آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام سیستم کامپیتر من به شرح زیر است
2.7cpu amd fullcash
2gb ram
1gb vga gard 9600 gt
ولی نمی دانم چرا بازی god of war را بصورت اهسته و با گرافیک بد وصدای بد باز می کند
برنامه ی من pcsx2 9.6وبا تمامی پلاگینها وغیره است و دایکس nov 2008 درحالی که march2009 رادانلود کردم ولی هنگام باز کردن ایراد داد.

سلام سیستم کامپیتر من به شرح زیر است
2.7cpu amd fullcash
2gb ram
1gb vga gard 9600 gt
ولی نمی دانم چرا بازی god of war را بصورت اهسته و با گرافیک بد وصدای بد باز می کند
برنامه ی من pcsx2 9.6وبا تمامی پلاگینها وغیره است و دایکس nov 2008 درحالی که march2009 رادانلود کردم ولی هنگام باز کردن ایراد داد.

البته شما باید برای بهتر بازی کردن از جدیدترین ورژن pcsx2 9.6 که در بالا لینکش هست استفاده حتما چون در ورژنهای جدید هست که gow درست شده 9.6 خیلی تغییر کرده از لینک بالا دان کن در مورد سیستم بد نیست خوبه البته تا 35 یا40 بتونی بری البته حتما باید dx9 march 2009 رو دان کنی برای gsdx جدید لازم هست با zero هم کار نکن

دوست عزیز سیستم من اینه
cpu 3.2 doual core intel
vga 512 8500 gt
ram 2gig
با این سیستم چه ورژنی و چه تنظیماتی رو بای اجرای god پیشنهاد میکنی درتنظیماتی که خودم همینطوری کردم دموها خوب لود میشدن ولی بعد دمو هنگ میکرد هر دوشون .
دوست عزیز لینک اون dx9 march 2009 رو میزاری ممنون . |( تو امضات پیداش نکردم )

آخرین ویرایش:
دوست عزیز سیستم من اینه
cpu 3.2 doual core intel
vga 512 8500 gt
ram 2gig
با این سیستم چه ورژنی و چه تنظیماتی رو بای اجرای god پیشنهاد میکنی درتنظیماتی که خودم همینطوری کردم دموها خوب لود میشدن ولی بعد دمو هنگ میکرد هر دوشون .
دوست عزیز لینک اون dx9 march 2009 رو میزاری ممنون . |( تو امضات پیداش نکردم )

dx9 2009 رو از اینجا میتونی دان کنی .وسیستمت هم خوبه برای گیر نکردن در دموها من در بالا دوتا patch گزاشتم که بریز تو پوشه پتچ دیکه هنگ نمیکنه جدیدترین رو ورژن رو دان کن با جدیدترین پلاگین در پست بالاهست http://www.softpedia.com/progDownload/DirectX-9.0c-Redistributable-Download-3545.html

یه نفر میشه لینک خوده برنامه رو تو یه خرابه غیر 4share ا÷لود بکنه؟

نوشته شده توسط [DOG];697637:
یه نفر میشه لینک خوده برنامه رو تو یه خرابه غیر 4share ا÷لود بکنه؟

عزیز من تو لینک اول سری بزنی همه چی هست

اون لینک که دادم که سیو اروپاییشو هم داره که! اون پایینه! مکس درایو!
نمیدونم والله یه سرچی کن !خبرشو به ما هم بده .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or