آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اقاي كلنگ عدالت لطفا درباره اين چند موضوع كامل توضيح بده

detailed setting از قسمت سي پي يو

advance

spead hack
geame fixe

ممنونم ميشم راهنمايي كنيد
هر سري كه بازي ميكنم اولش خوب است بهد از 5 دقيقه سرعت به مرور زمان كم ميشود علت چيست
اخرين ورژن پلاگين zero gs چند است لطف بذاريد خوب با اين فريم ميگيرم در ضمن فريمش واقعي است مثل gsdx نيست كه فريمش واقعي نيست

detailed setting برای تنظیمات سرعت شما هست که میتونید به سیستم دستور بدید در هر ثانیه چقدر فریم بگیره یا مثلا در موقع افت سرعت چقدر فریم اضافه بشه
در مورد speed hack و advanced یه جورایی به هم ربط دارن speed بیشتر به سرعت تمرکز داره و به نسبت به تنظیمات advanced تمر کز داره البته برای سازگاری هم هست
game fix همینطور که از اسمش معلومه عملیات ویژه ای برای این بازیها انجام دادن که سازگاریشون با این شبیه ساز مشکل بود که مجبور بودن با شرکتهای بازیها در مورد نوع سازگاریش کمک بگیرند به خاطر همین مخصوص این بازی ها یه گزینه باز کردن که مخصوص هونهاست

سلام میکنم به دوستان این تایپیک مخصوص اموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC به راحتی است که با برنامه PCSX2 9.6 این اموزش رو به همراه جدیدترین پلاگینها و بهترین بایوسها در این تایپیک میزارم همراه با عکس دوستان کسی مشکل داره در اینجا مطرح کنه تا مشکلشو رفع کنم اول برای کسایی که اشنایی ندارن به سایت جلو برن و برنامه رو دان کنن :love: و به نکتهای زیر در مورد بیلدهای جدید نگاه کنید :biggrin1: http://www.pcsx2.net/downloads.php

اینم از weblog میلاد جان هست که هر روز خبرهای جدید در مورد بازیها و شبیه سازها در اونجا هست به همراه بازیهای گوشی و موارد مورد نیاز شما دیدن کنید ;):love:
http://emulatorteam.blogsky.com/

اینم از لینک اپلودهام و اموزش با تصویر و تمامی DLL ها و غیره
My 4shared
http://kolange_edalat2001.4shared.com

و برای داشتن بهترین بایوسها اینها رو دان کنید سعی کنید همرو دان کنید ;)
اینم از اخرین پلاگینهای PCSX2 9.6
که در زیر گزاشتم میتونید دان کنید برای 09/05/13 هست که میشه 88 :biggrin1:
Pcsx2-r1168.7z
ZZOgl-r151.7z

GSdx-r1006.7z

rev 968 SPU2-X 1.1.0.7z
rev 962 GSDX 1.15.7z
rev 1118 Linuz Iso CDVD 0.9.0.7z
rev 514 ZeroGS 0.97.1.7z
rev 514 ZeroSPU2 0.4.6.7z
rev 529 SPU2-X 1.0.7z

اینم از لینک برای جدیدترین DX9 march 2009 که برای GSDX باید دان کنید ;) با تشکر از squall عزیز :love:
DirectX March 2009
و یا میتونید از این لینک استفاده کنید DirectX End-User Runtimes (March 2009

search.jpg
Scan Computer for driver updates

سریعترین بیلد در حال حاظر فوق العاده
با تشکر ازmaster و artoor جان بایت این لینک توضیحات از ;)MASTER
داش فرهاد گل . این لینیکی که پایین دادمو لطفا با نکتش تو پست اولت بزار ملت بسی حال کنن و به جان آرتور عزیز و کریتوس دعا کنن ( نکته در مورد بیلد های جدید که vuskip ندارن رو کریتوس گفته .) اون سایتم آرتور گل معرفی کرده.

توجه :در حال حاظر سریعترین بیلدی که من امتحان کردم بیلد 1159 هست! تمامی اسپید هک ها رو داره ! و vuskip رو روی 1 1 تنظیم کنید . با این تنظیمات Bloody roar 3 که سابقا 20 تا 30 فریم با vuskip 1 2 میگرفتم الان فول فریم اجرا میشه بسیار بسیار عالی . تیکن 5 هم ککه بنده با vuskip 1 3 اجرا میکردم و 22 تا 25 فریم با لرزش بسیار زیاد و سرعت افت1ضاح بیشتر نمیگرفتم الان تو این بیلد با vuskip 1 1 چهل 40 فریم میگیرم . که عالیییه ! تمام مشخصات گرافیکی هم فعاله ! ( روزلوشن 1024 در 1024 هست .! سابقا با بیلد های قبلی 800 در 600 بود! و تیک native هم میزدم! اما تو این بیلد این ها نیاز نیست هم گرافیک دارید و هم سرعت!

