید بازی دچار هنگ بشه اگه هنگ کرد روی گزینه دومی بزارید USE X2 ولی اول USE X3 رو استفاده کنید .

از بازی حتما IMAGE بگیرید ;)

سلام دوست من میشه با این تنظیمات هم با CPU AMD X2 راحت بازی GOD W 1 کردیا نه ؟
CPU 5600X2
VGA 8800GTS 512MB
RAM 1*2GIG

راحت بهتون بگم که نه اجرا نمیشه
حداقل یه جور میگفتی قلبم افت فریم پیدا نکنه:biggrin1:
در صفحه قبل جوابت رو دادم بازم میپرسی ؟ با هر سیستم 4 میشه ولی افت فریم داری
راستش من که چیزی ندیدم:confused: الانم رفتم یه بار دیگه نگاه کردم بازم چیزی ندیدم:biggrin1:
میشه لطف کنی بگی حدودا چند فریم میگیره؟؟ اصلا میشه کاری کرد که زیاد افت فریم نداشته باشه!!!؟؟؟

اجرا كردن Final Fantasy X با نرم افزار PCSX2 0.9.6

با سلام خدمت اساتيد محترم
بابا اينجا عجب مكافاتي هست. كلي دردسر براي يه دونه سوال پرسيدن بايد آدم تحمل كنه!

ميخواستم ببينم بهترين تنظيمات براي اجراي FFX با نرم افزار PCSX2 0.9.6 و سيستم زير چيه؟

CPU : AMD Athlon 64 x2 6000+
GPU : GeForce 8600 GT 512 MB
RAM : 1.5 MB

با سپاس فراوان

آخرین ویرایش:
باسلام
آقا من تمام این تنظیمات رو انجام دادم ولی وقتی میخوام GOW1 رو اجرا کنم یه پیام میده که please update directx که یه yes و no پایینشه . yes رو کهبزنی به سایت مایکروسافت وصل میشه اما اگر no رو بزنی یه پیام دیگه در مورد پلاگین میده که یه ok پایینشه.
البته من یه دایرکس از یه بازی جدید نصب کردم امابازم مشکل حل نشد . لطفا کمک کنید
اگه میشه لینک دانلود این پلاگین های GSDX 1.14 896و 694 رو بزارید
ممنون

آخرین ویرایش:
باسلام
آقا من تمام این تنظیمات رو انجام دادم ولی وقتی میخوام GOW1 رو اجرا کنم یه پیام میده که please update directx که یه yes و no پایینشه . yes رو کهبزنی به سایت مایکروسافت وصل میشه اما اگر no رو بزنی یه پیام دیگه در مورد پلاگین میده که یه ok پایینشه.
البته من یه دایرکس از یه بازی جدید نصب کردم امابازم مشکل حل نشد . لطفا کمک کنید
اگه میشه لینک دانلود این پلاگین های GSDX 1.14 896و 694 رو بزارید
ممنون

بايد دايركت ايكس جديد نصب كني
بيا اينم لينكش ماله نوامر 2008 هست. حجمش 86 مگ هست

http://download.microsoft.com/download/0/d/3/0d307649-9967-49fa-ab27-61f11024e97f/directx_nov2008_redist.exe

آخرین ویرایش:
سلام:love:
فرهاد جان من كه يه بار بهت گفتم با پلاگينهgsdx نميتونم كار كنم تو صفحه 89كاملا توضيح دادم كه وقتي از gsdx استفاده ميكنم چه اتفاقي ميفته يه سري تو صفحه 89 بزن.راستي آخرش به من نفهموندي كه فريمو دقيقا كجا مينويسه:confused: اين عكسيم كه گذاشتي فكر كنم ايراد داره:biggrin1:

من دقیقا یادم نمیاد چرا نمیتونی با gsdx کار کنی و دلیل خواصی هم نداره که نشه بگی بهتره من در بالا عکس بازی gow1 رو گزاشتم که چلوش نوشته fps هر شماره ای که انداخته اون میشه فریم بازیت

سلام دوست من میشه با این تنظیمات هم با CPU AMD X2 راحت بازی GOD W 1 کردیا نه ؟
CPU 5600X2
VGA 8800GTS 512MB
RAM 1*2GIG

اره رفیق سیتمت خیلی خوبه منم cpu amd 3600 هست فریم خوب میگیرم تازه گرافیک و رمم هم از تو پایین تره ;) ولی باید فقط از gsdx sse2 استفاده کنی

با سلام خدمت اساتيد محترم
بابا اينجا عجب مكافاتي هست. كلي دردسر براي يه دونه سوال پرسيدن بايد آدم تحمل كنه!

ميخواستم ببينم بهترين تنظيمات براي اجراي FFX با نرم افزار PCSX2 0.9.6 و سيستم زير چيه؟

CPU : AMD Athlon 64 x2 6000+
GPU : GeForce 8600 GT 512 MB
RAM : 1.5 MB

با سپاس فراوان

دیگه FF X نیاز به تنظیمات خواصی نداره با این سیستم قوی FFX اینقدر سازگاری داره که به مشکل نخوری مگه مشکلی داره؟ فقط در قسمت SPEED HACK گزینه EMOTION ENGINE رو روی USE X3 بزار و دو تا تیک اولی رو بزن اگه بازی هنگ کرد روی USEX2 بزار ADVANCED رو روی DEFAULT بزار با GSDX اخرین ورژن کار کن و PCSX2 9.6 720 هم دان کن ;)

سلام kolange_edalat2001 جان میخواستم بدونم برای دو نفره بازی کردن تیکن 5 باید از کدام پلاگین دسته بازی استفاده کرد چون از هر کدام که استفاده میکنم نمیشه دونفره بازی کردمثل پلاگین (ssspsx 1.7 ) که موقعی استفاده میکنم وهر دو دسته تنظیم میکنم درداخل بازی از دسته 1 فقط دکمهاش کار میکنه واز دسته دو فقط جهش های ان کار میکنه
با تشکر فراوان از دوستان

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or