آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من دقیقا یادم نمیاد چرا نمیتونی با gsdx کار کنی و دلیل خواصی هم نداره که نشه بگی بهتره من در بالا عکس بازی gow1 رو گزاشتم که چلوش نوشته fps هر شماره ای که انداخته اون میشه فریم بازیت

دستت درد نکنه فهمیدم چه مرگشه دایرکت میخاد.فعلا سعی در دانلود دایرکت هستم خبرش. بهت میدم:love:

سلام kolange_edalat2001 جان میخواستم بدونم برای دو نفره بازی کردن تیکن 5 باید از کدام پلاگین دسته بازی استفاده کرد چون از هر کدام که استفاده میکنم نمیشه دونفره بازی کردمثل پلاگین (ssspsx 1.7 ) که موقعی استفاده میکنم وهر دو دسته تنظیم میکنم درداخل بازی از دسته 1 فقط دکمهاش کار میکنه واز دسته دو فقط جهش های ان کار میکنه
با تشکر فراوان از دوستان

شما باید از دو جور پلاگین استفاده کنی مثلا اگه دسته یک ssspsx 1.7 هست اون دسته باید پلاگینش چیزه دیگه باشه مثل lilypad تا بشه ;)

دیگه FF X نیاز به تنظیمات خواصی نداره با این سیستم قوی FFX اینقدر سازگاری داره که به مشکل نخوری مگه مشکلی داره؟ فقط در قسمت SPEED HACK گزینه EMOTION ENGINE رو روی USE X3 بزار و دو تا تیک اولی رو بزن اگه بازی هنگ کرد روی USEX2 بزار ADVANCED رو روی DEFAULT بزار با GSDX اخرین ورژن کار کن و PCSX2 9.6 720 هم دان کن ;)

تنظيمات CPU چي ببين اين جوري بزارم خوبه

100 = حداكثر اجراي فرم در هر ثانيه
40 = حداقل فرم براي عدم پرش
1 = اجرا كردن n تا فرم قبل از پرش
2 = پرش n تا فرم قبل از اجرا كردن فرم(هاي) بعدي

ولي اين صد اول كه ماله حداكثر فرم در هر ثانيه FPS هست كار نميكنه يعني از اون هم ميزنه بالا :confused: در صورتي كه نياز نيست بيشر بشه. مثلاً توي منوي بازي كه از بس كه تند تند كريسر با سرعت ميپره نميزاره با جهت ها يه چيز رو درست و حسابي انتخاب كنم.

در مورد بايس هم ميخواستم بدونم بازي من كه سيستمش NTSC هستش آيا بهتره كه از بايوس USA استفاده كنم يا فرقي نداره. يعني به طور كلي اين درسته كه براي هر سيستمي بايوس مربوط به خود اون سيستم بهتره استفاه بشه يا فرقي نميكنه و جديدترين بايوس هميشه سرتر از بقيه هست.

با سپاس از اساتيد محترم

وقتی اون رو د کردی باید بزنی limit frame ! فریم لیمیت رو باید انتخابکنی! احتمالا مال تو رو همون نرماله ! تو نرمال سعیمیکنه تا حداکثر سرعت اجرا کنه

تنظيمات CPU چي ببين اين جوري بزارم خوبه

100 = حداكثر اجراي فرم در هر ثانيه
40 = حداقل فرم براي عدم پرش
1 = اجرا كردن n تا فرم قبل از پرش
2 = پرش n تا فرم قبل از اجرا كردن فرم(هاي) بعدي

ولي اين صد اول كه ماله حداكثر فرم در هر ثانيه FPS هست كار نميكنه يعني از اون هم ميزنه بالا :confused: در صورتي كه نياز نيست بيشر بشه. مثلاً توي منوي بازي كه از بس كه تند تند كريسر با سرعت ميپره نميزاره با جهت ها يه چيز رو درست و حسابي انتخاب كنم.

