آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اون لینک که دادم که سیو اروپاییشو هم داره که! اون پایینه! مکس درایو!
نمیدونم والله یه سرچی کن !خبرشو به ما هم بده .

داره ولي زياد جالب نيست. اون USAها رو نگا كن! 30 تا CAW داره با Abilityهاي مختلف!!!!!!!!!!!ولي Europeنه!. نگفتي ببينم ميشه سيو USA رو به Europe تبديل كرد يا نه؟
ممنون

فكر كنم حذف شده:

1243687416.jpg

ميگم اين ورژن جديد چقدر توپه. كف كردم. sonic تو بعضي جاها 50% ران ميشد ولي با اين هيچوقت زير 100% نميره. بابا دمشون گرم. ولي بازم مشكل Vu-Skip....................... :(

ميگم دوستان كسي يه آرشيو نسبتا كامل از بازيهاي ps2 سراغ نداره؟ يا حداقل يه سايتي كه آرشيوش يه ذره كامل باشه برا فروش

آخرین ویرایش:
بچه ها . در مورد رفع مشکل بازی GOD of WAR 1 که مه بود و اینا یه پلاگین مخوصا براش درست شده . میتونید اینو از اینجا دریافت کنید و بازی رو براحتی انجام بدید .
ftp://88.165.6.232/

ميگم اين ورژن جديد چقدر توپه. كف كردم. sonic تو بعضي جاها 50% ران ميشد ولي با اين هيچوقت زير 100% نميره. بابا دمشون گرم. ولي بازم مشكل Vu-Skip....................... :(

ميگم دوستان كسي يه آرشيو نسبتا كامل از بازيهاي ps2 سراغ نداره؟ يا حداقل يه سايتي كه آرشيوش يه ذره كامل باشه برا فروش
Mb corporation

مرسی حسین جان ولی این ID برای کیهه؟
آیدیه یکی از بچه های سایته دیگه . خودم بازی ازش خریدم کیفیت کارش برا من که خیلی خوب بوده . هم قیمتا عالی میده هم انصاف داره . بازیه هاشم فک کنم بالای 100 تاس . (اگه اشتباه نکرده باشم ) . شما هم اگه کسی رو سراغ دارین بازی های پلی استیشن دور و داشته باشه با قیمت منصفانه و همینطور بازی های کامل ( نه اینکه سر و ته زده باشن! ) بگین . ( این بنده خدا با کاور و هزار و یک دم و دستگاه میده! بازی ها رو )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or