در ضمن سی پی یو من تک هسته ای هست! یعنی مال عهد دقیانوس! پس از این بیلد استفاده کنید! و نکته های قدیمی زیر رو هم بخونید بدردتون میخوره!
===============================
تو جه توجه در رابطه با بیلد های جدید
توجه در بیلد های جدید گزینه VUskip رو برداشتن ! اما شما میتونید بصورت دستی تو بیلد های جدید این گزینه رو فعال کنید . به اینصورت عمل کنید

نکته مهم! از F4 استفده نکنید ! چون از حالت Vuskip خارج میشه . وارد پنجره CPuنشید . اگر وارد بشید تنظیمات برمیگرده به حالت نرمال!

اگر این کار براتون سخته! بیلد ها رو از این آدرس دنلود کنید (جدید ترین بیلد ها ) با Vuskip و تمامی اسپید هک ها .! یه بنده خدایی لطف کرده و این قابلیت های که تو بیلد های جدید غیر فعال شدن! رو به بیلد های جدید دوباره اضافه میکنه و اونا رو در اختیار ما قرار میده
درضمن لینک سایت اصلی سازنده (کامپایل کننده بیلد ها ) رو پیدا کردم اینه
http://cid-ec92aae47a89073b.skydrive...aspx/Emulation
توش تمام شبیه ساز ها هستن! از دولفین گرفته! تا شبیه ساز pcsx 1 ( که خودش داره بهینش میکنه! )

1.وارد پوشه شبیه ساز PCSx2 بشید . 2.فایل Pcsx2.ini رو باز کنید و بنویسید Options=3185 و تغییرات رو ذخیره کنید! این شماره باعث فعال سازی EE,VU0/1,MTGS و VU-Skip نکته نام این تایپیک عوض شد و به این نامی که در بالا هست تغییر کرد و به جای 3
PCSX2 307 NEW&NEW PLUGIN&NEWSUON&PAD
به این نامی که در زیر و تایپیک هست تغییر کرد :love:
آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.6 به همراه تمامی پلاگینها
با تشکر از مدیر انجمن DINOSAUR عزیز
GT4_INGAME_PCSX2_95_236.JPG

GOW_DEMO.JPG
GOW_1_INGAME.JPG

attachment.php

من اين بيلد 1159 را دان كردم
vuskip رو روی 1 1 تنظیم کنید اين گزينه كجا است ميشه توضيح بدهي
1.وارد پوشه شبیه ساز PCSx2 بشید . 2.فایل Pcsx2.ini رو باز کنید و بنویسید Options=3185 و تغییرات رو ذخیره کنید! این شماره باعث فعال سازی EE,VU0/1,MTGS و VU-Skip ....... كدام تغييرات را ذخيره كنم
vuskip رو روی 1 1 تنظیم کنید عدد 1 1 چيه است در ضمن سرعت خيلي پايين است

اصلا اين گزينه
vuskip كجاست

Pcsx2-r3000air-r1232.7z اين چيه

پلاگين هاي صدا دسته گرافيك و غيره را به صورت جدا ميخوام فقط اسم كافي است چون اقاي مستر عزيز گفتن با همه پلاگينها تست شود ْلطف اخرين ورژن باشد

آخرین ویرایش:
سلام. جریان قطع شدن دمو ها چیه|؟ من به یکی از دوستانم این برنامه رو دادم میگه وقتی دمو پخش میشه، به وسط نرسیده هنگ میکنه و باید برنامه رو ببندی، ولی اگر رد کنی می تونی بازی کنی. gsdx استفاده میکنه.
------------------------------------------------------------------------------------------------
please check http://www.residentevil.ir

انجمن طرفداران بازی و فیلم شیطان مقیم بزودی! :evil:

سلام ميشه از تنظيمات هر بازي سيو كرد بعد كه خواستيم بازي كنيم از همان تنظيمات قبلي استفاده كنيم

نحوه سيو و لود كردن بازي

ايا ميشه رمز هم وارد اين شبيه ساز بكنيم چجوري

بعضي موقع براي اجراي اين شبيه ساز اين ارور را ميده resaet pc0
time out code 2

الان دارم بازي ميكنم كه تصوير ان چند خط است

آخرین ویرایش:
من اين بيلد 1159 را دان كردم
vuskip رو روی 1 1 تنظیم کنید اين گزينه كجا است ميشه توضيح بدهي
1.وارد پوشه شبیه ساز PCSx2 بشید . 2.فایل Pcsx2.ini رو باز کنید و بنویسید Options=3185 و تغییرات رو ذخیره کنید! این شماره باعث فعال سازی EE,VU0/1,MTGS و VU-Skip ....... كدام تغييرات را ذخيره كنم
vuskip رو روی 1 1 تنظیم کنید عدد 1 1 چيه است در ضمن سرعت خيلي پايين است

اصلا اين گزينه
vuskip كجاست

Pcsx2-r3000air-r1232.7z اين چيه

پلاگين هاي صدا دسته گرافيك و غيره را به صورت جدا ميخوام فقط اسم كافي است چون اقاي مستر عزيز گفتن با همه پلاگينها تست شود ْلطف اخرين ورژن باشد

عزیز من چرا کل صفحه اول رو میاری بابا حرفتو بزن اونارو چرا میاری؟ لا اقل از SP استفاده کن .دوم اینکه خودت الان ورژن جدیدرو برای دان گزاشتی بعد میگی من 1159 رو دان کردم اون کد رو هم باید در INI بری یه TXT هست به نام PCSX2 INI تو اونجا وارد میکنی بعد هم سیو میکنی VUSKIP هم تو تنظیمات CPU هست FRAME LIMITING شما قرار داره که این کد رو بزنی میاد. ای داد بابا یعنی در قسمت DETAILS SEETING که چهار قسمت داره اینهارو به ترتیب بزن 999 4.1.0

سلام ميشه از تنظيمات هر بازي سيو كرد بعد كه خواستيم بازي كنيم از همان تنظيمات قبلي استفاده كنيم

نحوه سيو و لود كردن بازي

ايا ميشه رمز هم وارد اين شبيه ساز بكنيم چجوري

بعضي موقع براي اجراي اين شبيه ساز اين ارور را ميده resaet pc0
time out code 2

الان دارم بازي ميكنم كه تصوير ان چند خط است
الان میشه بپرسم این چه جور سوال کردن هست اصلا چی نوشتی؟ دیگه نحوه سیو و لود کردن بازی مگه سوال داره با F1 سیو میشه , و با F3 لود الان داری بازی میکنی تصویر چی هست ؟

Last edited by a moderator:
سلام. جریان قطع شدن دمو ها چیه|؟ من به یکی از دوستانم این برنامه رو دادم میگه وقتی دمو پخش میشه، به وسط نرسیده هنگ میکنه و باید برنامه رو ببندی، ولی اگر رد کنی می تونی بازی کنی. gsdx استفاده میکنه.
------------------------------------------------------------------------------------------------
please check http://www.residentevil.ir

انجمن طرفداران بازی و فیلم شیطان مقیم بزودی! :evil:

در کدوم بازی هنگ میکنه . خوب میتوه دلیل زیاد داشته باشه تنظیماتش چیه

سلام دوستان هیج راهی نیست که مشکل بازی FIFA STREET 2 حل بشه چون داخل بازی لباس بازیکنان دیده نمشه ویکی از دوستان گفته ایراد از بازی است ایا این مشکل قابل حل شدن نیست ؟
با تشکر

اینم از جدیدترین ورژن ;)Pcsx2-r1243.7z
ارور ميده لينك جديد

http://cid-ec92aae47a89073b.skydrive.live.com/self.aspx/Emulation/Pcsx2/Pcsx2-r1244.7z

سلام دوستان هیج راهی نیست که مشکل بازی FIFA STREET 2 حل بشه چون داخل بازی لباس بازیکنان دیده نمشه ویکی از دوستان گفته ایراد از بازی است ایا این مشکل قابل حل شدن نیست ؟
با تشکر
فعلا كسي نتونسته اين بازي را اجرا كنه

عزیز من چرا کل صفحه اول رو میاری بابا حرفتو بزن اونارو چرا میاری؟ لا اقل از SP استفاده کن .دوم اینکه خودت الان ورژن جدیدرو برای دان گزاشتی بعد میگی من 1159 رو دان کردم اون کد رو هم باید در INI بری یه TXT هست به نام PCSX2 INI تو اونجا وارد میکنی بعد هم سیو میکنی VUSKIP هم تو تنظیمات CPU هست FRAME LIMITING شما قرار داره که این کد رو بزنی میاد. ای داد بابا یعنی در قسمت DETAILS SEETING که چهار قسمت داره اینهارو به ترتیب بزن 999 4.1.0
همچين گزينه اي PCSX2 INI وجود نداره هر چي گشتم نبود اگه عدد 1 1 اينه پس عدد 1 3 چيه من هر چي جديد دان ميكنم اين گزينه است و احتياج به فعال نداره

Last edited by a moderator:
دوستان من سيو بازي smackdown 2009 ورژن Europe رو ميخوام. Game faqs چيز جالبي نداشت. لطفا كمك كنيد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or