در مورد بايس هم ميخواستم بدونم بازي من كه سيستمش NTSC هستش آيا بهتره كه از بايوس USA استفاده كنم يا فرقي نداره. يعني به طور كلي اين درسته كه براي هر سيستمي بايوس مربوط به خود اون سيستم بهتره استفاه بشه يا فرقي نميكنه و جديدترين بايوس هميشه سرتر از بقيه هست.

با سپاس از اساتيد محترم

ببین دوست من این تنظیمات خوبه و فقط بهت در فریم نرمال یا لیمیت میتونی کار کنی وقتی شما در گزینه دوم حداقل فریم برای برای عدم پرش رو فریم میدی دیگه شما نمیتونی از گزینه vuskip کار بکشی. تیم بیشتر روی vuskip کار کرده که بسیار عالی شده البته سیستمت قویه نیازی به اون صورت به skip کردن نداری در مورد بایوس بیشتر بازیها NTSC هست و گفتم زیاد فرقی در سرعت نمکنه ولی در بعضی از بازیها نیاز هست که از ورژن همون بازی بایوس رو انتخاب کنی مثل ACE COMBAT شما از ورژنهای USA. و اروپا کار بکش

pcsx2 9.6 beta 791

اینم از ورژن جدید Pcsx2 9.6 beta 791
DOWNLOAD ;)

تغییرات :
- new and improved software-emulated FPU accuracy ("Full" mode in Advanced Dialog).
- fixed the vu clip code, removed the corresponding gamefix
- new gamefix for tales of destiny
- Further work on the block manager, improves speed
- Fixed a constprop bug (grandia 2)
- minor improvements to NTFS compression and memcards support
- Improved PCR/TIMR support
- temporary hackfix for the Final Fantasy games
- MMI: Optimizations for some opcodes.
- Adjusted the backwards timing on GIF for intermediate transfers (SF:EX3)
- work on the PERF counters
- Fixed a bug that caused pcsx2 to crash when loading/saving savestates using the
"other..." menu option.
- bugfix in memcpy_fast. That bug caused memory corruption on blocks not aligned to 32-bits in length

A word of warning, this beta will break any old savestates you might have. Be sure to save your progress on memcards before using this.

As usual, report any new bug in the bug reporting forum

EDI: note, sspsx oad 1.8.0 will not be able to use savestates with this version. Use an older version or lilypad. thanks

ببین دوست من این تنظیمات خوبه و فقط بهت در فریم نرمال یا لیمیت میتونی کار کنی وقتی شما در گزینه دوم حداقل فریم برای برای عدم پرش رو فریم میدی دیگه شما نمیتونی از گزینه vuskip کار بکشی. تیم بیشتر روی vuskip کار کرده که بسیار عالی شده البته سیستمت قویه نیازی به اون صورت به skip کردن نداری در مورد بایوس بیشتر بازیها NTSC هست و گفتم زیاد فرقی در سرعت نمکنه ولی در بعضی از بازیها نیاز هست که از ورژن همون بازی بایوس رو انتخاب کنی مثل ACE COMBAT شما از ورژنهای USA. و اروپا کار بکش

جسارت به اطلاعات شما نشه ولي اون طوري كه من تا به حال تجربه كردم اين گزينه VU Skip گزينه خيلي خيلي مزخرفيه و به هيچ دردي نميخوره. شايد هم براي بازي FFX بدرد بخور نيست و براي بازي هاي ديگه بدرد بخور باشه!
به نظر من اين گزينه رو اگه حذفش هم ميكردن بازم فرقي به حال نرم افزار نميكرد چون با انتخاب اين گزينه به قدري بازي غير قابل تحمل ميشه كه نگو و نپرس حتي غير قابل تحمل تر از آهسته بازي كردن. فكر كم فريم ها رو 10 تا 10 تا مي پره شايد هم بيشتر. به اين خاطر من فكر ميكنم كه عدد دهي دستي اين تنظيمات براي هر سيستمي سازگارتر باشه.

Bug Report

اینم از ورژن جدید Pcsx2 9.6 beta 791
DOWNLOAD ;)

تغییرات :
- new and improved software-emulated FPU accuracy ("Full" mode in Advanced Dialog).
- fixed the vu clip code, removed the corresponding gamefix
- new gamefix for tales of destiny
- Further work on the block manager, improves speed
- Fixed a constprop bug (grandia 2)
- minor improvements to NTFS compression and memcards support
- Improved PCR/TIMR support
- temporary hackfix for the Final Fantasy games
- MMI: Optimizations for some opcodes.
- Adjusted the backwards timing on GIF for intermediate transfers (SF:EX3)
- work on the PERF counters
- Fixed a bug that caused pcsx2 to crash when loading/saving savestates using the
"other..." menu option.
- bugfix in memcpy_fast. That bug caused memory corruption on blocks not aligned to 32-bits in length

A word of warning, this beta will break any old savestates you might have. Be sure to save your progress on memcards before using this.

As usual, report any new bug in the bug reporting forum

EDI: note, sspsx oad 1.8.0 will not be able to use savestates with this version. Use an older version or lilypad. thanks

Bug Report
Quick Save did not work with Final Fantasy X :-"

سلام دوستان این گزینه vu skip سرعت فرم بازی ها را بالا می بره اما به صورت مصنوعی که به این صورت اصلا فایده ندارد من cpu روی حالت normal گزاشتم روی سیستم من خیلی طبیعی تر است میتونید شبیه ساز روحالت فارسی بزارید اون قسمت cpu به فارسی ترجمه کرده وبا توجه به قدرت سیستم خود از ان استفاده کنید

قا تشکر بابت کمک قبلی
مشکل بعدی اینه که فریم خوبه اما تیک داره تو حرکت یه لحظه مکث میکنه تقریبا هر 4 5 ثانیه .
راهی براش هس که دیگه اون مکث کذایی رو نداشته باشه؟
ممنون

جسارت به اطلاعات شما نشه ولي اون طوري كه من تا به حال تجربه كردم اين گزينه VU Skip گزينه خيلي خيلي مزخرفيه و به هيچ دردي نميخوره. شايد هم براي بازي FFX بدرد بخور نيست و براي بازي هاي ديگه بدرد بخور باشه!
به نظر من اين گزينه رو اگه حذفش هم ميكردن بازم فرقي به حال نرم افزار نميكرد چون با انتخاب اين گزينه به قدري بازي غير قابل تحمل ميشه كه نگو و نپرس حتي غير قابل تحمل تر از آهسته بازي كردن. فكر كم فريم ها رو 10 تا 10 تا مي پره شايد هم بيشتر. به اين خاطر من فكر ميكنم كه عدد دهي دستي اين تنظيمات براي هر سيستمي سازگارتر باشه.

وقتي با ورژن قديدمي quick save ميکني با ورژن جديد کار نميکنه که دارن روش کار ميکنن. در مورد اينکه ميگي vuskip بدرد نميخوره موافق نيستم شايد اين حرفو در pcsx2 9.4 ميزدي درست بود ولي الان سرعت skip به يک ثانيه رسيده من تمام بازیهامو با همین vuskip ران میکنم که با تنظيمات درست ميتوني خوب ازش فريم بگيري در pcsx2 جديد در قسمت frame limit بايد خيلي بالا پايين کني فريم رو البته نه مثل بعضيا بيايي n تا فريم بدي بگي skip ميشه . و شما براي اينکه سيو بازيات خراب نشه بايد در قسمت ini پ.شه
pcsx2 محتويات تنظيمات قديدميرو پاک کني . خیلی دوست داشتم یک فیلم میزاشتم از بازیهام که با vu کار کردم میدید که 10تا10 نمیره ;) من تنظیمات خودم رو میزارم شما اگه میبینی خوب نیست نیازی نیست استفاده کنی .

سلام من اینجا دوتا تنظیمات CPU میزارم ببینید کدومش بدرتون میخوره اون کات کات شدنها در VUSKIP نیست ;)
[LTR]
cpu.JPG
[/LTR]

CPU_NEW_CONFIG.JPG
CPU_NEW_CONFIG.JPG

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or