آموزش هک 6.35

دوستان نظر بدید در مورد 6.20 TN-C چون psp 3000 دوستم هم 6.20 هست TN-C روش نصب کنم یا 6.35 pro نصب کنم ؟
اگر 3000 داری پیشنهاد من Pro 6.35 رو نصب کن چون اکثر بازی های جدید با این ورژن اجرا میشن و مشکلی ندارند.
هکشم به راحتی یه کپی پیس هست.

اگر 3000 داری پیشنهاد من Pro 6.35 رو نصب کن چون اکثر بازی های جدید با این ورژن اجرا میشن و مشکلی ندارند.
هکشم به راحتی یه کپی پیس هست.

برای خود من 2000 هست هکش کردم ولی این برای دوستم هست خودش که دست نمیزنه من هم چون برای اونه میترسم بترکه .. اگه خراب شه راه داشته باشه که درست شه (( کم خرج )) شاید روش نصب کنم ....

برای خود من 2000 هست هکش کردم ولی این برای دوستم هست خودش که دست نمیزنه من هم چون برای اونه میترسم بترکه .. اگه خراب شه راه داشته باشه که درست شه (( کم خرج )) شاید روش نصب کنم ....
اگر درست انجام بدی و به ترتیب اصلا هیچ مشکلی پیش نمیاد و خطر بریک نداره، چون چیزی رو نمی خواد به صورت دستی داخل پوشه ها اضافه یا کم کنی که مشکلی پیش بیاد.
و فایل های هک هم به صورت یک پک آماده همه چیز رو داخلش داره و شما باید بعد از فرمت مموری کارت اون داخل مموری کپی و بازی رو اجرا کنی، تموم.
با بیشتر شبیه ساز ها هم مشکلی نداره و اجرا میشه.

در حال حاضر 6.20 و 6.35 با هم فرق ندارن چون هر دو از برنامه لودر استفاده می کنن!
پس به نظر من 6.20 بهتر هست!از 6.35
ولی 6.35 خوبی که داره هک کردنش یکم آسونتر شده!
ولی من خودم اگر بودم 6.20 می زدم!

اجرای بازی از منو xmb

دانلود:
(ISO Tool 1.960 - (1.5 MiB

محتویات فولدر دانلود رو در مموری psp کپی کنید سپس ISO Tool رو از داخل پی اس پی اجرا کنیددر داخل برنامه لیست بازیهای شما رو نشون میده روی هر بازی که میخواهید x رو بزنید وگزینه MAKE XMB ICON رو انتخاب کنید حالا دکمه مثلث رو بزنید و گزینه exit رو ان تخاب کنید ....
حالا ایکن بازی در منو گیم خواهد بود....

روی pspgo 6.35 pro تست شد برنامه مشکلی نداشت;)

.
...
...
....
.....
.....
..... .. ......... .. . ............. ... . ........................................................

دانلود:

محتویات فولدر دانلود رو در مموری psp کپی کنید سپس ISO Tool رو از داخل پی اس پی اجرا کنیددر داخل برنامه لیست بازیهای شما رو نشون میده روی هر بازی که میخواهید x رو بزنید وگزینه MAKE XMB ICON رو انتخاب کنید حالا دکمه مثلث رو بزنید و گزینه exit رو ان تخاب کنید ....

.
...
...
....
.....
.....
..... .. ......... .. . ............. ... . ........................................................
کاملا درسته، با این ISO Tool بازی ها از منوی XMB اجرا میشن،
در واقع این برنامه میاد آیکون بازی رو XMB ایجاد می کنه تا اجرا بشه و دیگه نیازی به ISO Loader نیست.
و روی 3000 با 6.35 pro هم تست شد و راحت اجرا شد.

آخرین ویرایش:
دانلود:

.
...
...
....
.....
.....
رو 6.20 هم کار میکنه دستگاه من psp go

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or