آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
لینکی که صفحه اول بود پاک شده.
http://www.pcsx2.net/files/12025
خوب حجم بقیش باهم چقدره؟می خوام ببینم ارزش وقتشو داره؟

اگه فکر میکنی بازیهای ps2 رو بشینی خونت مفتی بازی کنی ارزش نداره اون دیگه مشکل خودته

با بایوسها و پلاگینهاش یه چیزی حدود 15mg البته نمیخواد همه بایوسهارو دان کنی

من متوسط سرعت فریم 48 گرفتم ولی مشکل اصلیم تنظیمات کنترل ـه که نمیتونم جهت ها رو روی کنترولر تعریف کنم ولی بقیه دکمه هاشو می شناسه. تو متال گیر 3 هم دکمه ضربدر عمل نمیکنه حتی روی کی بورد.
راهی برا اینا نیس:دی

با پلاگین twinpad کار کن مخصوص کیبورد هست خیلی خوبه البته با جوی استیک کار کنی راحتری با lilypad هم کار کنی خوبه ولی تنظیماتش پیچیدس twinpad بهتره :cool:

سیلااااااااااام.. خوفین؟ منم خوفم... چطورین؟
عموها میشه من رو هم راهنمایی کنین دیه؟ خو من نمیتونم از سایت rapidshare دانلود کنم دیه... میشه لفا یه سایت دیه رو معرفی کنین دیه؟ راستی میشه لفا بگین که Save های این EMU با SAVE خود دستگاه یکی هستش یا نه؟ و جایی هست که بشه Save مخصوص این Emu واسه بازیها رو پیدا کرد دیه؟ خیلی میسی... :biggrin1:

اول اینکه درست تایپ کن بفهمیم چی میگی :confused: دوم اینکه save این emulator با دستگاه یکیه دیگه چیه؟ اگه میخوای سیو های خود ps2 رو با این emu کار کنی یا بلعکس نه نمیشه . و برای بدست اوردن سیوهای این emu به این سایت برو سیوتو دان کن بزار اینجا تا برات تبدیل کنم
http://www.gamefaqs.com/ اینجا تو rapidshare جیو نمیتونی دان کنی

با تشکر از دوستانی که بنده رو راهنمایی کردند . به جابم رسیدم :love:

کسی بازی god of war روی شبیه ساز راحت بازی کرده ؟ چون من هرکار میکنم تصویر مورد دارد
لطف اگر کسی میتونه کمک کنه تنطیمات درست حسابی براش بزاره

کسی بازی god of war روی شبیه ساز راحت بازی کرده ؟ چون من هرکار میکنم تصویر مورد دارد
لطف اگر کسی میتونه کمک کنه تنطیمات درست حسابی براش بزاره

در بيلد pcsx2 720 در قسمت game fixes تيك گزينه vu clip hack براي god of war رو بزن.

آخرین ویرایش:
من همرو گرفتم حالا چی کار کنم ؟

از این همه فایل که از صفحه 1 DL کردم کجا استفاده کنم ؟ کجا بریزمشون ؟

من GOW میخوام !!!! :((

آخرین ویرایش:
دوست عزیز اول به شما خوش امد میگم دوم اینکه شما بگو داری با چه ورژنی کار میکنی و نوع سیستمت چیه؟ در مورد این ارور که میدونی میگه نمیتونی پلاگینهاتو پیدا کنه شما باید پلاگینهارو در پوشه پلاگین بریزی و بایوس رو در پوشه بایوس به جزع pcsx2 بقیه باید تو پوشهای مخصوص خوذشون باشن و شما بهتر برای بهتر بازی کردن از بازیت image بگیری در مورد اموزش هر ورژن جدیدی که میاد تغییراتی میکنه که نمیشه یک اموزش خواص رو برای بازیها داد و تنظیمات هر بازی متفاوت هست البته تنظیماتی که بهتر و با سازگاری بیشتر باشه و نکته: dll 38و 39 دان کن در مورد بازیات هم هر دو راحت ران میشن PCSX2 9.6 رو هم دان کن در صفحه اول پلاگین جدیدشو گزاشتم به همراه سایت اصلی ;) مشکلی بود بگو
خیلی ممنون از پاسخ شما.مشخصات سیستم من به شرح زیر می باشد:
cpu:AMD 5000+ black edition athlonx2 2900 mh overclocked
( onboard)vga:radeon hd 3200 384 mb
ram768 mb
main:amd 780Gچیپست
PCSX2 0.9.6 را دارم.
در ضمن من تمام پلاگینها را کپی کردم ولی مورتال کمبت شائولین مانکس را اجرا می کند،منتهی تا هنگام لود شدن.بعد از لود وارد بازی نمیشود و DONT SEND میده، با همه پلاگینها و بایوسها امتحانش کردم ولی فرقی نمی کند.:(
لطف کنید یه راهنمای تنظیم برای رزیدنتهای پلی 2 بگذارید.RESIDENT OUTBREAK,RESIDET:DEAD AIM, RESIDENT: VERONICA X, RE:4
خیلی ممنون!:cheesygri

من همرو گرفتم حالا چی کار کنم ؟

از این همه فایل که از صفحه 1 DL کردم کجا استفاده کنم ؟ کجا بریزمشون ؟

من GOW میخوام !!!! :((

بایوسهارو در پوشه بایوس به جزع خود فایل 713 pcsx2 9.6 که باید در جایی باشه که pcsx2 9.6 هست بریزی بقیه همشون در پوشه پلاگینها برای بازی کردن gow1 در قسمت gamefix تیک مربوط به gow رو بزن مشکلی بود بگو;)

سلام
میشه بگید راهی هست که با این سیستم که در زیر میزارم بازیهای PS2 رو رو کامپیوترم بازی کنم
CPU: Intel 2.8GHz Celeron
RAM: 768 MB
VGA: NVIDIA GeForce FX 5200 128MB
Main: Asus P4P800 X Series
میدونم سیستمم خیلی ضایست:biggrin1:
ممنون:love:

خیلی ممنون از پاسخ شما.مشخصات سیستم من به شرح زیر می باشد:
cpu:AMD 5000+ black edition athlonx2 2900 mh overclocked
( onboard)vga:radeon hd 3200 384 mb
ram768 mb
main:amd 780Gچیپست
PCSX2 0.9.6 را دارم.
در ضمن من تمام پلاگینها را کپی کردم ولی مورتال کمبت شائولین مانکس را اجرا می کند،منتهی تا هنگام لود شدن.بعد از لود وارد بازی نمیشود و DONT SEND میده، با همه پلاگینها و بایوسها امتحانش کردم ولی فرقی نمی کند.:(
لطف کنید یه راهنمای تنظیم برای رزیدنتهای پلی 2 بگذارید.RESIDENT OUTBREAK,RESIDET:DEAD AIM, RESIDENT: VERONICA X, RE:4
خیلی ممنون!:cheesygri

اول اینکه cpu شما مثل من amd هست و شما فقط میتونی از پلاگین گرافیک gsdx sse2 کار بکشی اگه از ssse3 یا sse4 استفاده کنی ارور میاد کدو بازی دچر dont send میشه ؟ و جون من resident هارو با pcsx2 9.4 میرفتم تنظیماتش با این فرق میکنه ولی در قسمت speed hack شما
emotionengine رو روس گزینه use to x3 بزار و دو تیک اولی رو بزن در قسمت advanced همه چی روی default باشه ولی تیکهای flash zero رو بزن در قسمت CPU هم FRAMELIMIT رو روی VUSKIP بزار و اینجوری بزن .
اولی 9999
دومی 0 DEFAULT
سومی 2
چهارمی 4
ببین کدوم بهتره امیدوارم بدردت بخوره ;)

سلام من بازی GOD OF WAR 2 اجرا کردم اما اول بازی صفحه سبز رنگ وخط خطی است ونمیشه بازی کرد
این سیستم من
CPU:AMD 5600 X2
GPU: 8800 GTS 512
RAM: 1*2 GIG

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or