آموزش هک 6.35

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
به 6.30 آپدیت کردم و از promethous iso loader استفاده میکنم که بازی فوتبال با پسوند cso رو اجرا نکرد. (البته بازیهای دیگه رو هنوز دانلود نکرده ام که استفاده کنم ولی فکر میکنم که این لودر کار نکنه!!!) شما چی پیشنهاد میکنی؟:">
بیر رو 6.35 6.30 منم ایراد داشتم

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
سلام دوستان شرمنده اگه با پستم وقتتونو میگیرم ، من یه psp 2001 دارم که system software : 4.01 m33-2 نوشته توش , نمی دونم چیکار کنم ، چه آپدیتی بریزم ، آگه آموزش اش هست که چیکار کنم لطفا پست هاشو بگید ، یا اگه میتونید توضیح بدید .
متشکرم .

یه نظر بدید ممنون میشم .

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
بیر رو 6.35 6.30 منم ایراد داشتم

دوستان ... من به 6.35 آپدیت کردم ... ولی هنوز آیزو لودر نمیتونه فایلهای Cso رو بخونه و زمانی که بازی رو سلکت میکنم بعد از 2 یا 3 ثانیه از اون بخش خارج میشه میاد صفحه اصلی لودر ..
لطفا کمکم کنید:((

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
بچه ها اگه سوالم تکراریه شرمنده انقد پست زیاد بود نمیشد خوند همه رو!من 6.35 ریختم امروز اون پچشم ریختم الان تو
sysinfo:6.35 proنوشته!
نه cso اجرا میکنه نه ISO اگر نیاز به کاره خاصی هست بگید! لودر یه دانلود چیزه خاصی! بعد از اجرا همه کارا رممو فرمت کردم!منو VSH داشتم قبل از فرمت الان دیگه نمیاد!ریکاوری هم نمیره دستگاهم!

ممنون!

farbid44

کاربر سایت
May 19, 2010
6
با سلام خدمت تمامی دوستان
تابستان شروع شد و پی اس پی ها بیرون آمد.
من یک پی اس پی 3004 ورژن 6.2 دارم لطف کنید طز کپی خور کردن آن را توصیح دهید چون من هر چه تمامی پست ها را خواندم متوجه نشدم کپی خور میشود یا نه . با تشکر از تمامی دوستان

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
با سلام خدمت تمامی دوستان
تابستان شروع شد و پی اس پی ها بیرون آمد.
من یک پی اس پی 3004 ورژن 6.2 دارم لطف کنید طز کپی خور کردن آن را توصیح دهید چون من هر چه تمامی پست ها را خواندم متوجه نشدم کپی خور میشود یا نه . با تشکر از تمامی دوستان

آره کپی خور میشه، آموزش ها هم تو صفحه های اول که هست

kaka_q2000

کاربر سایت
Aug 16, 2008
40
از دوستان محترن تقاضا میشه ایکه این بنده ناچیز را در کپی خور کردن این پی اس پی 3004 ورزن 5.70 یاری کند تا باشد که خداوند پاداش این برادری وی را بدهد . خواهش میکنم کمکم کنید الان 8 ماه است که این دستگاه رو خریدم ولی تا الان موفق به هکش نشدم . دوستان بازم خواهش میکنم کمک کنید................

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
از دوستان محترن تقاضا میشه ایکه این بنده ناچیز را در کپی خور کردن این پی اس پی 3004 ورزن 5.70 یاری کند تا باشد که خداوند پاداش این برادری وی را بدهد . خواهش میکنم کمکم کنید الان 8 ماه است که این دستگاه رو خریدم ولی تا الان موفق به هکش نشدم . دوستان بازم خواهش میکنم کمک کنید................
توی پست اول گفته که چیکار کنی اول به 6.35 اپدیت کن بعدشم اینو بریز توی پوشه گیم به صورت بسیار زیبا برو توی منوی گیم بعد اجراش کن بعد یه x ناقابل بزن میریزه هکیده میشه دی
این اپدیت
http://www.psp-hacks.com/downloads/PSP_635_FW_UPDATE.RAR
اینم pro b6 دی
http://www.psp-hacks.com/file/2078
(رو دانلود بزن دی)
اگر متوجه نشدی صفحه ال نوشته چیکار کنیا یکم دقت کنی متوجه میشی به زبان بسیار روان میباشد دی

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
درود
دوستان یکی از دوستان بنده اومده psp 3004 کپی خور موقت رو روش فیرمویر 6.35 نصب کنه ... این کار رو هم قبلا رو psp های دیگه 1000 بار انجام داده بوده ولی میگه دیشب رو این psp داشته نصب میکرده وسطش ارور داده بعد دستگاه خاموش شده و دیگه روشن که میشه صفحه نمیاد .. سیاهه ...
کسی میدونه مشکلش از کجاست ؟ لطفا زود راهنماییم کنید من بهش بگم .... مرسی

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
درود
دوستان یکی از دوستان بنده اومده psp 3004 کپی خور موقت رو روش فیرمویر 6.35 نصب کنه ... این کار رو هم قبلا رو psp های دیگه 1000 بار انجام داده بوده ولی میگه دیشب رو این psp داشته نصب میکرده وسطش ارور داده بعد دستگاه خاموش شده و دیگه روشن که میشه صفحه نمیاد .. سیاهه ...
کسی میدونه مشکلش از کجاست ؟ لطفا زود راهنماییم کنید من بهش بگم .... مرسی
psp ّبریک شده دی
و متاسفانه قابل درست شدن نیست الا تعویض مادربورد دی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر