آموزش هک 6.35

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
آقا ما یه اشتباهی کردیم psp 1000 که با 5.5 قشنگ کار میکرد به 6.20 TN-A آپدیت کردیم.حالا دمو اجرا کردنش هیچی مموری درآوردنش بیچاره کرده!
الان به نطرت من چی بریزم روش؟با وجود این homebrew به 6.3.5 آپدیت کنم یا TN_B بریزم یا صبر کنم TN-C بیاد؟
TN_B
TN_B
TN_B
هیچ مشکلی نداره
به 6.35 هم آپدیت نکنید!

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
سلام دوستان
من این ۱۵ صفحه رو خوندم ولی از اونجایی که تو این زمینه خیلی مبتدی ام چیزی دستگیرم نشد. اگه لطف کنین منو راهنمایی کنین کلی ممنون میشم

من یه psp 3000 , little big planet edition دارم که ۶.۳۵ روش هست وتاحالا هکش نکردم و مردم از بس پول umd دادم

سوالات من اینه

۱- الان راهی برای هک کردن دستگاه من هست ؟ و اینکه دایم ه یا موقته؟
۲- من کامپوتر windows based ندارم و با مک کار میکنم ... میشه با macos هکش کرد
۳- اگه خودم نخوام اینکارو بکنم بهترین جا برای اینکار کجاست ؟

ممنون از وقتی که میزارین

rashel

کاربر سایت
May 31, 2010
40
چه حالی میده دیگه نیاز به اجرا اون دمو چرت و hbl و فایل h.bin نیست سریع هک میشه و به نظرم هکرها تمرکزشون روی این 6.35 باشه !!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
چه حالی میده دیگه نیاز به اجرا اون دمو چرت و hbl و فایل h.bin نیست سریع هک میشه و به نظرم هکرها تمرکزشون روی این 6.35 باشه !!!!!!!!!!!!

این هم کاستوم فریمویر 6.35 ورژن 4 که ایزو زو به صورت خودکار اجرا میکنه http://www.pspgen.com/6-35-custom-v...t-prometheus-iso-loader-actualite-195839.html
من تست نکردم

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دستت درد نکنه.من به خاطر senseme آپدیت کردم.خوب تو tn_b باز هم دمو باید اجرا بشه دیگه نه؟
آره تو 6.20 حتما باید اجرا بشه ولی تو 6.35 نیازی نیست!(منم به خاطر senseme آپدیت کردم;) )
سلام دوستان
من این ۱۵ صفحه رو خوندم ولی از اونجایی که تو این زمینه خیلی مبتدی ام چیزی دستگیرم نشد. اگه لطف کنین منو راهنمایی کنین کلی ممنون میشم

من یه psp 3000 , little big planet edition دارم که ۶.۳۵ روش هست وتاحالا هکش نکردم و مردم از بس پول umd دادم

سوالات من اینه

۱- الان راهی برای هک کردن دستگاه من هست ؟ و اینکه دایم ه یا موقته؟
۲- من کامپوتر windows based ندارم و با مک کار میکنم ... میشه با macos هکش کرد
۳- اگه خودم نخوام اینکارو بکنم بهترین جا برای اینکار کجاست ؟

ممنون از وقتی که میزارین
پست اول رو خوندید؟!
اصلا ارزش نداره پول الکی بدید به راحتی هک کنید تازه برای شما 6.35 هست و کارتون به شدت آسون می شه
:x

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
Signed 6.35 PRO HEN

اجرای 6.35pro ساین شده (بدون نیاز به هیچ فایل اضافه)

دانلود:

Signed 6.35 PRO HEN

*فایل eboot را در یک پوشه قرار داده در psp/game کپی کنید*
.
.
. .
........................................................................................................................

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
من فایل رو ریختم . بعد یه iso ساختم بازی ریختم اونجا اصلا گزینش نیومد...!؟

دوست عزیز شما برای اجرای بازیها همچنان بایداز Prometheus ISO Loader استفاده کنید ..

ولی به احتمال زیاد این مشکل هم بزودی حل میشه چون هکرها موفق شدن masterkey psp را بدست بیارن.
.
..
...
...
....... ...... .. ........................

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
به نظر من هک شدن psp همش کاره خوده سونی یه چون تا چند ماه بعد psp2 میاد پس باید این همه دستگاه که مونده فروخته بشه برای شما جالب نیست ولی چند ماه مونده psp2 بیاد psp هک بشه انم همه ورژناش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر