آموزش هک 6.35

Reza684

کاربر سایت
Mar 25, 2007
357
نام
Reza
دوستان نظر بدید در مورد 6.20 TN-C چون psp 3000 دوستم هم 6.20 هست TN-C روش نصب کنم یا 6.35 pro نصب کنم ؟
اگر 3000 داری پیشنهاد من Pro 6.35 رو نصب کن چون اکثر بازی های جدید با این ورژن اجرا میشن و مشکلی ندارند.
هکشم به راحتی یه کپی پیس هست.

vs2oo

کاربر سایت
Jan 21, 2011
36
نام
ehsan
اگر 3000 داری پیشنهاد من Pro 6.35 رو نصب کن چون اکثر بازی های جدید با این ورژن اجرا میشن و مشکلی ندارند.
هکشم به راحتی یه کپی پیس هست.

برای خود من 2000 هست هکش کردم ولی این برای دوستم هست خودش که دست نمیزنه من هم چون برای اونه میترسم بترکه .. اگه خراب شه راه داشته باشه که درست شه (( کم خرج )) شاید روش نصب کنم ....

Reza684

کاربر سایت
Mar 25, 2007
357
نام
Reza
برای خود من 2000 هست هکش کردم ولی این برای دوستم هست خودش که دست نمیزنه من هم چون برای اونه میترسم بترکه .. اگه خراب شه راه داشته باشه که درست شه (( کم خرج )) شاید روش نصب کنم ....
اگر درست انجام بدی و به ترتیب اصلا هیچ مشکلی پیش نمیاد و خطر بریک نداره، چون چیزی رو نمی خواد به صورت دستی داخل پوشه ها اضافه یا کم کنی که مشکلی پیش بیاد.
و فایل های هک هم به صورت یک پک آماده همه چیز رو داخلش داره و شما باید بعد از فرمت مموری کارت اون داخل مموری کپی و بازی رو اجرا کنی، تموم.
با بیشتر شبیه ساز ها هم مشکلی نداره و اجرا میشه.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
در حال حاضر 6.20 و 6.35 با هم فرق ندارن چون هر دو از برنامه لودر استفاده می کنن!
پس به نظر من 6.20 بهتر هست!از 6.35
ولی 6.35 خوبی که داره هک کردنش یکم آسونتر شده!
ولی من خودم اگر بودم 6.20 می زدم!

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
اجرای بازی از منو xmb

دانلود:
(ISO Tool 1.960 - (1.5 MiB

محتویات فولدر دانلود رو در مموری psp کپی کنید سپس ISO Tool رو از داخل پی اس پی اجرا کنیددر داخل برنامه لیست بازیهای شما رو نشون میده روی هر بازی که میخواهید x رو بزنید وگزینه MAKE XMB ICON رو انتخاب کنید حالا دکمه مثلث رو بزنید و گزینه exit رو ان تخاب کنید ....
حالا ایکن بازی در منو گیم خواهد بود....

روی pspgo 6.35 pro تست شد برنامه مشکلی نداشت;)

.
...
...
....
.....
.....
..... .. ......... .. . ............. ... . ........................................................

Reza684

کاربر سایت
Mar 25, 2007
357
نام
Reza
دانلود:

محتویات فولدر دانلود رو در مموری psp کپی کنید سپس ISO Tool رو از داخل پی اس پی اجرا کنیددر داخل برنامه لیست بازیهای شما رو نشون میده روی هر بازی که میخواهید x رو بزنید وگزینه MAKE XMB ICON رو انتخاب کنید حالا دکمه مثلث رو بزنید و گزینه exit رو ان تخاب کنید ....

.
...
...
....
.....
.....
..... .. ......... .. . ............. ... . ........................................................
کاملا درسته، با این ISO Tool بازی ها از منوی XMB اجرا میشن،
در واقع این برنامه میاد آیکون بازی رو XMB ایجاد می کنه تا اجرا بشه و دیگه نیازی به ISO Loader نیست.
و روی 3000 با 6.35 pro هم تست شد و راحت اجرا شد.

آخرین ویرایش:

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
دانلود:

.
...
...
....
.....
.....
رو 6.20 هم کار میکنه دستگاه من psp go

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
دوستان یکی بگه میشه با این برنامه Hellcat’s Recovery Flasher v1.65 Released. از 35 به 20 دان کرد؟؟؟اصلا راهی وجود داره؟؟؟؟
اگه هس توضیح بدید ممنون میشم

• Like
Reactions: Hosein M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر